Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vagyok egyből lelibsizve...

Miért vagyok egyből lelibsizve, ha nem vagyok fideszes?

Figyelt kérdés
És miért lenne baj, ha libsi lennék? Hogy nem látják be a fideszesek, hogy ez a kormány nem jó? Hajléktalantörvény, ltp eltörlése, 400 óra túlóratervezet/év, az egészségügyi dolgozók és a pedagógusok (meg még sok más dolgozó) alacsony bére, stb. Hm?

2018. nov. 27. 10:12
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, ha lennél kedves válaszolni.

Miért kellene a családok helyett gyermektelen párokat és egyedülállókat támogatnia a kormánynak egy demográfiai válság alatt? Szeretném megérteni hogy miről beszélsz.

2018. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
38%
Mivel ezt direkt arra találták ki hogy ösztönözzék a gyerekvállalást, ez pontosan így van. Fura, mi hogy nem azt támogatja a kormány aki egy gyereket se vállal, hanem azt aki minél többet? Ezt hívják úgy hogy nemzetérdek.
2018. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:
A 11-ben megválaszoltam.
2018. nov. 27. 10:49
 14/56 anonim ***** válasza:
46%
A CSOK pont erre lett kitalálva, ember! A névében is benne van. CSALÁDI Otthonteremtési Kedvezmény.
2018. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
20%
Lófaxt válaszoltad meg. Feltetted a kérdést hogy miért nem támogatja a kormány a családoknak szóló programból azokat akik egyedülállóak.
2018. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:

"Aki normális színvonalon szeretne élni." Megválaszoltam. Például én sem szeretnék gyereket. De nem fogok senkitől sem házat örökölni. Akkor én így jártam, és éljek életem végéig albérletben?

Pont ez a baj, hogy csak CSOK létezik. Kellene egy EOK (Egyedülállókat támogató Otthonzteremtési Kedvezmény). És ezt képviselte a ltp, amit eltöröltek.

2018. nov. 27. 10:56
 17/56 mindentudó99 ***** válasza:
20%
A családi adókedvezményt meg ki kellene terjeszteni a gyermektelenekre is ugye?
2018. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Igen. Örülnék, ha nem csak a gyerekeseket támogatná a kormány. Te nem?


[link]

2018. nov. 27. 11:02
 19/56 anonim ***** válasza:
33%
Az államnak elsősorban a családtámogatás a dolga olyankor amikor a béka segge alatt a születésszám. Ha ugyanúgy támogatnák az egyedülállóakat is akkor ezzel a CSOKnak semmi értelme nem lenne, hiszen gyerek nélkül is megkapnák a támogatást és szépen lassan elfogynánk. Ez semelyik országban sem nemzetérdek, így nagyon helyes hogy a gyerekvállalást ösztönzik, a gyerektelenséggel szemben.
2018. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

És mi azzal a probléma, ha egyszer valamikor (200-500) év múlva talán) elfogyunk?

a) Kihalunk, de addig aki él Magyarországon, az jó körülmények között él.

b) Nem halunk ki, sok gyerek születik, de szegénységben él.

2018. nov. 27. 11:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!