Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A FIDESZ szerint megállj kéne...

A FIDESZ szerint megállj kéne a nők karrierista életének, és szüljenek először 4 gyereket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Ma mint a villám terjedt ez a cikk, ami fityiszes beszólásokból szemezget. A narancskatonák is eljutottak arra a konklúzióra, hogy szűkül a népesség korfájának az alja rohamosan, nagy baj várható.


Kifogásolják, hogy a nők nem szülnek eleget és elég hamar.


Mit lehet mondani, ezekkel a szavakkal már elkéstek, a fogyás megállíthatatlan, milliókkal leszünk évtizedek múlva kevesebben. Engem ez nem is zavarna, legalább több hely lesz a buszon, mindössze az adókból befolyt zsé fog drasztikusan eltűnni, nem lesz pénz.


No GYIKosok, ti zavarnátok a nőket, lányokat szülni most azonnal? XD


2012. szept. 11. 14:00
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
13%

Pár éve Gyurcsányéknak volt egy ilyen sztorija, hogy Feri meg Dobrev Klára azt mondta, hosszútávon meg kell szüntetni a gyest, gyedet, illetve minden kicsi gyerek legyen kicsi korától bölcsis, hamar elszakadva az anyjától.

Nagy felháborodást okozott,írtak neki nyílt leveleket is anyukák.

2012. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
59%

Még tüntettek is ellene :


http://www.youtube.com/watch?v=V9TscOeqYxw

2012. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
13%

"Dehogynem. A közgazdász megszervezné az új piac felállítását, kidolgozná a termelés feltételeit és mikéntjét, a mérnökök megterveznék és kikísérleteznék az ehhez szükséges technikai feltételeket, eszközöket, az orvosok eltávolítanák a begyulladt vakbeledet, hogy továbbra is tudjál szántani és ne halj bele, a színészek pedig gondoskodnának a jó közérzetedről lábadozás közben... "



Tehát egyik sem ért semmihez, nem életképes.


"Ha viszont ezek a hülye diplomások nem léteznének, akkor nem tudnád eladnia termelt árudat, mert el se jutnál vele a 20 kilométerrel arrébb lévő piacra,"


Ja mert a diplomások találták fel a lovat mi?


"a fejedre szakadna a ház, amit tervezés nélkül összegányoltál,"


Az a ház húsz éve áll, attól, hogy te sikertelen és semmihez sem értő gány ember vagy, még nem biztos, hogy mindenki más is az.


"belehalnál az első tetanusz fertőzésbe,"


Bele mi?


" és halálra unnád magad a téli estéken, mikor túl sötét van a munkához...(ja és persze villany sincs hülye diplomások nélkül.) "


Jahh mert minden könyvet diplomás írt, és a mécsest is ők találták fel, jó nagy marha vagy. Áramom mindig lesz, mert én diploma nélkül is el tudok készíteni egy szélkereket vagy egy földelemet.


"Úgyhogy persze hülyézhetjük még itt egymást néhány oldalon keresztül, de azért állapodjunk meg abban, hogy egy működő társadalomnak egyaránt szüksége van diplomásokra is, és melósokra is."


Mért állapodnánk? A dipkomások semmirevaló élősködők akik életükben semmi hasznosat sem alkotnak, haláluk után pedig annyi az értékük, amennyit a növények tápanyagként felszívnak belőlük.



"Hogy miből mennyire, és hogy melyik munka mennyit ér, azt egy piaci viszonyok között élő társadalomban PONTOSAN tükrözik a munkabérek. Mindenki annyi fizetést kap, amennyiért a munkaadójának ÉRDEMES foglalkoztatnia."



Így van. Ezért hisztiznek a diplomások a gyakorin, hogy csak 80ezret kapnak és nem tudnak megélni belőle. De hát többet nem is érnek.

2012. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 53#! Nem sértésből mondom, de legyen szíves ugyanezeket azt érveket kifejletni egy súlyos karambol után a tűzoltónak, aki kiment a járműből. Majd a mentőorvosnak (aki ugye 6+5 évet tanult), s az életedet megmentő alapvető ellátást biztosítja a kórházig, ahol majd a baleseti sebész (6+6 év tanulás) elvégzi a komolyabb és időigényesebb részét ellátásodnak egy életmentő operáció keretében. Mindezeket persze egy laikus ember is el tudná végezni (szerinted), és ugyanígy megmenten az életed...valóban. Tényleg semmi értelme a diplomásoknak, főleg ezeknek a fajta diplomásoknak, akik túlórát vállanak pkusz fizetés nélkül; akik rengeteg ember életét mentik meg; akik feláldozzák gyakran a magánéletüket csak azért, hogy segítsenek RAJTAD! de nyugodtan nézd csak le őket, végülis tényleg ezt érdemlik...


De enm csak ők azok a diplomások, akik elismerést érdemelnek. Mérnökök nélkül nem lennének ilyen modern hidak, se nem gyönyörű, gyors autók, de még ilyen stabil, modenr épóletek sem. Végülis...tényleg feleslegesek, mit is gondoltam én?


Vagy a tanárok? Akik egy kis kulturát és széles látókört nevelnek a fejekbe, midnezt úgy, hogy ki kell bírni a tiszteketlen és buta gyerekekt is: minden tiszteletem az övék. De te csak nézd le őket.


Meg hány meg hány hasznos diplomás van rajtuk kívül is! nem mondom, hogy a büfészakok hasznosak, de igenis szükség van a diplomásokra, és nem kéne visszafejlődnünk, lovakkal közlekednünk és gyertyával világítanunk.

2012. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 Shai-Hulud ***** válasza:
87%

#16:33


"Tehát egyik sem ért semmihez, nem életképes. "

Hát nem tudom, de TE biztosan mindegyiknél sokkal jobban elvégzed az Ő munkáját. Hiszen TE olyan zseniális vagy!


"Ja mert a diplomások találták fel a lovat mi? "

Azt éppen nem, de (kissé persze sarkítva a dolgot) a szekeret már igen. A gépkocsit pedig mindenképpen.

De rendben, maradjunk a lónál - még a kaszát is mérnök tervezte, és gyárban gyártották le, amivel a szénát kaszálod neki.

Az alsógatyádról, meg a gumicsizmádról nem is beszélve...


"Az a ház húsz éve áll, attól, hogy te sikertelen és semmihez sem értő gány ember vagy, még nem biztos, hogy mindenki más is az. "

És húsz éve TE tervezted, vagy egy mérnök?

Mire mentél volna a tervező nélkül?

És mire mentél volna a kivitelező nélkül?

Tudod te, hogy készül a tégla?

És az ablaküveg?


A sértegetéseidet pedig tartsd meg magadnak. Én sem sértegettelek, tehát te se tedd ezt velem.


"belehalnál az első tetanusz fertőzésbe,"

Bele mi?

Igen. OLVASS, ne csak köpködj!

[link]


"Jahh mert minden könyvet diplomás írt, és a mécsest is ők találták fel,"

Nem, de hacsak nem kódexet akarsz olvasni, akkor a könyvnyomtatáshoz valami közük volt, és van a diplomásoknak.


"jó nagy marha vagy."

Mondjuk az eddigiek alapján én ugyanezt állapítottam meg rólad.


"Áramom mindig lesz, mert én diploma nélkül is el tudok készíteni egy szélkereket vagy egy földelemet."

És milyen tervek alapján ha megkérdezhetem?

- TE találtad ki, hogy hogy kell villamos áramot gerjeszteni?

- TE fogod terhelésre méretezni a szélkereket?

- TE fogod kiszámítani, mekkora szélnyomás fog keletkezni?

- TE fogod kiszámítani a szükséges tárolókapacitást?

- TE fogod megállapítani, hogy milyen átmérőjű vezeték kell hozzá?

- TE fogod kiszámítani a szükséges mágnes térerejét?

- TE fogod kiszámítani, hogy ezekből mekkora feszültség fog keletkezni?

- Ja, és TE fogsz izzót is készíteni hozzá?

- Hogy is kell azt méretezni?

- Egyáltalán miből is készül az izzószál?


"A dipkomások semmirevaló élősködők akik életükben semmi hasznosat sem alkotnak,"

Igen, ez a fentiekből is látható. CSAK TE vagy az egyedüli aki megdolgozik valamiért is...

Az összes többi csak a TE véredet szívja!


Pedro

2012. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
69%

Szellemi tőkére szükség van az országban a fejlődéshez és a hatékonyabb munkavégzéshez, de a gazdaságot a termelő cégek és a befektetések lendítik előre, ezek összekovácsolódása a szellemi tőkével ez vezet a fejlődéshez és a fellendüléshez.

Amint annyit keresek mint egy fideszes politikus ezer örömmel bevállalok 3-4 gyereket, de éhezésre és nyomorra nem vállalok egyet sem.

Amivel egyetértek a gyes és a gyed alanyi jogon való megszüntetése. Aki azt hiszi, hogy ha több pénzt ad a családoknak majd több gyereket vállalnak, az nem sokat ért a mai társadalomhoz...

2012. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 eugwfze válasza:
24%
nem is lenne baj a 4 gyerek kéne gyarapítani a népet
2012. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

Ezek állatnak nézik az embert.

Még egy gyerekhez is rengeteg türelem kell.

Ez nem pénz kérdése!!!

Ne szüljön senki 4 gyereket,ha pénze van,akkor se!

az embernek magára is kell hogy maradjon ideje,mert a végén depressziós,alkoholista lesz belőle,mint a fél ország.

2014. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Szerintem az első lépés bármiféle javuláshoz a Fidesz leváltása lenne. (Csak ne a Jobbikra. Az az egyetlen, ami rosszabb lenne ennél a rablóbandánál...)
2015. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!