Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyok egyből lelibsizve...

Miért vagyok egyből lelibsizve, ha nem vagyok fideszes?

Figyelt kérdés
És miért lenne baj, ha libsi lennék? Hogy nem látják be a fideszesek, hogy ez a kormány nem jó? Hajléktalantörvény, ltp eltörlése, 400 óra túlóratervezet/év, az egészségügyi dolgozók és a pedagógusok (meg még sok más dolgozó) alacsony bére, stb. Hm?

2018. nov. 27. 10:12
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
29%

1. Én nem gondolom, hogy aki nem Fidesz-KDNP-szimpatizáns, az automatikusan “libsi”.

2. Az se baj, ha liberálisnak tartod magad, jogod van hozzá, viszont nekem meg ahhoz van jogom, hogy ne értsek egyet veled a politikai kérdések kb. 70%-ában.

3. Én viszont támogatom a kormánypártokat és a polgári oldalt és elvárom, hogy ezért meg engem ne érjen semmilyen sérelem. A valóság az, hogy amíg az ellenzékiek szabadon randalírozhatnak akár az online, akár a valós térben, közben rendőrökre köpködve és székházakat rongálva - büntetlenül, ezzel szemben ha valaki felvállalja jobboldaliságát, akkor egyből rátámad az agresszív kisebbség és semmibe veszi.

2018. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Élmény volt olvasni ahogy a fideszhívők levezették hogy a környezetükben mindenki 700 ezer nettót keres (és így szerintük ennyi az átlagos fizetés ma Magyarországon), miközben a nettó átlagbér 220-230 ezer körül van, a mediánbér pedig az átlagbér kb. 75%-a, tehát kb. nettó 170 ezer forint. Nem várom el agymosott fideszesektől, hogy megértsék ez mit jelent, ezért szájbarágva: a magyar emberek fele 170 ezret vagy kevesebbet visz haza. Nem tudom kit akartok becsapni a hazugságaitokkal.

A gyerekvállaláshoz: a CSOK azért rossz, mert a gyerekek UTÁN kapod a pénzt, de saját házra/lakásra már a gyerekek ELŐTT szükséged lenne. A CSOK a gazdag háromgyerekesek kitömése, és az építőipar, így a GDP mesterséges pumpálása, semmi más.

2018. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
#51: Aki egy egyetemet elüldöző, rabszolgatörvényt hozó, jogerősen börtönre ítéltet befogadó, ltpket két nap alatt beszántó, civileket vegzáló stb. pártra szavaz, és ezt büszkén vállalja, azt igenis semmibe nézem, mert az ilyen ember agymosott idióta.
2018. dec. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha nem Soros bérenceznek le ha nem vagy Fideszes...
2018. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
45%

Na pontosan erről beszéltem. Megy a gyűlöletkeltés, a mocskolódás és a hőbörgés. Komolyan kérdezem, nem tűnt még fel, hogy ez a mentalitásotok segíti hatalomra négyévente 2/3-dal a polgári oldalt? Nem tűnt fel, hogy 2,8-3 millió ember elédedett a jobboldallal és támogatja a kormány politikát?

Tényleg azt gondoljátok, hogy ők kivétel nélkül megtévesztett emberek? :) Mert akkor az a szomorú hírem, hogy vastag szemüvegen át szemlélitek az országot...

2018. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
#55: Esetleg ha megcáfolnál bármit abból amit leírtam, azt megköszönném. Az az érv hogy sokan szavaznak a Fideszre, akkor biztos jó? Akkor egyél szart, 10 milliárd légy nem tévedhet!
2018. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!