Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek! Büszkék lesztek a...

Ozmium42 kérdése:

Fideszesek! Büszkék lesztek a mai hazaárulásra?

Figyelt kérdés

Magyar az, aki magyarnak hazudja magát?


[link]



2013. jún. 10. 15:07
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

A 19. válasz érdemi mondanivalója a kérdéssel kapcsolatban kevesebb, mint a semmi :)


Tehát akkor mit jelent a hazaárulás, mert szerintem ezt:


"Az a magyar állampolgár, aki abból a célból, hogy a Magyar Köztársaság függetlenségét, területi épségét, vagy alkotmányos rendjét sértse, külföldi kormánnyal vagy külföldi szervezettel kapcsolatot vesz fel vagy tart fenn, bűntettet követ el, és öt évtől tizenöt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Tekintettel arra, hogy a földünket adják el külföldieknek, a területi épsége sérül az országnak, és ezzel meg is van indokolva, ki is van merítve.


Lehet köpködni a másikat, de mint fentebb írtam, felkészülten, érvekkel. Hogy jön a kérdéshez, hogy ki mennyire hazafi? Semennyire, ugyanis a Fidesz követ el hazaárulást, mégpedig ma, és nem pedig mi.


Tehát, 19. válaszoló, miért is jó a magyar gazdáknak, és a magyar vidéknek, ha a termőföld külföldi spekulánsok és oligarchák kezébe kerül?


Miért is ígérte Orbán az ellenkezőjét választás előtt, ha most meg az ellenkezője valósul meg? Miért nem eredetileg is ezt ígérte? "Eladjuk a magyar földet a külföldieknek". Jó kampányszlogen lett volna a "Csak a Fidesz" helyett, nemde?

2013. jún. 10. 17:57
 22/36 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán tudod milyen feltételekhez lesz szabva az egész procedúra amíg egy külföldi állampolgár (még akkor is, ha Orbán szerint magyar állampolgárok) területez juthat itt Magyarországon? Mit kell neki majd fizetnie?

Ezek teljes hiányéban nem lehet megállapítani, hogy ténylegesen sérülni fog Magyarország területi épsége.


Majd, ha ténylegesen lezárul a szavazás akkor lehet ilyen súlyos vádakkal jönni, mint a hazaárulás.


A hazafiságot úgy hoztam ide, hogy a ahhoz képest, hogy hazaárulást követnek el egyes emberek (szerintetek), ahhoz képest elég kényelmesen elvagytok és mindezt végignézitek. Minden felszólalás, nemtetszés nyilvánítás nélkül végignézitek azt, hogy eladják a hazátok, ezzel hazaárulást elkövetve. Szerintem ez briliáns.

Így elég nehéz titeket komolyan venni, ezért is írtam amit írtam.



Mivel a zárószavazás elnapolva, konkrét információkat nem tudunk, ennek ellenére ti megvagytok győződve róla, hogy hazaárulás van. Ez így korrekt.


Mert talán a nagy külföldi "oligarchiák" több bevételt fognak termelni, ezzel növelve a hazai tőkét?


Az meg, hogy megváltozott a Fidesznek a hozzáállása nem teljesen újdonság, ezen felháborodni teljesen felesleges.

2013. jún. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
A
2013. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
tökmindegy, hogy mivel szembesíted..úgyis ők nyerik a következő választást. ez lefutott meccs. fel lehet ébredni. még el kell őket viselned egy jó ideig.
2013. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Csak én nem értem, hogy a külföldi profit az miért hazai tőke? Gondolom ez ugyanaz a történet lenne, mint a rendszerváltás utáni privatizáció. Ott is az volt, hogy mindent el kell adni a külföldieknek, hagy legyen extraprofitjuk, meg kvázi monopol helyzetük, és akkor majd nem fogják kiszivattyúzni a pénzt, hanem itt helyben befektetik, és olyan tejjel-mézzel folyó Kánaán lesz itt, hogy csuhaj.


Komolyan, ezt már eljátszották egyszer, aki nem ma született, az nem veszi be még egyszer, hogy minket majd a külföld fog felvirágoztatni a saját profitjával.


Egyébként jelzem, a "külföld" mást jelent fideszéknek, és mást nekünk. Nekünk külföld minden, ami nem Magyarország. Ellenben a tervezet definíciója szerint külföldnek csak az EU-n kívüli országok számítanak. Az EU-s állampolgároknak ugyanolyan könnyű lesz földhöz jutniu, mintha csak magyarok lennének, mert nem számítanak "külföldinek".


Az elnapolásnak örülök, de nincsenek illúzióim. Ángyán sem lelkesedik, pedig még csak nem is ellenzéki.

2013. jún. 10. 21:28
 26/36 A kérdező kommentje:

Frissítés:


[link]

2013. jún. 17. 15:40
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
"Igen, büszke vagyok a Fideszre, de ez csak egy tettük a sok jó közül. Csak azok képtelenek észre venni, azt, hogy Magyarország fejlődésnek indult akik nagyon nem akarják. Rengeteg mindent véghez vittek, de ez még csak a kezdet." - egyre magasabbak az árak, egyre több a leépítés, egyre drágább az élet, lassan már 25 éve; mégis miben indult fejlődésnek Magyarország, te félnótás?
2013. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

Jééééé aár 25 éve kormányoz a FIDESZ?

Kérdező! Az mszp idején kellett volna hasonló kérdést felpakolnod. Aludtál akkor?

Nem más téma: Amerika egy "kicsit" gazdagabb ország,mint a mienk,mégis Kenedi ezt mondta:"Amerika polgára ne azt kérdezd,mit adhat neked Amerika,hanem:mit adhatsz te Amerikának."

Én is ezt kérdezem tőletek akik olyan nagyon szapuljátok a mostani kormányt.

2013. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Üdv!


Jelenleg Fidesz kormány van, és pénteken a Fidesz fogja megszavazni a földtörvényt. Ide az elmúltnyolcévezés édes kevés lesz. Ellenben szépen megy a terelés meg a kitérő válaszok, meg a visszamutogatás, ebből ezt szűröm le, hogy még a Fideszesek is szégyenlik, hogy imádott pártjuk és vezérük megsemmisíti Magyarországot.


Apropó baloldal, várjuk az elszámoltatást továbbra is, elmúltnyolcév!

2013. jún. 18. 13:03
 30/36 anonim ***** válasza:
40%
"Jééééé aár 25 éve kormányoz a FIDESZ?" - te ostoba barom! Ezzel arra akartam következtetni, hogy mindegyik párt, amely hatalmon volt, egy nagy rakás szar volt, de látom, a félkegyelműeknek ezt nehéz felfogni :) Abban, hogy 25 éve egyre szarabb a helyzet, a Zsidesz is közreműködött! Lehet a maszopra, meg az egyéb politikai erőkre mutogatni, a zsidesz ugyanúgy viszi bele a szarba az országot.
2013. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!