Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott a FIDESZ-re?

Ki szavazott a FIDESZ-re?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nem célom provokálni vagy vitázni!


Szóval az van hogy nem értem ki szavazott a fidesz re, oké, láttam az adatokat, el is fogadom és tiszteletben is tartom a nép akaratát hisz ez a demokrácia,


DE, gyakorlatilag mikor elmentünk szavazni egy sorban álló erről beszélgető sem úgy beszélt hogy Orbánra szavazna, aztán elmentünk fagyizni és ott is bárki akit hallottam az Orbán kormány ellen beszélt.

Ezt meg betudtam annak hogy biztosan a környék ilyen kormányellenes, viszont a héten, főleg az elején munkába menet is mindenki hitetlenkedve és értetlenkedve nézte hogy lehet ennyi fidesz szavazat, több beszélgetésnek voltam fültanúja akik nem Orbánt akarták és egynek sem aki rá szavazott volna, pedig 3 járművön (busz, metró, villamos) utazók oda-vissza át a városon szóval már nehéz lenne a környékre fogni, kollégák is több pártra szavaztak de FIDESZ-re egy sem.

Vidéki rokonok, ismerősök között is csak egy volt aki fidesz párti, mondván mindent tőlük kapott (családapa ként támogatások stb.) De ő még nem ment el.


Egy szó mint száz, akarmerre járok ismerősöktől ismeretlenek től, utazóktól és távoli az ország különböző részein élő rokonoktol mind azt hallom hogy nem Orbán/Fidesz szavazók.


Mármost akkor mi lehet a kulcs, mert statisztikailag eléggé hihetetlen hogy ennyi szavazatot kapott miközben random helyekről random emberektől senkit sem hallottam aki rájuk szavazott?


Leszögezném mégegyszer, nem provokálok, elfogadtam a hivatalos eredményt csak nem értem hogy lehet hogy az online felületeken kívül, élőben alig találni valakit aki rájuk szavazott volna ellenben az eredmények szerint az ország többsége igenis őt akarta megint...


2018. ápr. 11. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%
Minden józan gondolkodású ember. Ezért lett kétharmad.
2018. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
69%

Én nem

Most majd jön az hogy itt is mindenki a fidesz ellen szavazott,hát akkor hogyan nyertek?

Itt is van sok fideszes de szerintem nagyon sokan vannak főleg idősebbek meg olyanok akinek bejött a keritéses,sorosgyurkás szöveg akik nem fórumoznak.

Tehát szerintem az online fórumokon tapasztalható többségében fideszkritikus hangnem nem reprezentálja az összlakosságot.

2018. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Nyugiii...a biológia nekünk dolgozik...:D
2018. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
42%

1 - a magasan kvalifikált réteg, akinek szükséges a stabil gazdasági növekedés lásd Buda


2 - a szegényemberek, akiknek kell minden pénz a rezsicsökkentés a folyamatos béremelések a zéró infláció


3 - keresztények. Az egyház soha ennyi pénzt nem kaptt


4 - sportolók. ugyanezért


5 - minden magyar ember, aki nem akar radikalizálódó migránsokat ide

2018. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
44%
Láttad a békemenet százezreit?
2018. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
46%

És kihagyta a legfontosabb 6-os pontot


Az a hülye aki az első 5-öt beveszi :D

2018. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

Nekem ezért szavazott a Fidesz-re több ismerősöm:

-Ha az ellenzék nyer, akkor abban benne lett volna az MSZP és Gyurcsány.

-Nem volt LMP-s vagy momentumos jelölt a körzetükben, és inkább szavaztak a Fidesz-re, mint a Jobbik-ra, vagy az MSZP-re, vagy a DK-ra.

2018. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Én a Fideszre szavaztam, a családom, rokonaim is.


És persze, hogy ezt hallod amerre jársz, mert aki nem rájuk szavazott, azok hangoskodnak mindenütt.

Például utazol egy buszon, ahol 4-en gyalázzák a Fideszt, 56-an hallgatnak. Az 56-ból mondjuk 10 nem volt szavazni, 6-an az ellenzékre szavaztak, de nem ordítoznak, 40-en meg a Fideszre voksoltak.

Kb. így néz ki a helyzet mindenütt, ezért reprezentatív felmérésnek az ilyesmit ne tekintsd!

2018. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%
Valóban, mi Fideszesek nem ordítozunk. A munkahelyen is azt mondtam Jobbikos vagyok, mert most az a trendi.
2018. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%

A szomszédom nagy Gyurcsány-fan (az egyetlen egyébként, akit ismerek. Ugyanakkor Vonát is nagyra tartja, tehát elég stabil lábakon áll ideológiailag.), már hónapokkal a választások előtt, és azóta is nyomja a FB-ján az épp aktuális ellenzéki blablát, mémeket, beleértve persze a kamuhírportálok megosztásait, amit azért épeszű ember, álljon akármelyik oldalon is, a cím elolvasása után automatikusan továbbgörget.

Szóval szegény kétpercenként posztol, és a fideszes ismerősei rendszeresen kommentelnek. Van, aki kulturáltan érvel, van aki szénné alázza, de nem adja fel.

Erre ma kiírja, hogy döbbenten áll a választási eredmények előtt, mert ő akárkivel beszélget, nem ismer egy embert se, aki a fideszre szavazott volna.


Te vagy az, Pista? :D

2018. ápr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!