Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A FIDESZ szerint megállj kéne...

A FIDESZ szerint megállj kéne a nők karrierista életének, és szüljenek először 4 gyereket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Ma mint a villám terjedt ez a cikk, ami fityiszes beszólásokból szemezget. A narancskatonák is eljutottak arra a konklúzióra, hogy szűkül a népesség korfájának az alja rohamosan, nagy baj várható.


Kifogásolják, hogy a nők nem szülnek eleget és elég hamar.


Mit lehet mondani, ezekkel a szavakkal már elkéstek, a fogyás megállíthatatlan, milliókkal leszünk évtizedek múlva kevesebben. Engem ez nem is zavarna, legalább több hely lesz a buszon, mindössze az adókból befolyt zsé fog drasztikusan eltűnni, nem lesz pénz.


No GYIKosok, ti zavarnátok a nőket, lányokat szülni most azonnal? XD


2012. szept. 11. 14:00
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
3%

"Melyik nő nem vállalna 2-3 gyereket, mellette otthon maradhatna, ha a férje megkeres annyit amiből vígan megélnek?"


Na látod a gond épp ezzel van. Ha sokat keresnétek szaporodnátok mint a nyulak aztán mindannyiunk álla felkopna.

2012. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
73%

"A háború előtt még dénagyapám asztalosmesterként el tudott tartani egy családot, és a felesége szült neki gyerekeket, de most ki tud családot fenntartani egy fizetésből?"


Én. Ráadásul épp asztalosként. Pedig nekem még mestervizsgám sincs. Az mondjuk igaz, hogy van mellette egy gépész szakmám is, de mivel egyszerre úgyis csak az egyiket tudom csinálni, ez most nem számít. Az gyakorlatilag csak egy papír amitől nem keresek többet.

2012. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem meg az okos nők pont, hogy jól járnak. Néz meg: orvos, mérnök, jogász mind nagyon jól keresnek. Nincs is szükség arra, hogy kiszolgáltatott helyzetünknél fogva cselédként éljek a saját házamban, alárendelve a férjemnek...Aki meg értelmes férfi, az meg is érti és keresi a normális nők társaságát. Csak a gyengeelméjű, kisebbségi komplexusban lévő kisfiúk félnek az intelligens nőktől, és nekik van uralkodási mániájuk...Most komolyan, csak arra kell egy nő, hogy gyereket szüljön? nevetséges...ne fejlődjünk már vissza! Ha meg kimennek külföldre az okos nők a ti hülyeségeitek miatt, ne csodálkozzatok!
2012. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
97%

"Az bezzeg eszükbe sem jutott hogy a magasabb életszínvonal sokkal hatékonyabban megállíthatná a népességcsökkenést."


Dehogynem. És épp emiatt nem szabad az életszínvonalat javítani, és ezt természetesen ők is tudják. Szerinted mért akarnak mindenkit közmunkára küldeni 47 ezerért és miért herdáltak el minden gyárat. Ha a kádár rendszer életszínvonala megmaradt volna, már a wc-n is hárman ülnétek egy időben.

2012. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
89%

,,megállj kéne a nők karrierista életének, és szüljenek először 4 gyereket, mit gondoltok?"


Már bocs, de ha valaki 4 gyereket szül, az már nem megy vissza dolgozni...

2012. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
62%

,,"Most komolyan, csak arra kell egy nő, hogy gyereket szüljön? "


Dehogy. Megetetheti a disznókat is, meg felkapálhatja a kertet, hamár a férje úgyis dolgozik."


Kmmm. Ez már túlontúl lenézés, nem gondolod? Ja és nem mindenki lakik falun/tanyán.

2012. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Akkor etess galambokat. XD


Hát durva lesz végig élni ezt az öregedő társadalmas időszakot, az biztos. Bele telik egy időbe, míg minden normalizálódik: kihalnak a nagy tömegek-> kicsivel több fiatal lesz, mint öreg.

2012. szept. 11. 15:35
 18/59 anonim ***** válasza:
73%
Elmagyarázná valaki, miért lettem lepontozva?
2012. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
77%
Én is falun lakom, de szeretnék karriert. Most ha tanulok hozzá, és van is eszem hozzá, miért ne lehetne? csak mert nő vagyok? Szerintem az ilyen nő pont, hogy szorgalmas, és nem éri be a kevesebbel!
2012. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
3%

"Elmagyarázná valaki, miért lettem lepontozva?"


Mert egy roppant okos nő vagy.

2012. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!