Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt vinné véghez a...

Melyik párt vinné véghez a LEGKISEBB károkozással járó kormányzást? Magyarul kire érdemes szavazni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy kiábrándult bizonytalan szavazó aki nem akarja visszahozni az mszpt, de a fideszt el akarja küldeni, és nem neonáci (jobikszimpatizáns).


Mit tanácsolnátok neki, kire érdemes szavaznia?

Szerintem ma sok ember így van vele, viszont minél kevesebben mennek szavazni, annál inkább a fidesz nyeri a választásokat (választási változások).


Van egy olyan érzésem, hogy itt még évtizedekig egymás alulmúlása meg pártok elleni szavazás fog menni.



2014. febr. 23. 23:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ilyen párt. Egyik pártot sem akarom. De meg van, hogy melyiket nem akarom a legjobban. Ezért úgy szavazok, hogy a voksomat csak úgy valamelyikre ráhúzom csak arra az egyre nem. A jobbik rendesen megutáltatta magát velem, pedig régen őket pártoltam. Pontosabban a műveletlen jobbikos hívek és képviselőik.
2014. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
65%
Azt nem tudom, de a Jobbik a legrosszabbul.
2014. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

A Fideszt csak akkor tudnád leváltani, ha a Jobbik vagy MSzp szavazótáborát erősítenéd, de kizártad mindkettőjüket...

A többi pártnak meg a parlamentbe bejutásra sincs esélye.

2014. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Jobbik kizárva
2014. febr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
35%

az nem baj hogy nem szereted a jobbikot, de honnan az anyàdból szedsz ilyet hogy neonàci?

rágalmazni tudsz csak, vagy érvelni is?

2014. febr. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Én se döntöttem el még, hogy kire szavazok. Leginkább a 4k! programja tetszik, viszont kis párt, örül, ha lesz pár embere a parlamentben. A másik a Jobbik, mivel kinőtte magát és méltó ellenfele a FIDESZ-nek illetve az MSZP-nek. De én nyilván a 4K!-ra fogok, mivel nekik minden szavazat számít (hogy bejussanak), a Jobbik pedig így is elég sokat fog kapni.
2014. febr. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A Jobbikra.

A másik 2 meg hagy marakodjanak.

2014. febr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%
Én is a 4K-ra teszem a voksomat.
2014. febr. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
A haza nem eladó mozgalom pártra
2014. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

"az nem baj hogy nem szereted a jobbikot, de honnan az anyàdból szedsz ilyet hogy neonàci?

rágalmazni tudsz csak, vagy érvelni is?"


Megteszem én helyette.


[link]


Most már befoghatod.



Kérdésre: kis pártokra van értelme szavazni, mert előbb-utóbb, ha elegen szavaznak rájuk, bekerülnek a parlamentbe. Ez = a több támogatással, szóval hajrá, lehet fejlődni.



Zázriveczék Jobbikja lenne amúgy a legrosszabb döntés '14-ben, de megelőlegezem nekik, amilyen gyenge egy kaka programjuk van, hogy '18-ban sem lesz életképes döntés.

2014. febr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!