Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki most fiatal, hogyan...

Aki most fiatal, hogyan képzeli el a jövőjét? Ilyen gyenge fizetés mellé, ilyen brutál ingatlanárak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 21:43
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
31%
Most végeredményben megint azon megy a vita, hogy nyugaton magasabb-e az életszínvonal, mint Magyarországon? Ne már.
2018. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
74%

#13 ha nem hiszed, hogy mérnök vagyok, szívesen levezetem neked az evolvens profil polárkoordinátás egyenleteit vagy a határfogszámot esetleg, jaa azt se tudod mi az csak jár a pofád...amúgy meg vagy huzatva, egy operátor sem keres itt a sötét a Baranyában 210 ezret...kezdőként főleg nem. És 600-at még a nagyfőnök sem kap.... De mindegy te biztos jobban tudod. Pedig nem kis cég vagyunk azért helyi szinten. 50 ezer meg egyáltalán nem sok élelmiszerre, 95 kiló vagyok, nem éppen kis darab ember, rengeteget sportolok és nem érem be zsíroskenyérrel...ja hogy a minőségi kaja luxus. Oké.


Egyébként, ha felköltöznék Pestre sokkal többet is kaphatnék nyílván. De olyan messze van, hogy mem éri meg, akkor már inkább Ausztria. Ígyis-úgyis távol leszek a családomtól.

2018. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
21%

A fiatal? Hát a kislányom elég fiatal, még nincs öt. Már van neki lakása.


Most ez nagyképű kijelentésnek tűnik, pedig nem az. Lakást legjobb örökölni, arra vannak a szülők. Vagy a szülőktől kapni. Akinek ez nem jött össze, hibáztassa a szüleit.


Nem gondolod, hogy Nyugaton egy fiatal kp vesz egy lakást, házat? Ott egy albérlet 800 eurónál kezdődik.

2018. aug. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
28%

22.


Középiskolás anyag.

2018. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
64%

Hogy képzelem a jövőmet? Leginkább sehogy.

Minél előbb elhúzni az országból. Ez a cél.

2018. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
63%

24.


Aha persze. Szakközépben max a végképlet van ott, a levezetés nem. Mondjuk egy kamionostól nem is várom el, hogy tisztàban legyen vele. De akkor legalább ne tegyél úgy, mintha fogalmad lenne róla.

2018. aug. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Nemzetgyalázó Senkik!


Az országnak az volna a legjobb, ha a duma helyett mihamarabb indulnátok a nyugati kánaánba, akár még a csomagolásban is segíthetek...


Minél több balliberális vándorol ki, annál erősebb lesz a nemzeti oldal.

2018. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
62%

Kedves gyűlölködő 27 es


A nemzetnek lenne jó vagy a rezsimnek aminek aláveted magad és honfitársaidat kirekesztenéd mert nem bégetnek?


A nemzetet a kedvenc pártod gyalázza azzal hogy semmibe veszi milliók akaratát akik nem sírják vissza a szocializmus örökségét "nemzeti" színben feltüntetve.


Ne keverd össze a fideszt a nemzettel, hány embert lakoltattak ki a múlt héten? Úgy el lettek számoltatva a bankok hogy ennyi embert nem tettek még soha utcára, lehetne megoldás de a kormány a bankok érdekeit nézi nem azokét akik a 49% adóval kenyeret adnak a szájukba.

2018. aug. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 Vrynn ***** válasza:
23%

#12


Én veled egyáltalán nem akarok kötekedni, rajtad látszik hogy racionálisan tudsz gondolkodni, vannak épkézláb érveid. Én csak azt akarom mondani, hogy ne vigyenek el túlságosan az érzelmek.


Ugyanolyan voltam mint te, semmi értelmét nem láttam Magyarországnak. Nekem is azt lökte mindenki hogy Nyugaton minden jobb, rendesebbek az emberek, normális életet tudsz élni, stb.


1 év után megint M.o.-n kötöttem ki, mert hát ezek az ígéretek nem voltak teljesen igazak. Én drukkolok hogy ha már kimész akkor jöjjön be neked, de ott majdnem ugyanolyan nehéz dolgod lesz, másfajta problémákkal fogsz találkozni. A honvágy is szerepet fog játszani valamilyen mértékben, még nálam is tényező volt, pedig én tényleg úgy mentem ki hogy "soha többet vissza".


Leírtad mennyit keresel, én abszolút megértem hogy miért mész ki, szüleim is kb. ilyen okokból léptek le, csak nekik semmilyen végzettségük nincs, így nem nagyon volt más választásuk. De még ők is vissza fognak jönni hamarosan.


Szóval nekem csak ennyi lenne a tanácsom.


Amúgy #13 ne beszélj baromságokat, ha CSAK főzöl akkor is necces a havi 50e.

2018. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
63%

" ha nem hiszed, hogy mérnök vagyok, szívesen levezetem neked az evolvens profil polárkoordinátás egyenleteit vagy a határfogszámot esetleg, jaa azt se tudod mi az csak jár a pofád..."


az a baj, hogy ez utoljára a 2. évben volt érdekes, te hatalmas mérnök

fogaskereket ugyanis nem terveznek már, mert egyszerűen megveszed a katalógusból, így aztán az evolvensét is utoljára ott kellett kiszerkeszteni... egyetem második évfolyamában

2018. aug. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!