Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt vinné véghez a...

Melyik párt vinné véghez a LEGKISEBB károkozással járó kormányzást? Magyarul kire érdemes szavazni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy kiábrándult bizonytalan szavazó aki nem akarja visszahozni az mszpt, de a fideszt el akarja küldeni, és nem neonáci (jobikszimpatizáns).


Mit tanácsolnátok neki, kire érdemes szavaznia?

Szerintem ma sok ember így van vele, viszont minél kevesebben mennek szavazni, annál inkább a fidesz nyeri a választásokat (választási változások).


Van egy olyan érzésem, hogy itt még évtizedekig egymás alulmúlása meg pártok elleni szavazás fog menni.



2014. febr. 23. 23:21
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

"ha magadtól nem tudsz dönteni, inkább el se menj..."


azt már el tudtam dönteni hogy a fideszt semmiképp sem szabad hagyni, tehát el kell mennem. a jobbik is kizárva. nincs olyan párt ami képviselné az értékrendem, illetve ami leginkább efogadható számomra, az nem indul a választáson.

ha biztosra megy az ember, az összefogsára szavaz, de az emg gyakorlatilag egyenlő az mszpvel.


"Micsoda nagy probléma, hogy épít 3 darab stadiont a kormány ugye? "


nem ezzel van a baj de szerintem úgysem fogod megérteni.

a probléma azzal van hogy hová, milyet, mennyi pénzből, meg hogy miért fontosabb a stadion mint pl a rákos és szívbeteg emberek kezelése (egészségügy).


"Ha Te is ott lennél a tűz közelbe ugyanúgy tömnéd meg a zsebed, mint ők!"


nem biztos az. inkább az lenne a baj, hogy em azt akarom tenni amit a hatalmi elit diktál. az meg szerintem életveszélyes.

az nem úgy működik hogy a fideszes szavazógépek rábólintanak, amit orbán mond, hanem úgy, hogy ha nem jó gombot nyomnak meg, akkor nem garantálják a családjuk egészségét.


"Ha van egy céged te is kiveszel belőle minden pénzt amit csak tudsz!"


ha ostoba vagyok. ha nem, akkor visszaforgatom hogy jobban termeljen. a kormányzás nem cég. a kormányzás inkább arról szól hogy 4 éved van lopni. elméletben. gyakorlatban meg már ott is le vannak osztva a kártyák, tehát a főtolvaj viszi a legtöbbet, a jobbkeze a 2. legtöbbet és így tovább. sőt, el tudok képzelni olyan helyzetet is, ahol orbán is csak egy báb.


"Mert te nem tömnéd meg a zsebed ugye????? Mert te még nem csináltál olyat amit nem szabad és nyereséged lett belőle??? "


beszéltem én már pár ilyen idiótával aki köpködte a politikusokat, de elárulta hogy ő is lopna. sajnos az ilyen emberek abból indulnak ki hogy mindenki más olyan mint ők.

2014. febr. 25. 23:32
 32/33 anonim ***** válasza:

"a probléma azzal van hogy hová, milyet, mennyi pénzből, meg hogy miért fontosabb a stadion"


Nem tök mindegy hová épül az a stadion? Láttál már angol 5-öd, 6-od osztályú foci meccset, hogy a kis faluknak milyen stadionjaik vannak???


Ám egy stadion épül Felcsúton, ahol az egyik legjobb utánpótlás bázis van, egy épül Pesten az Üllői úton és egy épül Debrecenben! De ha ez nem elég akkor építenek a Győri Audi Etonak egy sportcsarnokot, a SAPA Fehérvárnak egy jégkorongcsarnokot is. Ami csak így eszembe jutott!

Az itt felsorolt létesítmények összköltsége nem fogja elérni a bukaresti stadion építési költségét a 70,2 milliárd forintot!!!! (lásd wikipédia)


"meg hogy miért fontosabb a stadion mint pl a rákos és szívbeteg emberek kezelése (egészségügy). "


Tudomásom szerint, de kérlek cáfolj meg ha nem igaz, de Győrben, Kecskeméten, Hatvanban egy új kórház szárnyat építettek és Fehérváron is egy új intenzív osztály épül! Jé kórházak is épülnek, szépülnek! De bízom benne azért nem tudsz ezekről kedves kérdező, mert egészséges ember vagy!


Tájékozódj mielőtt hülyeségeket írsz!

2014. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

igen, hasonlítsuk magunkat megint bukaresthez, meg algériához, mintha ez bármit is változtatna azon hogy hülyeségre költik a pénzt.


mellesleg mindegy hol milyen kórház épül ha 2 hónapot kell várni egy daganatos embernek meg szívbetegnek a kezelésre.


tehát feltételezem te meg azért írsz hülyeséget mert csak a foci érdekel és nem voltál beteg az utóbbi időben. ha igen, akkor magad is tapasztalhattad volna hogy milyen a magyar egészségügy. ennyit a tájékozottságról.


ez értékrendek ütközése, neked és orbánéknak a foci a fontosabb, másoknak meg az egészségügy.

csak hogy 1 példát hozzak fel miért költi hülyeségekre a fidesz a pénzt. persze ez mind nem állna össze ha nem tudnánk hogy orbán szereti a focit, meg a fia is focizik.

innentől kedzve teljesen fölösleges erről beszélni, mert neked úgyis a foci lesz a fontosabb. sőt, valószínű hogy minden másban az orbáni intézkedésekkel fogsz egyetérteni.

2014. febr. 26. 09:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!