Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Büszkék lesztek a...

Ozmium42 kérdése:

Fideszesek! Büszkék lesztek a mai hazaárulásra?

Figyelt kérdés

Magyar az, aki magyarnak hazudja magát?


[link]



2013. jún. 10. 15:07
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
71%
Nem vagyok fideszes, sot szemelyes velemenyem szerint egyik partra sem szavaznek, de azert lenne megjegyzesem a temaban. Alairom, ez a kormany is hazudik reggel, delben, meg este, es olyanokat nyomnak le a nepnek, hogy csak nezek. Viszont miert is nem iranyulok a nemzeti erzelmu Jobbik fele? (Pedig egyben-masban igazuk van!) Pont ezert. Mert ha a fidesz mutyizik, befolyasol, itt meg agymosas van. Pl. az milyen erv, hogy nem buntettek minket penzre, nehogy valako felfigyeljen?? Milyen politoka az, ahol az elhangzik ervkemt, hogy eltusolnak, ugy, hogy nem nyujtanak be igenyt penzbuntetesre. Es ha az LMP-s kepviseloasszony, aki egyebkent ugye budos zsido libsi kutya, be tudott nyujtani modositot, a Jobbik miert nem tette? Ez most nem szemelyeskedes, barmelyik partnal lehet ezer hasonlo, csak eppen most a Jobbik fanatizalasa volt az utolso pohar.
2013. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobbikos, csak azért linkeltem kurucot, mert itt találtam rá erre a videóra. A rizsa nem érdekel, csak az, amit ma meg fognak szavazni.


A Jobbik egyébként többször nyújtott be mindenféle javaslatot az ügyben, és a mai ülésnapot el is akarták halasztatni, mert kb. az egész frakció kint van az árvízi védekezéseknél.


Mindenesetre mellékes a Jobbik, ne keverjük bele, nem ők fogják ezt megszavazni, és a kérdés a fideszesekhez szól.

2013. jún. 10. 15:28
 3/36 anonim ***** válasza:
46%

Csak egy megjegyzés.


Ez a Wittner Mária 56 szégyene.


A fidesz demokráciarombolásában mindent megtett, amit képviselőségéből megtudott.


Elárulta 56-ot.

2013. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Ez miért hazaárulás. Az egy dolog hogy ezt is sutttyomban csinálják de még mindig nem látom hogy ezzel hogyan is árulják el a hazát.
2013. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
26%
#1, ujra. Jol van, bocsanat, akkor hagyjuk ki a Jobnikot az esetbol. Viszont te megis mot varsz? A kerdesed annyira provokativ, hogy nem lehet ra erdemben valaszolni. Szerinted barki (akar te is) beismerne, hogy igen, en arultam el a hazat, ekkor es ekkor, es igen, buszke leszek ra halalom napjaig? Ennek semmi ertelme. Annak plane nem, hogy csak fideszeseket kerdezel. Ez olyan, mintha en meg csak mszp-seket kerdeznek Mesterhazyrol. Ugyanugy egyfele valaszt kapsz, mert ezert egy part. Persze van aki nem ert vele egyet, de ezzel a kerdessel, ebben a formaban nem lenditesz elore semmit. Lehet, hogy ok hazaarulok, ezt nem vitatom, de te mit tettel a hazanak, azzal, hogy pont toluk varsz valaszt, itt?
2013. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Na, akkor még én leszek a hibás, hogy szembesítem a fideszeseket a kedvenc pártjuk hazaárulásával. Lássuk akkor, ha a linkelt videók kevésnek bizonyulnának.


A Fidesz a mai napon olyan törvényt hoz, amely 500 millió EU-s állampolgárnak, köztük spekulánsok hadának teszi lehetővé, hogy magyar földet vásároljon. Mivel Magyarországon a föld ára töredéke annak, mint külföldön, ezért ezzel gyakorlatilag a magyar vidék ki van végezve. Amikor az ellenség (nem átvitt értelemben) előtt kitárják a kapukat, az bizony hazaárulás.


Az már csak hab a tortán, hogy teszik ezt úgy, hogy homlokegyenest mást ígértek, tudniillik az emberek, akik a Fideszre szavaztak, azok mindennek az ellenkezőjét várták, Orbán Viktor ígéretei szerint. A képviselet azért képviselet, mert nem a saját feje után megy, hanem a MEGHIRDETETT programot KÉPVISELI, ugyanis erre, és nem az ellenkezőjére kapja a szavazatot. De mondom, ez csak hab a tortán, más lapra, a közjogi rendszer tarthatatlanságához tartozik.


Azt sem hiszem el, hogy Trianon után nem lehet megindokolni, hogy Magyarország azért a maradék kis területére érzékenyebb, mint mások.

2013. jún. 10. 16:12
 7/36 A kérdező kommentje:
Szóval, kedves fideszesek, most tessék egyértelműen színt vallani!
2013. jún. 10. 16:14
 8/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok fideszes (csak eszes, ami ugye kizárja, hogy fideszes legyek :D), de szerintem ők büszkék rá. Egész életük és politikájuk hazaárulás és nyerészkedés.
2013. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
6%

Igen, büszke vagyok a Fideszre, de ez csak egy tettük a sok jó közül. Csak azok képtelenek észre venni, azt, hogy Magyarország fejlődésnek indult akik nagyon nem akarják. Rengeteg mindent véghez vittek, de ez még csak a kezdet.


Ha tényleg annyira rossz lenne mint ahogy itt egyesek írják akkor miért nem vonulnak ki az emberek az utcára, annyira rossz nektek akkor miért nem fogtok össze? Valószínűleg azért, mert a Fidesz jobb az eddigi kormányoknál és messze nincs annyi elégedetlen ellenző mint amit itt egyesek gondolni vélnek.

Valószínűleg sokaknak ennyi tett, jó cselekedet mint amit a Fidesz eddig véghezvitt még nem elég a bizalomhoz (ez érhető is hiszen ennyi év hazugság után nehéz elhinni, hogy végre valaki tényleg a nép érdekeit képviseli). Éppen ezért kell ismételten a Fideszt megválasztani a következő 4 évre is (meg is lesz), hogy még jobban bizonyítani tudjon és, hogy a kételkedők is megtudjanak véglegesen bizonyosodni arról, hogy igen is van egy alternatíva aki a hazánkat, a mi szeretett nemzetünket képviseli.


Éljen továbbra is a Fidesz, tiszteletem.

2013. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
13%

*Magyarországnak szüksége van külföldi tőkére mivel a magyarok képtelenek megtermelni. A gazdaságot be kell izzítani, ahogy látom egyesek nincsenek tisztában, hogy ez mekkora plusz tőkével fog járni az állam számára.

Orbán a hitel helyett egy másik alternatívát talált. Rengeteg terület parlagon hever, mert a hazai gazdáknak nincs elég tőkéje a termeléshez.


Kérdem én mi ebben a hazaárulás? Eszedbe sem jutott volna ez a szó az ügy kapcsán, ha a kuruc.info nem ezzel a szalagcímmel áll elő.

2013. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!