Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan a ballib sajtó manipulál...

Sokan a ballib sajtó manipulált hírei (hatása) miatt hőbörögnek a munkatörvény módosítás miatt?

Figyelt kérdés

A környezetemben lévő emberek, akik a nagyon hangosan beszélnek a munkatörvény még be nem vezetett javaslatáról, szó szerint semmit nem tudnak róla.

Valamit olvastak az egyik propaganda ballib hírben, és azóta folyamatosan csak skandálják az ott leírt Fidesz szapuló sablont.

A háttérből finanszírozott ballib sajtó ezzel akarja megalapozni a 2022-es választásokat?


2018. dec. 11. 00:13
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Bár a levegőbe eresztgeted a hazugságaidat, magamra veszem lévén én szóltam bele a témába nem más.

Akkor kezdheted, állj neki és sorold miben is hazudtam!

Bár láthatólag csekély értelemmel rendelkezel, de megpróbálom elmagyarázni neked: vegyészmérnök vagyok. Mivel ez a végzettségem, ez is maradok életem végéig. Ez nem egy betegség, hogy majd elmúlik.

Ezzel a végzettségemmel most nem mérnökként, hanem tanárként dolgozok és tanítok. Sikerült megérteni vagy neked túl bonyolult volt?

Várom a felsorolást amiben leírod mikor és miben is hazudtam!

2018. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Takács Zs5 szerintem nem kell egy értelmes vita közben erre a szintre lesüllyedni, akinek nincsen érdemi hozzászólása azt egyszerűen ignoràlni kell szerintem.


Amúgy tanárként kifejezetten érdekelne a véleményed, hogy szerinted miért nem indokolt emelni a vetítési alapot.

2018. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

#32

" szerinted miért nem indokolt emelni a vetítési alapot."

Honnan veszed, hogy szerintem nem indokolt?

2018. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"Honnan veszed, hogy szerintem nem indokolt?"


Mivel semmilyen véleményt nem nyilvánítottál, ezért úgy gondoltam, hogy jó ez így szerinted.

2018. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

#34

Nyilvánítottam véleményt. A kérdésről és a vitában megjelent dolgokról. Leírtam.

És nem, a "vetítési alapról" nem mondtam véleményt. Ahogyan a fókavadászatról, a hidegfúzióról vagy a favágók kedvenc cipőmárkájáról sem.

2018. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!