Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az, ha szigorítják...

Miért baj az, ha szigorítják az abortusz törvényt?

Figyelt kérdés
Védekezzenek normálisan az emberek és akkor nem lesz baj, ha pedig felelőtlenkednek akkor viseljék a következményeit. Nemi erőszak esetén úgyis elérhető marad az abortusz úgyhogy nem kell itt sírni.
2018. aug. 28. 21:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
83%
Mi van Kérdező, már nem emlékszel Írországra???
2018. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként ők jellemzően nem kapartatnak"


Hát, én dolgoztam megyei kórház szülészetén, és de. Olyan felelőtlenül ül be a 7. abortuszra, hogy csak ámulsz. Persze ez nem jelenti, hogy ne lenne már 4 gyereke alsó hangon. Az abortuszról és a szülésekről is elmondható, hogy fele arányban ők vannak jelen, holott, mint mondtam, a populációnak nem teszik ki a felét. Ez a szelektív abortusztörvény pedig az életben nem fog realitás lenni, ezt te is tudod. Hiába te megengedNÉD.


Láttam azt a régi szar elfogult demagóg "dokut". Te hány egyetemi könyvet olvastál el? :)


"A hitleri Németországban állítólag eutanáziában részesítették a fogyatékosokat. Ezek szerint azzal is egyetértesz?" csúszós lejtő MÁR MEGINT. Nem, az már egy megszületett emberi lény. Ha esetleg észrevették volna magzat korában és a szülő is úgy dönt...


"Ugyanaz a DNS-ük. Ilyenkor mi van?" az, hogy a DNS is egy RÉSZfaktor, meg a környezet is. Ennél értelmesebben nem tudom elmondani.


Oké, nem feltétlen nyírnak ki. De beleszólásod neked sem lenne semmibe, hiába érzed úgy, hogy nem értesz valamivel egyet. Rábízod magad a vezetésre, hogy jobban tudja helyetted (hogy mi a jó neked, bár nem értem, ezen a ponton mi motiválná őket, hogy ebben érdekeltek legyenek). Erre gondolom kész vagy akkor.

2018. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a szelektív abortusztörvény pedig az életben nem fog realitás lenni, ezt te is tudod."

Nincs nagy esélye, ezt tudom, de attól még ez lenne az ideális megoldás.


"Láttam azt a régi szar elfogult demagóg "dokut". "

Ebből annyi igaz, hogy régi. Gondolom, láttad benne azt, hogy a szerencsétlen magzat ösztönösen menekül. Akkor csak kell, hogy legyen benne agytevékenység is.


"Nem, az már egy megszületett emberi lény. Ha esetleg észrevették volna magzat korában és a szülő is úgy dönt..."

Akkor ugyanúgy gyilkosság lett volna.


"az, hogy a DNS is egy RÉSZfaktor, meg a környezet is. Ennél értelmesebben nem tudom elmondani."

Tehát nem születnek b_zik.


"Oké, nem feltétlen nyírnak ki. De beleszólásod neked sem lenne semmibe, hiába érzed úgy, hogy nem értesz valamivel egyet. Rábízod magad a vezetésre, hogy jobban tudja helyetted (hogy mi a jó neked, bár nem értem, ezen a ponton mi motiválná őket, hogy ebben érdekeltek legyenek). Erre gondolom kész vagy akkor."

Igen. Ha normális diktátor állna az ország élén, akkor megbíznék benne. Sokkal jobban, mint a pórnépben.

2018. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
91%
" de attól még ez lenne az ideális megoldás." - neked lehet... de vagyunk itt Magyarországon még úgy 9,8 millióan...
2018. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Minden magyarnak ez lenne az ideális megoldás, csak egy hangos, ámde annál butább kisebbség ezt nem fogja fel.
2018. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
93%
#35, maradjunk annyiban, hogy mindenki önmaga tudja a legjobban, hogy mi az érdeke. Aki meg azt hiszi, jobban tudja másoknál, hogy mi a jó nekik, hát annak ideje pszichológus után nézni....
2018. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
93%

"Ha normális diktátor állna" ÁLLNA Ezek szerint te is egyetértesz, hogy a jelenlegi nem normális? :)


Honnan tudod, hogy "normálisnak" is adná tovább a hatalmat?

2018. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
94%
39%-os: haragudhatnék rád, hogy mennyire korlátolt phasz vagy, de tudom, nem születik senki korlátolt phasznak, szóval csak szeretnék gratulálni a szüleidnek! Remek munkát végeztek: kinevelték a tökéletes orbánista, asszonyverő prolit...Neked láthatóan megtanították, mi a "természet rendje" ***sírva röhögök rajtad, ne is haragudj...***
2018. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

"maradjunk annyiban, hogy mindenki önmaga tudja a legjobban, hogy mi az érdeke."

Ez nagyon nagy tévedés. Nagyon könnyű megvezetni az embereket, főleg a tömegkommunikáció korában. Ha eleget sulykolsz valamit az emberek fejébe, el fogják hinni.


"Ezek szerint te is egyetértesz, hogy a jelenlegi nem normális?"

Egyetértek, bár nem az a diktátor, akire gondolsz, ő csak idegen hatalmak helytartója.


"Remek munkát végeztek: kinevelték a tökéletes orbánista, asszonyverő prolit..."

Na ez a csúszós lejtő. Azért, mert elítélem a magzatgyilkosságot, már orbánista és asszonyverő is vagyok.

2018. aug. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
91%

"Ha eleget sulykolsz valamit az emberek fejébe, el fogják hinni." - ez így van, iskolapéldák rá a vallások...


"Ez nagyon nagy tévedés. Nagyon könnyű megvezetni az embereket, főleg a tömegkommunikáció korában." - ennek viszont épp az ellenkezője igaz, a tömegkommunikáció teremti meg annak a lehetőségét, hogy az embereket többféle nézőpontot tükröző információ érje el, így jóval nehezebbé váljon a "sulykolás", az embernek meg meglegyen a nézőpontok és értékrendek közötti választás szabadsága.

2018. aug. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!