Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem mennek szavazni,...

Akik nem mennek szavazni, azért nem mennek, mert egyszerűen nem érdekli őket a politika, a sorsuk, vagy mert nincs olyan párt, akire érdemes lenne szavazni?

Figyelt kérdés
Akik nem mennek szavazni, ti akkor elmennétek, ha lenne egy szimpatikus párt, jó programmal, vagy akkor se?
2013. okt. 17. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden pártnak van "jó" programja, amiből miután megválasztották semmit nem tart be, vagy nem úgy, vagy nem teljesen vagy... Mindig van ok épp miért nincs mégsem ingyensör, amit beígértek.
2013. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs olyan párt, akire lehetne szavazni. De a választásig még van idő.
2013. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Azért, mert nem értik meg, hogy ha nem szavaznak, akkor rossz malomra hajtják a vizet. Amíg nincs "egyéb" rovat a szavazólapon, addig marad az érvénytelenül szavazás, az ezerszer többet ér, mint a semmilyen...
2013. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mások az igényei pártok terén.


Nincs mindenkinek megfelelő párt.Nem mindenki gondolkodik kis rossz nagy rossz meg közepesen rossz között.

2013. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"addig marad az érvénytelenül szavazás, az ezerszer többet ér, mint a semmilyen..."



kifejted nekem? Mert szerintem a kettő közé egyenlőség jelet lehet tenni.

2013. okt. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mirk ***** válasza:
Ha lenne egy szimpatikus párt, jó programmal, elmennék szavazni.
2013. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

"Akik nem mennek szavazni, ti akkor elmennétek, ha lenne egy szimpatikus párt, jó programmal, vagy akkor se?"

Jelenleg van egy olyan párt, ami jó programmal rendelkezik és sikerült bizonyítania is, ez pedig nem más, mint a Fidesz. Más alternatíva nem nagyon jöhet szóba, a baloldal harmatgyenge, az egyéb pártok pedig még gyerekcipőben járnak és a támogatottságuk se jelentős.

2013. okt. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkodtam rajta,hogy menjek e szavazni tavasszal vagy sem.Végülis arra jutottam,hogy mivel jelenleg egyik sem favorit,először is utánajárok,hogy milyen a programjuk,mit tettek eddig/vagy mit nem tettek,milyen megnyilvánulásaik voltak,vannak és persze megpróbálom kihámozni,hogy amit ígérnek kampányfogásként,abból mi igaz és mi nem.Ennek fényében fogok majd dönteni és ha más nincs,akkor a véleményem szerinti kisebbik rosszra fogok szavazni,de mindenképp megyek szavazni,mert rajtam is múlik,ahogy mindenki máson,hogy ki/kik fogják vezetni az országot.
2013. okt. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, aki azért szavaz valakire, mert apu azt mondta, hogy... és ismerek olyat is aki azt mondta, hogy szimpi a feje. :-) Ez jobb??


Utolsó! Jól teszed! Csak mindkét oldal megközelítéséből nézz utána, mert mindenki saját malmára hajta a vizet.


Én megyek szavazni, s nem értem azokat akik nem. utána meg lehet azt mondani, hogy nem én szavaztam.. Minden egyes szavazat számít! És én is a fideszre fogok. Pont az előbb írtam egy hosszú választ egy kérdezőnek, aki kérdi, hogy miért őket akarjuk újra. (Ajánlom figyelmedbe kedves utolsó ott pl. mindkét oldal megszólal)

2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

@Kamumail:

Ha nem mész el szavazni, azzal azt fejezed ki, hogy magasról teszel rá, ki fogja vezetni az országot, neked édesmindegy, döntsék el a többiek. Ha elmész és érvénytelenül szavazol, azzal viszont azt fejezed ki, hogy érdekel a sorsod, szereted a demokráciát, mint rendszert, de a jelenlegi kínálatból egyik jelölttel sem szimpatizálsz. Szerintem nem ugyanaz a kettő.

2013. okt. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!