Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavazott a FIDESZ-re?

Ki szavazott a FIDESZ-re?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nem célom provokálni vagy vitázni!


Szóval az van hogy nem értem ki szavazott a fidesz re, oké, láttam az adatokat, el is fogadom és tiszteletben is tartom a nép akaratát hisz ez a demokrácia,


DE, gyakorlatilag mikor elmentünk szavazni egy sorban álló erről beszélgető sem úgy beszélt hogy Orbánra szavazna, aztán elmentünk fagyizni és ott is bárki akit hallottam az Orbán kormány ellen beszélt.

Ezt meg betudtam annak hogy biztosan a környék ilyen kormányellenes, viszont a héten, főleg az elején munkába menet is mindenki hitetlenkedve és értetlenkedve nézte hogy lehet ennyi fidesz szavazat, több beszélgetésnek voltam fültanúja akik nem Orbánt akarták és egynek sem aki rá szavazott volna, pedig 3 járművön (busz, metró, villamos) utazók oda-vissza át a városon szóval már nehéz lenne a környékre fogni, kollégák is több pártra szavaztak de FIDESZ-re egy sem.

Vidéki rokonok, ismerősök között is csak egy volt aki fidesz párti, mondván mindent tőlük kapott (családapa ként támogatások stb.) De ő még nem ment el.


Egy szó mint száz, akarmerre járok ismerősöktől ismeretlenek től, utazóktól és távoli az ország különböző részein élő rokonoktol mind azt hallom hogy nem Orbán/Fidesz szavazók.


Mármost akkor mi lehet a kulcs, mert statisztikailag eléggé hihetetlen hogy ennyi szavazatot kapott miközben random helyekről random emberektől senkit sem hallottam aki rájuk szavazott?


Leszögezném mégegyszer, nem provokálok, elfogadtam a hivatalos eredményt csak nem értem hogy lehet hogy az online felületeken kívül, élőben alig találni valakit aki rájuk szavazott volna ellenben az eredmények szerint az ország többsége igenis őt akarta megint...


2018. ápr. 11. 19:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%

#19


Ezt bizony benézted!

A pufajkás pont azt mesélgette, hogy mit mondanak RÁ.

Te viszont most a félreértésed okán eléggé letámadtad.

2018. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is fideszre szavaztam, még annak ellenére is, hogy teljesen tisztában vagyok a 2010 óta tartó kormányzás árnyoldalaival is.

A munkahelyen nem verem nagy dobra, mert a jobbikosok egyből betámadnak.

De van olyan kollégám is, aki nagyon utálja őket, mégis meg tudtuk beszélni normálisan hétfő reggel. Elástuk a csatabárdot.

2018. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

21-es vagyok, közben eltűnt egy komment.

Így természetesen a 18-as válaszodra gondoltam a pufajkással kapcsolatban.

2018. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
60%

"százezer tüntető nem egyenlő milliónyi szavazóval"

Na akkor ezt a szombati tüntikézes résztvevőinek is elmondhatod!

Néhány 1000 tüntető nem egyenlő 2,5 millió szavazóval.

2018. ápr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is maximálisan egyetértek a 9-essel.

Soha ne a pár hangadó alapján vonj le következtetéseket (az élet bármely területén), hanem a csendes többségre koncentrálj!

Már csak statisztikailag is.:)

Bár elismerem, hogy az elsők hajlamosabbak mélyebb nyomot hagyni az ember elméjében.

2018. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
57%
Rolam mindenki ugy tudja, hogy momentumos vagyok (par nagyon közeli barat es csaladtag kivetelevel) mert elvezem, hogy a sok ballibsi kormanyellenes szövegeire alateszek megegy lapattal es vergödnek a szerencsetlenek... De a fülkeben a fideszre tettem az x-et...
2018. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
56%
Ezt a jelenséget én is észrevettem.. A fideszesek lapulnak, mint sz@r a gazban!
2018. ápr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd el kérdező mégegyszer. Nem szidtam senkit.
2018. ápr. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező a környezeted nem reprezentatív statisztikai minta! Sokan szavaztunk a Fideszre, én is. Nekünk a Fidesz képviseli az érdekünk legjobban.

Én azt is megértem aki másra szavazott. Nem mindenkinek a Fidesz az érdeke.

2018. ápr. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki aki arra vágyik hogy


Egymillió stadion országa legyünk,


és aki még mindig képes a 3-4 ciklussal ezelőttieket okolni azért mert az iskolában nincs kréta SEM


és a kórházakba az emberek már lassan az orvost is maguk viszik nem csak a WC papírt meg kaját... :/ :D

2018. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!