Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt vinné véghez a...

Melyik párt vinné véghez a LEGKISEBB károkozással járó kormányzást? Magyarul kire érdemes szavazni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott egy kiábrándult bizonytalan szavazó aki nem akarja visszahozni az mszpt, de a fideszt el akarja küldeni, és nem neonáci (jobikszimpatizáns).


Mit tanácsolnátok neki, kire érdemes szavaznia?

Szerintem ma sok ember így van vele, viszont minél kevesebben mennek szavazni, annál inkább a fidesz nyeri a választásokat (választási változások).


Van egy olyan érzésem, hogy itt még évtizedekig egymás alulmúlása meg pártok elleni szavazás fog menni.



2014. febr. 23. 23:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#10 kis birka barátom, olvasd már el a cikket.



Elolvastam. Másodfokon ítélet született arról, hogy a jobbikon és támogatóin szabadon használható a náci kifejezés. Ha jobbik-szavazó vagy, te is egy náci vagy, mondom ezt úgy, hogy megtehetem. A törvény engedi. :))

2014. febr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Egyébként is, honnan a tökömlukából veszed, hogy nem olvastam el a saját magam által linkelt cikket?
2014. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

"Kérdező neked nem lehet tanácsot adni. "


nem pusztán az én helyzetemre utalok, hanem általában az emberekére. az lehet hogy mások ész nélkül utálnak, de én már belefáradtam abba, hogy mérlegeljek, egyszerűen abban sem hiszek, hogy jobb lesz ha visszajön az "mszp+szdsz" társaság. jó, helyreállítják a demokráciát. milyen szakértői gazdasági változásokat hoznának? megint hazudnának reggel délben este, akárcsak orbánék? vagy a kotnyeles jobbik jobb lenne, ha az mtvből is a cigányozás zsidózás folyna, és mégkevesebb bizalmat kapna az ország? értem én hogy az "ördöggel is össze kell fogni" a fidesz ellen, de vajon az ördög jobban kormányozna?


"Én az LMP-re fogok voksolni, hogy bejussanak. Nem tudom, hogy kormányt adnék-e a kezükbe, de azt tudom, hogy kellenek, mint ellensúly, ugyanúgy, mint a Jobbik"


ezzel egyetértek, talán nem is x párt lenne a jó hanem ha 4-5 párt versengene, mint a normális demokráciában, most gyakorlatilag 1pártrendszer van.


"A fidesz legalább értelmes dolgokra költi el ezeket a pénzeket nem saját számláját tömik vele! "


igen, pl 3500 fő férőhelyes stadion az 1600 fős felcsúton, magánrepülőtér felcsúton, szerény parkoló a szerény polgármesternek: [link] , vagy templom környéki felújítások a fejedelmi esküvő céljából... ezekre költik a te megtakarított nyugdíjad.

ennyire pofátlanul még az mszp sem lopott.


"Papcsák pl azt se tudja miből lett 160milliója, Simicska sem panaszkodhat például, egyik kutya, másik eb :("


vagy mészáros lőrinc, felcsút polgármestere, aki a 100 leggazdagabb magyar közé került. érdekes, valahogy midnig felcsúton köt ki a pénz.


"egyébként nem neonáci párt, nagyon messze vannak a neonáci pártoktól. "


igen, ők két csárdás között szorítanák vissza a cigányok szaporulatát, meg listáznák a zsidókat. de akik ezzel szimpatizálnak azok nem is naiv emberek, hanem rejtőzködő neonácik.

innentől kezdve teljesen mindeg ymilyen gazdasági programjuk van. sem a fidesz, sem a jobbik nem demokratikus, emberi jogokat tisztelő párt.

2014. febr. 25. 11:14
 24/33 anonim ***** válasza:
kérdező....itt túlnyomórészt jobbikosok vannak...azt gondolom, Neked a saját értékrended alapján kell eldönteni, kit érzel magadhoz közel...ne befolyásoljon senki...ha magadtól nem tudsz dönteni, inkább el se menj...
2014. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Na kedves kérdező:

A te védett zsidóidnál az bevett szokás, hogy listázzák a parlamentben ülőket, akkor nálunk miért nem lehetne egy lista a nem magyar állampolgárságúakról, akik a parlamentben "tevékenykednek", akár más országok javára?

És az miért baj, ha megállítanánk a cigányszaporulatot? Netán cigányországot akarsz vagy mi? A kisebbség maradjon kisebbség.

Olvass a sorok között, ne csak TV2 meg RTL-ből informálódj.

Ha pedig egyetértesz azzal, hogy zsidók, illetve külfödiek kezébe juttatják az országot, és a cigányok szaporításával is egyetértesz, netán ebből adódóan polgárháborút is szeretnél, akkor csak szavazz a Bajnaira, akinek feladata, hogy teljesen zsidókézbe adja át az országot, az AIPAC megbízásából.

2014. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#23, kedves kérdező!

Micsoda nagy probléma, hogy épít 3 darab stadiont a kormány ugye? Nézel te egyáltalán magyar sportot? Láttad milyen állapotban vannak a stadionok, sportcsarnokok????

Nem tudom nézted e a Románia elleni idegenbeli meccsét a magyar válogatottnak? Láttad milyen stadionban játszották a nálunk elvileg rosszabb gazdasággal rendelkező Romániában? Netán nézted e a decemberi női kézilabda VB-t? Milyen és MEKKORA sportcsarnokokban rendezték őket???

kicsit le vagyunk létesítményekben maradva a BALKÁNTÓL és Közép-Európától is!

2014. febr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Jah még annyit, hogy bármelyik kormány is van hatalmon a zsebüket megtömik amennyire lehet...De szerintem a magánembereknek oly tök mindegy, hogy egy bizonyos személynek mekkora a vagyona!

Ha Te is ott lennél a tűz közelbe ugyanúgy tömnéd meg a zsebed, mint ők! Most az, hogy Fideszes vagy MSZP-s az illető lényegtelen szerintem. Ha van egy céged te is kiveszel belőle minden pénzt amit csak tudsz!

Erről ennyit, előző voltam

2014. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát azért tart itt ez az ország ,mert sajnos pont ilyenek jutnak hatalomra,akiket nem érdekel semmi,csak a saját zsebük,mint az 52%-os válaszolót.
2014. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"Hát azért tart itt ez az ország ,mert sajnos pont ilyenek jutnak hatalomra,akiket nem érdekel semmi,csak a saját zsebük,mint az 52%-os válaszolót."


El ne HIDD már, hogy a jobbikos Zázriveczet nem a saját zsebe érdekelné....

2014. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Hát azért tart itt ez az ország ,mert sajnos pont ilyenek jutnak hatalomra,akiket nem érdekel semmi,csak a saját zsebük,mint az 52%-os válaszolót."


Mert te nem tömnéd meg a zsebed ugye????? Mert te még nem csináltál olyat amit nem szabad és nyereséged lett belőle??? Na ne ámíts!

2014. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!