Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon sokan akarnak kormányvá...

Nagyon sokan akarnak kormányváltást, mindenki jobbikra, lmpre szavazott, hogy a fenébe lesz ilyen többsége a fidesznek?

Figyelt kérdés

Nem csak itt, a való életben is akikkel beszélek, vagy csak amit facen látok. Pár érintett ezerrel nyomta a "védjük meg a hazát" propagandát, az ismerősei meg többségében kiröhögték. És most mégis...

Nekem itt valami nem stimmel. Vagy csak kevés az idősebb ismerősöm


2018. ápr. 8. 22:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet volt, utolsó! Szerencsére a Fidesz nem lop, csal, vagy hazudik!


Stadiont mindenkinek.

2018. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Talán ideje lenne megtanulni, hogy senki ismeretségi köre nem reprezentatív. Plusz ha látják, hogy véressszájú ellenzéki vagy, nem válaszolnak neked őszintén.
2018. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%
11: alapvetően nekem mindegy, hogy a száz-ezer milliárdokat a fidesz ellopja, vagy az mszp elosztogatja a szegények között. Illetve nem, mert utóbbi még inflációt is generál.
2018. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És itt mutattad meg, hogy a gerinced sajnos elfelejtett kinőni.
2018. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Miféle gerinckinövésről beszélsz? Te talán a saját érdeked ellen szavaztál?
2018. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Úgy lett barátom, hogy kamu az egész. Nekem az ismerőseim 98%-a jobbikos és belegondolva h van mszp,lmp,stb akkor kizártnak tartottam ha a győzelmet nem is de a 2/3-ot, erre ez várt reggel... azt hittem pofánverek valakit.


Sajnos a sok cigán. meg a nyugdíjasok félnek, átmosott agyúak. Egy ilyen országból menekülnek a fiatalok, de sebaj majd nem lesz ki termelje a nyugdíjt és leshetnek. Szánalmas és szívből mondom szégyen ez az ország és sajnálom a jobbikot de a többi pártot is mert nem ezt érdemelték, még a legkisebb pártok sem. Aki nem fideszre szavazott már csak jó ember lehet nekem, de úgy tünik a 2/3-ad fidesz miatt az ország 1/3-a normális aki nem fog itt maradni ha teheti...

2018. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!