Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyok egyből lelibsizve...

Miért vagyok egyből lelibsizve, ha nem vagyok fideszes?

Figyelt kérdés
És miért lenne baj, ha libsi lennék? Hogy nem látják be a fideszesek, hogy ez a kormány nem jó? Hajléktalantörvény, ltp eltörlése, 400 óra túlóratervezet/év, az egészségügyi dolgozók és a pedagógusok (meg még sok más dolgozó) alacsony bére, stb. Hm?

2018. nov. 27. 10:12
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
24%
Mondj egy kormányzóképes pártot, aminek van támogatottsága.
2018. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Tehát ha nincs jelenleg egy jó ellenzéki párt sem, akkor nem baj, hogy a fidesz kormányoz? Ha nincs ló, jó a szamár is? Nemár.
2018. nov. 27. 10:21
 3/56 anonim ***** válasza:
30%

A hajléktalantörvény az miért is negatív? Mert nem fognak megfagyni az utcán és nincs mocsok az aluljárókban?

Amúgy van egy rakás olyan intézkedés mint a családi adókedvezmény, a munkanélküliség rekord alacsonyra hozása, a közmunka program, Csok, gazdasági növekedés, stb ami meg pozitív. Emellett nincs se kormány, se gazdasági válság.

2018. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
47%
Ezt én se fogom megérteni, hogy miért ragaszkodnak az összeszart, összehugyozott aluljáróhoz olyan sokan.
2018. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
És a ltp eltörlése? Annak is így tapsoltok?
2018. nov. 27. 10:28
 6/56 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, mit nem értesz azon hogy támogatottság nélkül nem lehet kormányozni? Jönne egy kormányzásképtelen koalíció, vele egy jó kis gazdasági válság és emiatt megszorítások, adó, közteher növekedés és a tanárok, kórházi dolgozók még ennyit se keresnének.
2018. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
9%
Az Ltp eltörlése helyett bővítik a CSOKot. Sokan tapsolnak neki.
2018. nov. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Persze, de a CSOK csak a (3) gyerekes családokat érinti. Az egyedülállókat, és gyermektelen párokat nem.
2018. nov. 27. 10:34
 9/56 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy miért is az egyedülállókat és gyermektelen párokat kéne támogatnia a kormánynak egy demográfiai válság alatt?? Agyam eldobom...
2018. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Kibővítik, a 2 gyerekeseknek. ÉS aki nem akar 1 gyereket se, de azért normális életszínvonalon akar élni, azzal senki se törődik, mert "demográfiai válság van"?
2018. nov. 27. 10:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!