Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egyáltalán most olyan...

Van egyáltalán most olyan párt akire érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
Akárki akármit is mond szerintem ami most van "párt felhozatal" szörnyű. Az MSZP sok jót tett de legalább annyi vagy több rosszat, leszerepelt a 8 éve alatt. A FIDESZ volt hatalmon ugyanúgy, de leszerepelt nem véletlenül lettek leváltva ők is csak növelték az államadósságot, az SZDSZ-MDF koalíció nevetséges, a JOBBIK pedig túl szélsőséges, már túllépi a szerintem megengedhető határt és a programja megvalósíthatatlan, a kis pártokat pedig sztem. hagyjuk nincs köztük olyan amelyiknek komolyabb esélye lenne.Tehát egyáltalán van olyan párt amire érdemes szavazni?
2010. febr. 19. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Nincs.Csak a sok rossz közül a legkevésbbe rosszat lehet választani.A Jobbikot semmiképpen.
2010. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a Jobbik. Szerintem te nem vagy szakértő, hogy eldönthesd, hogy megvalósítható-e a programjuk (a többi pártnak nincs programja, csak a nyuggereknek). Definiálnád azt, hogy: túl szélsőséges? Tudod, hogy mit jelent ez a szó? Vagy csak a TV-ben hallotad?
2010. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Csak is a jobbik ami megoldást jelenthet minden emberi számítás szerint. A többinek se programja, se elképzelése, a nagytőke folyamatosan csörgeti a telefonját, és hiába könyörgünk nekik már 20 éve hogy " ne lopjatok"!
2010. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Neked van igazad. A jobbikosok hemzsegni fognak, és megpróbálnak megtéríteni, de ne ülj fel nekik.
2010. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

Neked van igazad. A jobbikosok hemzsegni fognak, és megpróbálnak megtéríteni, de ne ülj fel nekik.


Mert a Jobbikosoknak mindig igaza van, aktívak, műveltek, okosok. És én még baromi jóképű hapsi is vagyok!

2010. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

a JOBBIK pedig túl szélsőséges, már túllépi a szerintem megengedhető határt és a programja megvalósíthatatlan, a kis pártokat pedig sztem. hagyjuk nincs köztük olyan amelyiknek komolyabb esélye lenne.


Linkeld be, mi a megvalósíthatatlan, vagy ne hazudozz!

2010. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
13%
Természetesen, a FIDESZ!!!
2010. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Minden megvalósíthatatlan.A miértet már sokszor megírták részletesen ezen az oldalon.Csak képtelenek vagytok felfogni.Ha érdekel,keresd vissza őket.
2010. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Minden megvalósíthatatlan.A miértet már sokszor megírták részletesen ezen az oldalon.Csak képtelenek vagytok felfogni.Ha érdekel,keresd vissza őket.


Azért mert néhány ostoba ezt állítja, vagy mert ezt hallotta valami kedvenc médiába?

A tények az elmúlt 20 év meg mint tapasztalat mást mutat!


Linkej, vagy csak egy szánalmas hazudozó maradsz!


[link]


Innen még másolhatsz is, ha még erre sem vagy elég " emberszerű"

2010. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem ostobák állítják,és nem is a média által agymosottak.Amikor először láttam a linket,akkor már megírtam,hogy miért nem valósítható meg,sőt miért ártana sokat az országnak.Attól te még higgy benne,hamarosan csalódni fogsz.
2010. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!