Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem a multikat...

Orbán miért nem a multikat adóztatja meg és a jól (! ) keresőket sarcolja, miért a minimálbéren élő melósoktól vesz el pénzt?

Figyelt kérdés
A multik nyereségadója beszedésével sztem jobban járna,semmint hogy minimálbérből tengödő embereket szorongat meg mégjobban,hogy a minimálbér után is le kell adózni...Azokat szorongatná meg akik havonta 500e ft-t visznek haza!!!Hogy fog igy emelkedni a fogyasztás,hogy fog beindulni a kereskdelem,ha az emberek még kevesebbet visznek haza,és nem tudnak annyit vásárolni..
2010. jún. 9. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 A kérdező kommentje:
Taplókra,provokálókra nincs szükség itt!!Ha értelmesset nem tudtok irni,tegyétek meg,hogy elkerülitek jó messzire ezt a kérdést!!!
2010. jún. 9. 16:40
 62/70 anonim ***** válasza:
54%

35

Tőlem mormon is lehet, csak ne beszéljen mellé :)

2010. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:

Úgy képzelem el, hogy adott 5FT adó, amiből lesz mondjuk 10Ft. Adott 10 000 Ft, amiből lejön -5. A 10 000-ből lesz 15 000 a kompenzálás miatt, az adó viszont emelkedett, és akkor 15 000 -10 > 10 000-5

Így képzeltem el. De ez egy iszonyú tömör valami, de ha most ezt itt hosszabban magyaráznám vagy fejteném ki, abból hatalmas kavar lenne és a végén már én sem tudnám követni magamat :o)

2010. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
Ja és ezek a számok hülyeségek egy az egyben, nyilván az arány sem korrekt amit írtam, simán hasra ütöttem.
2010. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:

Ja és ne haragudjatok, most mennem kell, ha írtok természetesen mihelyst újra ráérek gép elé ülni akkor válaszolok mindenre. Ne vegyétek szentírásnak egyik mondatomat sem, ez csak az én véleményem, teljesen szubjektív, de én ezt tartom helyesnek.

További kellemes politizálást :) Sziasztok!

2010. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
72%, egy kicsi probléma van. A kompenzáció alapvetően nem jelent javulást, csak az kiesett összegek pótlását. Tehát a kompenzáció legáltalánosabb értelemben csak egy 0-s végeredményt hoz.
2010. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
nem vagyok fidesz szavazó, de könyörgöm, adjatok már legalább egy pár hónapot nekik, vagy azt hittétek rögtön kolbászból lesz a kerítés a mézeskalács házikó előtt??? nem mellesleg erősen kommunista szemlélet, hogy szorongatni kéne azt, aki megdolgozik a pénzéért és adózik is keményen utána, akármennyit is keres...
2010. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:

78

Alapvető félreértés: én az egykulcsos adó mellett vagyok, csak tudom a hátrányait.

2010. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim válasza:
Te. Tanulni, keményen dolgozni bäsztál te is, gondolom a szüleid is. Most akkor ne sajnáltasd magad, hogy a magad módján, de be kell dobni a közösbe, még úgy is hogy csak 72 ezret keresel. Mégis mit képzeltek? Csak kapni akartok, meg elvárjátok, hogy 2.5 millió ember tartsa el ezt az egész országot? És belehet fejezni ezt a szar szöveget hogy az adja a többet, aki többet keres. Mégi mi a jó büdös faZZé? Valószínűleg töbet is dolgozik az ilyen ember. Az valahogy érdekes mód mindig elkerüli az emberek figyelmét hogy mennyi a befektetett munka, csak azt képesek meglátni, hogy utána mihez kezd a pénzével.
2010. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

Nem, a kompenzálás minimum 0 és annál feljebb. Ha meg 0 lenne akkor sem lenne oka rinyálni senkinek.

Én azt is támogatnám, ha Orbán a jómódúaknak kedvezne. A jómódúak tartják fenn ezt az országot, akkor kit kellene mégis támogatni? Gyakorlatilag eddig a segélyeket is kinek az adójából fizették? A jómódúakéból...holott ők nem azért dolgoznak többet, hogy másokat eltartsanak. Tartsa el magát mindenki. Szóval én azt sem kifogásolnám ha nem kompenzálna, de ez megint csak az én véleményem.

2010. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!