Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazott a határontúli...

Miért szavazott a határontúli magyarok több, mint 90%-a fidesz-kdnp-re?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 21:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Mert a fidesz adott nekik kettős állampolgáságot
2018. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Mert tudják, hogy más kormány nem tömné őket pénzzel, és ezt nem akarják elveszíteni. Többet költ a határontúliakra a Fidesz, mint itthon a kórházakra, iskolákra stb.
2018. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Mert nem akarnak menekülteket Magyarországra.
2018. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Mintha őket annyira érintené
2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Így állnak bosszút Gyurcsány miatt.
2018. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert rohadtul varjak a magyar nyugdijt.
2018. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Engem ez az adat felháborított egyébként már bocsánat. Mi alapon van ugyanannyi beleszólása a politikába egy román magyarnak, akinek fogalma sincs a magyarországi helyzetről, mint nekem, aki itt éli minden percét?!
2018. ápr. 9. 22:04
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Mert a Fidesz adott nekik kettős államporgárságot, ahogy írták. Ergo lett EU-s útlevelük, még az ukránnal stb. lesz.rtàk volna őket. Így mehettek Svájcba például dolgozni, kaphattak vízumot könnyebben.

Meg a tévében is mutatták, ami nem titok, hogy meg kell Orbán Viktornak köszönni az útlevelet.


Én ezt rohadt nagy igazságtalanságnak tartom.

2018. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
90%

Hát én felmentem a fidesz oldalára, és ott láttam, hogy írták, hogy köszönjük a hidat a városunkba miniszterelnök úr, megtisztelő hogy így foglalkozik a határon túliakkal is.

Most ez igaz e?

2018. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Ok csak listas helyre szavazhattak, habar szerintem azt se kene egy kulhonban elo magyarnak se bele szolnia az itteni ugyekbe hiszen rajuk nem vonatkozik az itteni torvenyhozas, (barmennyire is tisztelem azokat akik kulfoldon kisebbsegben tartjak a magyarsagukat.) Es nyilvan a fideszre szavaztak mivel ok adtak nekik a kettos allampolgarsagot. Pontozzatok le nyugodtan
2018. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!