Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most őszintén: miért kellett...

Most őszintén: miért kellett úgy kiakadni Szijjártó nyaralása miatt?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy uborkaszezon van, de a tegnapi kormányinfón is már a százezredik csontot rágták le a témáról. Pedig tényleg nagyon egyszerű, és elég értelmesen el lett magyarázva előszörre is, hogy magánprogramon vett részt a családjával. Innentől kezdve ehhez senki másnak semmi köze. Neki is lehet magánélete, ennyi. Ja, meg miért is mosták össze a Borkai-üggyel? Én nem láttam olyan képeket, ahol a külügyminiszter úr félmeztelenül k.félget össze-vissza.
2020. aug. 29. 19:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
Amíg Szíjjártó nem nyilatkozik arról, hogy a jachtozáson kívül mi mindennel fizeti ki az oligarcha a sok-sok elnyert pályázatot, addig sokan "ki lesznek akadva". Mennyit csorgat az ő zsebébe? Mennyit a pártkasszába? Nyilatkozzon.
2020. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
azért, mert olyan helyen nyaralt amit a fizetése alapján nem engedhet meg magának.
2020. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%
Olvasd vissza a korábbi húsz ugyanilyen kérdésre adott válaszokat, olvass el cikkeket a témáról. Ne légy lusta és ne várd el, hogy huszonegyedszer is elmagyarázzák neked, hogy mi ezzel a gond, úgyse fogod elfogadni a válaszokat mert imádod a fideszt.
2020. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ha evvel a nyaralásával ő maga hozakodott volna elő, és ha ennek lett volna egy olyan felhangja, hogy "én ezt is megtehetem", akkor elítélném. De nincs ha. Az van, hogy ő magánúton járt a családjával.
2020. aug. 29. 19:14
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
???"Az van, hogy ő magánúton járt a családjával."??? Nem épp korrumpálják egy-egy ilyen hajókázással? Meg még ki tudja, mi minden mással...?
2020. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
A vagyonbevallása szerint nincs annyi pénze, hogy ezt ki tudja fizetni.
2020. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Felmerült a korrupció gyanúja, mivel ez az üdültetés nagy értékű ajándéknak számít egy politikus számára. Bár Szíjjártónak külügyminiszterként nincs közvetlen ráhatása az állami pályázatokra, itthoni építőipari beruházásokra, de mivel mégis csak befolyásos politikus, így nem vonhatja ki magát csak annyival, hogy ez magánügy.
2020. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A magánúton járt a családdal a legújabb verzió? Mert eddig azt mantráztátok hogy dolgozott. :)
2020. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért valahol nagyon megdöbbentő (elszomorító?), hogy még arra is van energia a fideszes trollkomandóban, hogy egy ilyen huszadrangú fostalicska oldalra is küldjenek egy magyarázó embert, mint a gyk.


[link]

2020. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 mindentudó99 ***** válasza:
Én se értem hisz legtöbbünk ugyan így nyaral.
2020. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!