Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Büszkék lesztek a...

Ozmium42 kérdése:

Fideszesek! Büszkék lesztek a mai hazaárulásra?

Figyelt kérdés

Magyar az, aki magyarnak hazudja magát?


[link]



2013. jún. 10. 15:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

"- te ostoba barom"

Most tükörbe néztél?

2013. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
63%
Mikike, aki Kennedy nevét úgy írja, hogy "Kenedi", az ne pofázzon vissza! Te majom...
2013. jún. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Én ugyan John Fitzgerald Kennedyt akartam írni,mégis az utóbbi mellett döntöttem.Ahogy írtam azt a masina nem hagyta jóvá,úgy meg igen. "Hát akkor hadd menjen. Az ilyennek jó lesz így is."

Kicsit sokat emlegeted a majmot. Megértem én,hogy szerelmes vagy a nevedbe,formádba,de nem biztos hogy másnak is tetszel

Egyébként ha maszp-s vagy ,jó lesz önvizsgálatot tartanod,mert az az mszmp-ből lett,azok meg a gyilkosok voltak akik saját fajtájukat gyilkolták idegen érdekekért Néha én is felháborodok dolgokon.Javalom építsd be tudatodba hogy az emberi társadalom olyan egyedekből áll akik más és másféle képp gondolkoznak.Egyetérteni nem kell velük,de ha ezt tudatosítod magadban az nyugtat. Hiába ez van.

2013. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
40%
Mikike, egyszer említettem a "majom" szót. Nyilván azért hívtam az mszp-t is "maszopnak", mert maszopos vagyok, nyilván... Komolyan, te mentálisan nagyon sérült lehetsz. Ez a mérhetetlen ostobaság, amit leprezentálsz nekünk, egyszerűen siralmas, szánalmas, és nevetséges. Tudod, más másképp GONDOLKODNI, és más ostobának lenni. Neked a gondolkodás nem megy.
2013. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm,hogy megmondtad bácsika.
2013. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"Nekem az akkori kijelentésük nem tetszett és nem is értettem velük egyet, szerintem meg kell nyitni a kaput a külföldi emberek, tőkések előtt. Nincs ezzel semmi gond, most erre rájöttek és cselekedik "amit megkövetel a haza"."


Jézusom, ezt ugye még te magad sem veszed be saját magadnak? Most tényleg ennyire egy süket társadalom vagyunk??! A képem leszakad, komolyan mondom. Na ezért tartunk ott, ahol...

Tehát a véleményed szerint semmi probléma nincs azzal, hogy külföldiek fogják felvásárolni a földjeinket, ebből adódóan a magyar gazdák megélhetése ellehetetlenül, megnőnek az élelmiszerárak, és még sorolhatnám? Nálunk a mezőgazdaságból élők hanyatlani fognak, munkanélkülivé válnak, a GDP a sárga földig is eljut talán. Jelenleg a fiatalok 60-70 %-a keresi külföldön a boldogulását, egy ilyen lépés után szerinted mi fog következni?

Nézzél már utána, hogy egészen a rendszerváltástól kezdve, mi lett az eredménye annak, hogy a gyárainkat, földjeinket, erőforrásainkat a külföldiek kezére játszották át a politikusaink!

Komolyan nem veszed észre, és nem éred fel ésszel, hogy azért hoz egy politikus ilyen döntést, hogy summás vagyonnal hálálkodjanak neki az idegen (ebben az esetben) gazdák, cégek, vállalatok?

Gondold már végig, miniatürizált és hülye a példa, tudom, de te a kerted felét miért nem adod el a szomszédnak vagy bárkinek? Mert most kb. ugyanez történik, csak brutálisabb kivitelben..

2013. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!