Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon sokan akarnak kormányvá...

Nagyon sokan akarnak kormányváltást, mindenki jobbikra, lmpre szavazott, hogy a fenébe lesz ilyen többsége a fidesznek?

Figyelt kérdés

Nem csak itt, a való életben is akikkel beszélek, vagy csak amit facen látok. Pár érintett ezerrel nyomta a "védjük meg a hazát" propagandát, az ismerősei meg többségében kiröhögték. És most mégis...

Nekem itt valami nem stimmel. Vagy csak kevés az idősebb ismerősöm


2018. ápr. 8. 22:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, ha a fidesz belesz*rik a szavazóinak a szájába, akkor is rájuk fognak szavazni, mert bemesélik maguknak, hogy az finom, és nekik az kell. Ilyen esetben ne várj túl sokat. :D
2018. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Csaltak. Meg a románok megszavazzák Viktornak.
2018. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez egész biztosan csalás volt. Kizárt dolog, hogy ennyi gyökér legyen ebben az országban.
2018. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
választási rendszer. listán nincs többségük.
2018. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Én is azt mondtam, hogy a Jobbikra szavazok, aztán mégis meggondoltam magam.
2018. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Mert te csak ezt a fórumot olvasod. Ide többnyire az elkeseredett emberek járnak fel keresni a válaszokat


Az elkeseredett emberek gyakran hibáztatnak másokat maguk helyetT. Ahelyett hogy tenne valamit élete jobbításán másokat hibáztat.


A legtöbb ember nem ilyen...

2018. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Nyugdíjasokat nem lehet meggyőzni, annyira félnek a migránsoktól, ők pedig mind elmennek szavazni
2018. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nehéz úgy segíteni magunkon, ha a birkák elhiszik a Soros-terv és egyéb mesét. :/
2018. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A nyuggerek nincsenek gyk-n, úgyhogy a fidesz fanok egy jó része nem kommentelt itt.
2018. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Én kb egy hete döntöttem el, hogy fideszre szavazok, amikor karácsony már a gázszámlát is jövedelemhez akarta kötni. Egy darabig szolidáris vagyok, de van egy határ. Úgyhogy először cseréljük le az ellenzéket, majd utána a kormányt.
2018. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!