Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazott a határontúli...

Miért szavazott a határontúli magyarok több, mint 90%-a fidesz-kdnp-re?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 21:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

Könyörgök. Magyar állampolgároknak ugyanúgy demokratikus joguk választani, függetlenül a földrajzi helyüktől.

Segítek: igen, ez egész Nyugat-Európában így van.

2018. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ne könyörögj már...

Attól, hogy így van, még nem jogos.

2018. ápr. 9. 22:21
 13/27 anonim ***** válasza:
42%

Dehogynem jogos.

De akkor folytassuk a te logikád szerint, és magyar állampolgároktól fosszuk meg a szavazati jogát, mert vakok. Úgyse látja, hogy mi a helyzet az országban.

Na ugye?

2018. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
57%

Kire másra kellett volna szavazniuk?

Ha volt is olyan aki Gyurcsány DK-ra annak biztos hogy vagy megcsúszott a kezében a tolla, vagy súlyosan fogyatékos.

2018. ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Természetesen a vak szavazhat, hiszen nem süket.
2018. ápr. 9. 22:28
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
Mert megvették őket kilóra, Mikola be is vallotta anno, a sok ostoba meg még szembe is köpi magát azzal, hogy odakintről szavaz a fideszre. Szavazógépek ezek, nem magyarok.
2018. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

Én megértem, hogy nem értitek ezt, én sem értettem, amíg ki nem mentem tavaly Erdélybe március 15-én. Egy kis faluban voltunk, ahonnan lovaskocsival meg lovakkal gyűltek be a magyarok a legközelebbi kisvárosba, ott felvonulás volt, éneklés, emelkedett hangulat. Ezek az emberek lassan 100 éve állnak ellen annak, hogy a román kormány erőszakosan asszimilálja őket, nyirbálja a jogaikat. Sokukkal beszéltem és többen mondták, hogy mi ezt nem értjük, hogy nekik milyen érzés az, hogy vissza kapták a magyarságukat. Ez nekik valóban fontos és ezt szerintem akkor lehet megérteni, ha kimegy az ember és ezt megtapasztalja.


Csak listán szavazhatnak és csak 1-2 mandátumról döntenek, amúgy is a Fidesz győzött volna. Eskü odaadnám azt a 2 helyet a DK-nak is, csak hagynák már abba az uszító kampányukat az erdélyiek ellen. Egy nemzet vagyunk, több országban, ne marjuk már egymást.

2018. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

ma 22:37


Én ezt mind értem, de ez nem ad magyarázatot arra, hogy miért érzik szükségesnek, hogy beleszóljanak az anyaország belpolitikájába.

2018. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%

Én eddig mindig adományoztam (nem keveset) a kinti magyarok megsegítésére, mert úgy éreztem, hogy ez kötelességem!

Mától ezzel a tevékenységgel felhagyok.

2018. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
40%

A nyugatra vándorolt magyarok 90%-a miért szavaz az mszp-re, vagy annak valamelyik más nevű változatára? Ők miért szavazhatnak, ha már nem itt élnek.

És akik a határon túliakat "magyar nyugdíjra ácsingózónak" (amiben nyilván nem részesülnek, ezt 10-es iq fölött mindenki tudja) állítják be, milyen alapon tartják magukat különbnek a migránsozóktól?

2018. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!