Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egyáltalán most olyan...

Van egyáltalán most olyan párt akire érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
Akárki akármit is mond szerintem ami most van "párt felhozatal" szörnyű. Az MSZP sok jót tett de legalább annyi vagy több rosszat, leszerepelt a 8 éve alatt. A FIDESZ volt hatalmon ugyanúgy, de leszerepelt nem véletlenül lettek leváltva ők is csak növelték az államadósságot, az SZDSZ-MDF koalíció nevetséges, a JOBBIK pedig túl szélsőséges, már túllépi a szerintem megengedhető határt és a programja megvalósíthatatlan, a kis pártokat pedig sztem. hagyjuk nincs köztük olyan amelyiknek komolyabb esélye lenne.Tehát egyáltalán van olyan párt amire érdemes szavazni?
2010. febr. 19. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%

LMP.


Ők az, ami a Jobbik lehetne a keresztény kurzus nélkül, több logikával, racionalitással, tényszerűséggel és megfontoltsággal.


( És előre szólok: hagyjuk az "SZDSZ-utódpárt" mesét, mert már a könyökömön jön ki, hogy mindig el kell mondanom, hogy az LMP már akkor létezett és tevékenykedett, amikor az SZDSZ a csúcson volt és semmi szüksége nem volt semmilyen "árnyékszervezetre". Az LMP egy civil mozgalomból nőtt ki, és semmi köze az SZDSZ-hez. )

2010. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem ostobák állítják,és nem is a média által agymosottak.Amikor először láttam a linket,akkor már megírtam,hogy miért nem valósítható meg,sőt miért ártana sokat az országnak.Attól te még higgy benne,hamarosan csalódni fogsz.


Már is elvesztegettél az előző írásoddal 4-5 érvet, és nem másoltál be semmit.

Nem lehet hogy a te felfogó képességeddel van a baj, és nem érted. Vagy megkaptad már rég a válaszaid és beégtél, amit nem akarsz megismételni?


Nem, nem! Szerintem egyszerűen csak hazudsz mint a kutya, hiszen ha valaki egy oldalon valamit állít és vannak érvei, az bizony beírja, másolja, linkeli.


De semmi esetre sem hazudik mint a vízfolyás!

2010. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
5%
Hát aki szerint a jobbik, az jó hülye, már bocs. Tipikus magyar hozzáállás, hogy ha minden párt szar, akkor a lehető legszarabbikra kell szavazni, aztán csak még nagyobb szívás lesz belőle, mint eddig. Nem kéne szavazni egyáltalán, aztán lássák meg kedves politikusaink, hogy senkit nem érdekelnek.
2010. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

LMP.


Ők az, ami a Jobbik lehetne a keresztény kurzus nélkül, több logikával, racionalitással, tényszerűséggel és megfontoltsággal.


Hol van a 2010 es választási programja.

Egy részletes, amiből kiderülnek az elképzeléseik?

2010. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%
Nincs. Ha nagyon akarsz, esetleg a Jobbik.
2010. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Minden megvalósíthatatlan.A miértet már sokszor megírták részletesen ezen az oldalon.Csak képtelenek vagytok felfogni.Ha érdekel,keresd vissza őket."


Minden megvalósítható. A miértet már sokszor megírták részletesen ezen az oldalon. Csak képtelenek vagytok felfogni. Ha érdekel, keresd vissza őket.

2010. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most már biztos vagyok benne, hogy elmegyek szavazni! :-)
2010. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tom. Sztem a többi párt már bebizonyította a Jobbikon kívül, hogy a gazdaság politikájuk nem meg oldható.Az elmúlt húsz évben 4-szeresére nőtt az államadósság az életszínvonal 10 -edére eset vissza. S a nagy gazdasági politikusnak Bokrosnak meg talán egyetemi végzettsége sincs.

[link]

2010. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18:57 - Részletekben, folyamatosan teszik közzé a honlapjukon.
2010. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!