Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan a ballib sajtó manipulál...

Sokan a ballib sajtó manipulált hírei (hatása) miatt hőbörögnek a munkatörvény módosítás miatt?

Figyelt kérdés

A környezetemben lévő emberek, akik a nagyon hangosan beszélnek a munkatörvény még be nem vezetett javaslatáról, szó szerint semmit nem tudnak róla.

Valamit olvastak az egyik propaganda ballib hírben, és azóta folyamatosan csak skandálják az ott leírt Fidesz szapuló sablont.

A háttérből finanszírozott ballib sajtó ezzel akarja megalapozni a 2022-es választásokat?


2018. dec. 11. 00:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen buta kérdezők miatt is költözök el ebből az országból.
2018. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
Na ez a fidesz illiberális demokrácia felfogása. Aki nem ért egyet az hőbörög. Lépjünk tovább, legyünk még demokratikusabbak. Aki nem ért egyet azt küldjük átnevelőtáborba ahol Bayer Zsolt cikkeit kell olvasni.
2018. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%
Ezektől a ballibektől csak egy veszélyesebb van, mégpedig a libbalok! Na meg a migráncsolók, meg a soros!
2018. dec. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, a kormánynak meg van a saját médiafelületei, olyan munkatársakkal, akik képesek elutazni Brüsszelbe, Párizsba, hogy forgassanak. Mégsem láttam egyetlen egy olyan riportot sem amikor Magyarországon kimentek volna az utcára és megkeresik azokat az embereket, akik állítólag többet akarnak dolgozni.


"Valamit olvastak az egyik propaganda ballib hírben, és azóta folyamatosan csak skandálják az ott leírt Fidesz szapuló sablont."


Azért tegnap az Indexen olvastam a Fideszes érveléseket vajon, ha annyira egyetértenek vele akkor miért nem azt skandálják?

2018. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
1%

Kérdező

A válaszokból tökéletesen láthatod, hogy a kérdésedre a válasz: igen.

Fogalmuk sincsen arról mi van MOST a törvényben, mi a tervezett módosításban és mi lesz a következménye, mi a célja. Valamelyik kitalálta ezt a rabszolgatörvény elnevezést és ezt dobálják egymás között. Pontosan ugyanezt csinálták a plázatörvénynél is meg az "internetadónál" és mindennél. Kicsit sem érdekli őket a valóság, az sem ha éppen ellentétes az állításuk azzal amit pár napja még kiabáltak.

Ennyire képesek: mocskolódni, hazudozni, kiabálni, diktatúrázni. A töbhbiek meg dolgoznak.

És igen, én is éppen ráérek, szünetem van, mielőtt jön a szokásos mocskolódás erre is.

2018. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Molyember ***** válasza:
93%
Takács, csak nem azt akarod mondani, hogy ez önkéntes lesz, a munkáltatók nem élhetnek vele vissza, nem is érnek rá három év múlva fizetni, ráadásul csak azokat érinti, akik úgyis ennyit dolgoznak? :D
2018. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező. Nem tudom, hogy mit dolgozol, lehet, hogy még nem voltál olyan helyzetben mint sokan közülünk. Amikor a főnök megkéri a kollégákat, hogy legyenek szívesek tovább maradni, hétvégén is bejönni, bevállalni még egy műszakot. Ilyenkor ugyan lehet nemet mondani, de a rendszeresen nemet mondóktól előbb-utóbb valamilyen indoklással megválik a cég... Persze, mondhatod, hogy munkaügyi hivatal, feljelentés, stb. De megintcsak, gondolj bele racionálisan, kinek van erre ideje és pénze. Gyerekért kell menni az óvodába, be kell vásárolni, stb.


Szóval én nem szeretném, hogy még több lehetőségük legyen ilyesmiket kérni. Ezért ellenzem a javaslatot, vagy ahogy te mondod, "hőbörgök".

2018. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%

"Kicsit sem érdekli őket a valóság, az sem ha éppen ellentétes az állításuk azzal amit pár napja még kiabáltak."


Honnan tudod, hogy Kósa Lajosnak van igaza a szakszervezetekkel szemben. A Vasas Szakszervezet elnöke szeretettel várják bármelyik gyártósorra, üzembe őket, hogy hallják az ott dolgozók véleményét.


Tényleg, ha ez fontos az embereknek, akkor miért nem tartanak erről nemzeti konzultációt?

2018. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

"Ennyire képesek: mocskolódni, hazudozni, kiabálni, diktatúrázni."


Mondjuk ez volt a képviselői fizetésemeléseknél is, hogy csak ellenzéki hazugság, kemény 3 hónapig is tűnt annak, aztán csak benyújtották. Szóval, ha ezt veszem alapul megnyugtató ez a hazudozás.

2018. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
5%

Molyember

Nem azt akartam mondani.

Amit mondani akartam azt le is írtam, csak láthatólag nem vagy képes értően elolvasni. Pedig nem olyan bonyolult dolog.

2018. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!