Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt vinné véghez a...

Melyik párt vinné véghez a LEGKISEBB károkozással járó kormányzást? Magyarul kire érdemes szavazni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy kiábrándult bizonytalan szavazó aki nem akarja visszahozni az mszpt, de a fideszt el akarja küldeni, és nem neonáci (jobikszimpatizáns).


Mit tanácsolnátok neki, kire érdemes szavaznia?

Szerintem ma sok ember így van vele, viszont minél kevesebben mennek szavazni, annál inkább a fidesz nyeri a választásokat (választási változások).


Van egy olyan érzésem, hogy itt még évtizedekig egymás alulmúlása meg pártok elleni szavazás fog menni.



2014. febr. 23. 23:21
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

ez a 4k csak egy neokomcsi álmodozó idealista gyülekezet.

pl hirtelen a minimálbér 130 nettó lenne 70 helyett? pillanatok alatt mennének csődbe cégek, és emberek veszítenék el állásukat.

nem különböztetik meg a nőket, de azért elismerik az anyaságot meg támogatni kell őket.

nagyon amatőr. van köztük egyáltalán valaki aki ért a gazdasághoz is?

2014. febr. 24. 08:54
 12/33 anonim ***** válasza:
36%

"van köztük egyáltalán valaki aki ért a gazdasághoz is?"


Ne aggódj, nagyobb pártokban, mondjuk kapásból a Jobbikban sincs....

2014. febr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

a jobbikot eleve kizártam.


a kis pártokra meg pont azért nincs értelme szavazni mert nem jutnak be, hacsak nem összefogás - ahol ha jól tudom többségében mszps közös jelöltek vannak(nincs kispárt opció).


tehát ha kizárom a 4kt, akkor marad az lmp, ami szintén semmi, a moma nem indul, a többi törpepárt meg szerintem annyira inaktív és jelentéktelen hogy beszélni sem érdemes róla.


ez szerintem sakk matt, mert ha nem megy valaki szavazni akkor a fideszre szavaz.

elég szomorú hogy ide jutott az ország a rendszerváltás óta.

2014. febr. 24. 09:03
 14/33 anonim ***** válasza:

Kérdező neked nem lehet tanácsot adni. Aki a jelenlegi kurzus terminológiáját használja, gond nélkül utál mindenkit anélkül, hogy megvizsgálná, mi jobb, mi rosszabb, annak milyen szempont alapján mondjunk bármit is?

És vajon mitől, miből és minek a hatására ábrándultál ki? Mert én például leginkább a terjedő butaságtól látom úgy, hogy nem jutunk semmire (de még ettől se ábrándultam ki). És elviselném az ördögöt is, ha meggyőződtem, hogy valóban jobbat akar a jelenleginél. Más kérdés, hogy az ördög történetesen nem akar jobbat.

2014. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

4K nem fog bejutni a parlamentbe, jelen állás szerint még országos listájuk sem igen lesz, egyéni körzetekben még ahol el is tudnak indulni sincs semmi esélyük. Én az LMP-re fogok voksolni, hogy bejussanak. Nem tudom, hogy kormányt adnék-e a kezükbe, de azt tudom, hogy kellenek, mint ellensúly, ugyanúgy, mint a Jobbik (akiknek viszont nem értek egyet a politikájukkal, ezért nem rájuk szavazok, de hát ugye kinek a pap, kinek a papné...), mert ha ezek a pártok nem jutnának be a két nagy még az eddigiektől is nagyobb sáskajárást adna elő az országban.


Parlamentben dolgozó ismerős mondta, hogy a bizottsági üléseken például kabaré ami megy, nulla érdemi munka, az emberek azt sem tudják miről szavaznak, de nekik nyilván ez jó, nem kell semmit sem csinálniuk a honoráriumukért, és mivel az ülések nem nyilvánosak, ezért senki nincs, aki felügyelhetné őket... Álom meló...

2014. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

szavazz a fideszre.

Szociknál egyfolytában kerülnek elő az innen-onnan (monjuk az adófizetők)jött milliók!

A fidesz legalább értelmes dolgokra költi el ezeket a pénzeket nem saját számláját tömik vele!


Jobbikra meg az szavaz aki nem olvasta el még a program ígéretüket!

2014. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
16-os naiv vagy ha azt hiszed a Fidesznel nincs tele csontvázakkal a szekrény. Papcsák pl azt se tudja miből lett 160milliója, Simicska sem panaszkodhat például, egyik kutya, másik eb :(
2014. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Behemót miért szapulod már ennyire a jobbikot?

Akkor lehet pofázni, ha hatalmon lesznek és nem úgy cselekszenek ahogy elvárnánk, egyébként nem neonáci párt, nagyon messze vannak a neonáci pártoktól.

Hasonlítsd össze a jobbikot veelük: [link]

2014. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#10 kis birka barátom, olvasd már el a cikket.

amúgy meg törvényesen nem is működhetne "náci párt" Magyarországon, te igazi balfaasz!

2014. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ha neked a Jobbik neonáci akkor nyomorogj még sokáig Orbán alatt.
2014. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!