Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hazudják a pártok, hogy...

Miért hazudják a pártok, hogy munkahelyet teremtenek mikor közbe minden csak leépül?

Figyelt kérdés

Záhony környékén lakom, én gépészmérnök vagyok a környéken semmi munkahely - messzebb meg a fizetésem albérletre kellene költeni. Ennyi erővel mindegy ha felkötöm magam... értelmetlen az élet... A barátnőmmel tervezni se merünk semmit, talán 20 év múlva bevállalunk egy gyereket amikor már tuti veszélyeztetett terhes lesz és mindketten belehalnak a szülésbe. De a szomszéd 6 osztályos c*gánynak 12 gyereke van és az állam őket támogatja. Én nem így képzeltem a jövőt erősen átvertek a variációk amiken gondolkodom a következő:

- Öngyilkosság

- Gyilkosság ( a börtönben legalább ingyen a vellnes )

- Pénzhamisítás

- Melegbárba alkalmi munka

Na kb. ez a jövőképe ma egy fiatalnak CSAK A FIDESZ :)


És akkor miért hazudják hogy munkahelyteremtés van? Egyik ismerősöm biológia és mentőápoló végezttséggel 2 nyelvvisgával diplomával a MOL kuton tankol. CSAK A FIDESZ én ezt mondom!



2016. aug. 9. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Ha valóban gépészmérnök vagy, az Pesten nettó 300-ról indul. Nagyon nem vagyok Fidesz-párti, de a töketlenséged teljesen független a pártoktól. Mégis, ha logikai úton elindulsz, milyen szakmádhoz kötödő nagyvállalat/cég választana bármiféle telephelyet Záhony környékén? Van 10 ember akit fel tudnának venni és csá :D

A pártok (különösen a fidesz) meg hazudnak, mert beveszik az emberek. Amíg működik nekik (és működik), addig csinálni fogják.

2016. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semelyik párt nem állította, hogy munkahelyeket teremt.
2016. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De

[link]

2016. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Na látod kérdező, ezért ígérnek azt, amit csak akarnak. Mert vannak olyan emberek, mint a második hozzászóló. Arra sem emlékszik mit evett tegnap, úgyhogy bármit mondhatsz neki.
2016. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.nek:

- Soha nem mennék Pestre a panelok közé és járjak a közértbe száradjak ott el mi? Nem városba képzelem a jövőt soha nem tudnék ott semmit elképzelni főleg nem az éltemet hiába ment a TV-be a Szomszédok sorozat, hogy mekkora kaland a panellba nahh kalandozzon ott akinek 6 anjya van.

- A pártok építették le az állami cégeket, mint pl a MÁV 89-ig itt több ezer ember dolgozott a MÁV-nál ma elvétve 2-3 mert a Ruszkikkal minden kereskedelmi kapcsolatot felbontottak, hogy a haverok kamionjaival kelljen szállítani így született itt többezer munkanélküli és pár tucatnyi milliárdos. Szóval a pártoknak igen is köze van hozzá.

- Mondom ellehetetlenítettek itt mindent Gyurcsány ígérte a környékre a hengerművet a támogatást felszedet valaki és eltünt a fideszes helyi képviselő erről hallgat mondom a pártok csinálják...

- Aki elmegy szavazni saját maga alatt vágja a fát utolsó mondatoddal egyetértek.

2.-nak

- a 3. válaszoló gyorsan megcáfolt szrencsére (Y)

3.-nak

- Köszi :) :) :)

4.-nek

Hát látom... mostmár kezdem érteni... és szomorú nagyon :(

2016. aug. 9. 22:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem cáfolt meg, legfeljebb félreértettétek, és persze a magát politikailag tudatosnak tartó értelmiségi egyből ugrik, hogy "Fidesz-bérenc!".

Az ÍGÉRTÉK, hogy munkahelyeket teremtenek, de egyszer nem mondták konkrét munkahelyekről, hogy - mind - ők teremtették, sőt inkább azt hangoztatták, hogy ezreket megszüntetnek a bürokrácia elleni harcban. Ellenben ha tényleg születtek munkahelyek nagy számban, az főleg külföldi cégeknek volt köszönhető, és fideszes legfeljebb kiegészítő elemként jelent meg a tájékoztatókon.

2016. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

"Soha nem mennék Pestre a panelok közé és járjak a közértbe száradjak ott el mi?"


- Valaki szerint ennyi Budapest, és még engem szólnak meg?

2016. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El lehet menni Magyarországról, itt lehet bennünket hagyni. Tessék, lehet menni, majd mi elleszünk rejtett erőforrásokkal,közmunkásokkal,nyugdíjasokkal.
2016. aug. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugi kerdezo en is hasonlo elveken vagyok igz az ongyilkossag nem fordult mrg a fejemben sem a gyilkossag. inkabb bankrablas. nem akarok en bantani senkit de lecsuknanak azert is. amugy teremtett munkahelyeker hogy mondod h nem????? kozmunka. azis munka . statisztikat noveli az mar mas kerdes h 50 000 mit fut ki mi? :D kutyat nem erdekli. en sem akarok itt gyereket es nem is fogok en gyerekem nem fog ebbe a oktatasi rendszerbe tanulni a ciganyok kozt iskolaba jarni ebbe az egeszsegugybe beteg lenni stb. csak en nekem a masik variaciom kulfold gondolkozz el rajta teis ;)
2016. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

I.


"Nem cáfolt meg, legfeljebb félreértettétek, és persze a magát politikailag................................. stb"

- A Fidesz mint az összes többi párt állandóan arról mantrázik hogy munkahely lesz mnkahely lesz e helyett az összes üzemet trotillal robbangatják, lásd pl.: cukorgyárak...

-

Idézet1:

"Semelyik párt nem állította, hogy munkahelyeket teremt."

Idézet2:

"Az ÍGÉRTÉK, hogy munkahelyeket teremtenek"

Nincs több kérdéesem :D

- A Bürökrácia miatt szüntették meg a gyárakat :D A Bürökrácia miatt lett Szijjártó meg stb kezébe az árufuvarozás kamionokkal pl a vasút helyett jaja a bürökrácia miatt lett többszázezer munkanélküli és ez csak hivatalos adat szóval sokkal többen vannak :)

- A Külföldi cégek aláíratnak 3 hónapot az emberekkel felveszik az állami támogatást és kiadják az utat.. milyen külfööldi cégre gondolsz? TECSO? Árufeltöltő leszek igazad van álommeló.

- Budapesten 1X jártam minden utcasarkon hányás volt és két férfi egymás gatyájába turkált miközbe smároltak egy alkoholista meg... hugyozott a buszmegállóban, egy idős Pesti asszonnyal meg utaztam vonaton bűzlött a vodkától. Asszem ennyit ér Pest... Szép életet a panellakásokban (Y)


II.

"El lehet menni Magyarországról, itt lehet bennünket hagyni. Tessék, lehet menni, majd mi elleszünk rejtett erőforrásokkal,közmunkásokkal,nyugdíjasokkal."


- Sztem menjenek el innen azok akik később érkeztek a Kárpát medencébe mint az én őseim.

- A Rejtett erőforrások épp most cseprednek a szomszédba egyik már börtönbe van, jól elrejtette magát.

- Közmunkaprogram végül is 47.000-ből meglehet élni CSAK A FIDESZ

- A nyugdíjasokat mérgezik a bu*i gyógyszerekkel de ez messire vezet más téma.


III.

Utolsó:

- Köszi hogy egyetértesz velem, amúgy azt csak hirtelen felindulásból írtam mert elment a kedvem az egész mocskos izétől....

- Közmunka remélem nem úgy képzelte a Fidesz h 1millió közmunkást csinál :D De elég jól halad a történet e felé :D

- Egyetértek! Az én gyerekemnek se fog a cigány belehokizni az uzsonnájába.. mert mostanában a környéken ilyenekről hallani :)

- Csak 1 bajom, hogy hazaszerető vagyok... de ha ellehetetlenítenek lehet meg kelleszz pattanni de lehet hogy pont ezt akarják... én meg olyan vagyok hogy na akkor azért se de lehet akkor magam szopatom... ki tudja mi lenne a helyes döntés :(

2016. aug. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!