Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott a FIDESZ-re?

Ki szavazott a FIDESZ-re?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nem célom provokálni vagy vitázni!


Szóval az van hogy nem értem ki szavazott a fidesz re, oké, láttam az adatokat, el is fogadom és tiszteletben is tartom a nép akaratát hisz ez a demokrácia,


DE, gyakorlatilag mikor elmentünk szavazni egy sorban álló erről beszélgető sem úgy beszélt hogy Orbánra szavazna, aztán elmentünk fagyizni és ott is bárki akit hallottam az Orbán kormány ellen beszélt.

Ezt meg betudtam annak hogy biztosan a környék ilyen kormányellenes, viszont a héten, főleg az elején munkába menet is mindenki hitetlenkedve és értetlenkedve nézte hogy lehet ennyi fidesz szavazat, több beszélgetésnek voltam fültanúja akik nem Orbánt akarták és egynek sem aki rá szavazott volna, pedig 3 járművön (busz, metró, villamos) utazók oda-vissza át a városon szóval már nehéz lenne a környékre fogni, kollégák is több pártra szavaztak de FIDESZ-re egy sem.

Vidéki rokonok, ismerősök között is csak egy volt aki fidesz párti, mondván mindent tőlük kapott (családapa ként támogatások stb.) De ő még nem ment el.


Egy szó mint száz, akarmerre járok ismerősöktől ismeretlenek től, utazóktól és távoli az ország különböző részein élő rokonoktol mind azt hallom hogy nem Orbán/Fidesz szavazók.


Mármost akkor mi lehet a kulcs, mert statisztikailag eléggé hihetetlen hogy ennyi szavazatot kapott miközben random helyekről random emberektől senkit sem hallottam aki rájuk szavazott?


Leszögezném mégegyszer, nem provokálok, elfogadtam a hivatalos eredményt csak nem értem hogy lehet hogy az online felületeken kívül, élőben alig találni valakit aki rájuk szavazott volna ellenben az eredmények szerint az ország többsége igenis őt akarta megint...


2018. ápr. 11. 19:10
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
56%
Nekem, sajnos, az egész családom tántoríthatatlan, fanatikus fideszes. De hogy miért, azt ők sem tudják. Gondolom, a kognitív disszonancia.
2018. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 compactegon ***** válasza:
64%

számomra felfoghatatlan, hogy itt élő embereket ennyire meg tudtak vezetni.a statisztikát tényleg hagyjuk, többen szavaztak ellenük, mégis 2/3uk lett.

ami jobban zavar, hogy a lehető leggerinctelenebb módon megpróbálják úgy beállítani a kis stiklijeiket, mintha ezekről az egész világ tehetne, kivéve természetesen saját magukat.

már az egész világ ellenség, Brüsszel, ENSZ, EU, ellenzék, civilek, sorolhatnám. de tényleg, tök rendben van minden.

2018. okt. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!