Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A FIDESZ szerint megállj kéne...

A FIDESZ szerint megállj kéne a nők karrierista életének, és szüljenek először 4 gyereket, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Ma mint a villám terjedt ez a cikk, ami fityiszes beszólásokból szemezget. A narancskatonák is eljutottak arra a konklúzióra, hogy szűkül a népesség korfájának az alja rohamosan, nagy baj várható.


Kifogásolják, hogy a nők nem szülnek eleget és elég hamar.


Mit lehet mondani, ezekkel a szavakkal már elkéstek, a fogyás megállíthatatlan, milliókkal leszünk évtizedek múlva kevesebben. Engem ez nem is zavarna, legalább több hely lesz a buszon, mindössze az adókból befolyt zsé fog drasztikusan eltűnni, nem lesz pénz.


No GYIKosok, ti zavarnátok a nőket, lányokat szülni most azonnal? XD


2012. szept. 11. 14:00
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
4%

"Miért kéne kapa, ha valaki nagyvárosban él? Nincs is kert, amit gondozni kéne...Kisebb a lakás, alacsonyabb a rezsiköltség, kevesebb a kiadás. Logika!!!"


Azért kéne kapa, hogy ne itt rinyáljon a gyakorin, hogy kevés a 80 ezer forintja. Logika!!!


80ezer fix havi jövedelemmel, kerttel vagy telekkel és sok jószággal már nagyon király módon meg tud élni akár egy négy gyermekes család is.

2012. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
6%

"Na itt ugrik a majom a vízbe és kiderül, hogy neked sincs kerted."


Egészen biztos vagy benne, hogy te 200 kilóméterről neten keresztül jobban tudod van -e kertje? Mondjuk én hiszek neked, mert rendkívül elfogadó ember vagyok, de akkor mi az apám fa szát kapáltam egész nyáron? Ha előbb szólsz rengeteg munkát spórolhattam volna meg.

2012. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
45%

Csak sok embernek nincs kertje vagy telke. Élj egy lakótelepen aztán megtudod. Nálunk távfűtés van, nincs nagy lakásunk 2,5 szoba kb 60 m2. Télen havi 40 ezres fűtés számla jön ki, pedig mikor lehet elzárjuk a radiátorokat és jók a nyílászáróink is, szóval nem az utcát fűtjük.


Na meg aki lehúz napi 8-10 órát egy meló helyen nem tudom mennyi ereje, meg ideje van családdal és állatokkal is foglalkozni, magával meg végképp nem tud törődni az ember.

2012. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
68%

"Júj, ha ezt a lenéző hozzáállást a feleségetek is megtudná, kidobna a házból!"


Ezt a hozzászólások mely részére értetted? Mert nekem itt egyedül a városiak lenézése vehető ki egyértelműen, viszont az meg nem nemhez kötött.

2012. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
68%

"Csak sok embernek nincs kertje vagy telke. Élj egy lakótelepen aztán megtudod."


Éltem és megtudtam. És épp erről beszélek én is. Még aki oda született, annak is meg van a lehetősége a változtatásra. Én kétszer költöztem, mindkétszer 150 kilóméterre. Azt meg elég nehezen hiszem, hogy olyan városban lakik mindenki aminek ötven kilóméteres körzetében sincs egy falu vagy tanyasor.

2012. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
80%

"Azért kéne kapa, hogy ne itt rinyáljon a gyakorin, hogy kevés a 80 ezer forintja. Logika!!!


80ezer fix havi jövedelemmel, kerttel vagy telekkel és sok jószággal már nagyon király módon meg tud élni akár egy négy gyermekes család is."


Á de imádom mikor így más "farkával" verik a csalánt. Hatásvadász demagógia az egész.


Ha kiskertben magadnak termelsz és minden bekerülési költséget összeadsz akkor drágában jösz ki mint ha nagyáruházban akcióban megveszed a terméket.

Az állatoknál meg ha neked kell venni a takarmányt és nincs saját földed amin termelnél akkor megint csak rosszabbul jársz.


De azért ez szándékosan lett kihagyva mert így lehet hatásvadász módon "munkakerülőzni". Nem ilyen egyszerű a helyzet.

2012. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
62%

"Na meg aki lehúz napi 8-10 órát egy meló helyen nem tudom mennyi ereje, meg ideje van családdal és állatokkal is foglalkozni, magával meg végképp nem tud törődni az ember."


Nem kötelező egyetlen percet sem lehúznod. A munkahelyeket nem azért találták ki, hogy bárkit kényszerítsenek az ott dolgozásra, hanem hogy aki nem képes önmagától megélni az is hozzájuthasson némi alamizsnához.


Másik: Tételezzük fel ugye, hogy egy házaspárról beszélünk, az egyik elmegy dolgozni, hogy a családnak készpénze is legyen a másik aki otthon van ráér a jószággal meg a kerttel törődni. És még azt sem írom, hogy ez a nő kell legyen. Én például kifejezetten utálok munkahelyen dolgozni, szívesebben maradnék itthon.

2012. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
59%

"Á de imádom mikor így más "farkával" verik a csalánt. "


Én is, csak ez most épp a saját farkam. Én bizony így élek, csak mellette eljárok dolgozgatni is. Attól, hogy még hozzátolsz pár mondatot, hogy ez nekem milyen k*rva sokba kerül és milyen keveset hoz attól nem lesz igazad. Mért csinálnám ha nem érné meg? Akkor elverném a farkam én is egésznap 8 órában és szarnék a világba. Utána meg hisztiznék itt hogy kevés a pénzem.

2012. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Jól elkanyarodtatok a témától, de érthető.
2012. szept. 11. 17:17
 40/59 anonim ***** válasza:

"Egészen biztos vagy benne, hogy te 200 kilóméterről neten keresztül jobban tudod van -e kertje? Mondjuk én hiszek neked, mert rendkívül elfogadó ember vagyok, de akkor mi az apám fa szát kapáltam egész nyáron? Ha előbb szólsz rengeteg munkát spórolhattam volna meg."

Nekünk van kertünk és rengeteg pénzben van. Saját tapasztalatból beszélek. Azt állította, hogy havi 80-ból vidáman elél és nem is kell semmire költenie. Na ez a vicc.

Asszongya: "Nem kötelező egyetlen percet sem lehúznod. A munkahelyeket nem azért találták ki, hogy bárkit kényszerítsenek az ott dolgozásra, hanem hogy aki nem képes önmagától megélni az is hozzájuthasson némi alamizsnához."

Gondolom a számítógépet, amin ezt a sok hülyeséget írogatod is saját magad állítottad össze, te gyártottad le otthon a kis műhelyedben a processzort hozzá :)

2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!