Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért nem a multikat...

Orbán miért nem a multikat adóztatja meg és a jól (! ) keresőket sarcolja, miért a minimálbéren élő melósoktól vesz el pénzt?

Figyelt kérdés
A multik nyereségadója beszedésével sztem jobban járna,semmint hogy minimálbérből tengödő embereket szorongat meg mégjobban,hogy a minimálbér után is le kell adózni...Azokat szorongatná meg akik havonta 500e ft-t visznek haza!!!Hogy fog igy emelkedni a fogyasztás,hogy fog beindulni a kereskdelem,ha az emberek még kevesebbet visznek haza,és nem tudnak annyit vásárolni..
2010. jún. 9. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
14%
39, tudod, akik itt most szívnak, azok egyedül a magas végkielégítéssel rendelkezők, akik 98%-át leadózzák, vagy a nagyon magas fizetésűek :) Tudod, én azt mondom az ő szívásuk igenis mindenkinek jót tesz. Szívjanak csak, szívtunk mi eleget miattuk. Itt egyedül ők járnak "rosszul". Ők is csak relatíve, mert nekik ez nem fog akadályt teremteni, nem lesznek megélhetési gondjaik.
2010. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
9%

72

Ha a 130 ezer bruttó alatt keresőknél adóemelés lesz összességében az egykulcsos adó hatására, hajlandó vagy nyilvánosan kijelenteni, hogy tévedtél?

2010. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim válasza:
Ingyen élő csicska szar.
2010. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:
Adócsökkentés lesz!!!!!Ezt ma hallottam..
2010. jún. 9. 16:35
 55/70 A kérdező kommentje:
61%:Ki??
2010. jún. 9. 16:35
 56/70 anonim ***** válasza:
56%

Miért tévednék? Mondtam én, hogy nem lesz adóemelés?

Én a kompenzálásról beszéltem és arról, hogy összességében több fog nekik maradni és szerintem az a lényeg, hogy a zsebben ott marad. Ha ez nem így lesz, tehát rosszabb lesz a megélhetés, akkor igen, beismerem természetesen, nem vagyok én atyaúristen, hogy ne tévedhetnék.

2010. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
61%
Adja Isten,hogy a Fideszeseknek legyen igazuk: Akkor én, a kételkedő is bocsánatot kérek tőlük.
2010. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim válasza:
0%
orbán egy cigány!
2010. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
Megjött a magyar értelmiségi választópolgár...
2010. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:

72

Csak hogy én is értsem: nem tartod kizártnak az adóemelést, ugyanakkor valami homályos ok miatt (kompenzálás címszó alatt) összességében több maradna az illető zsebében? Hogy? Ha több adót vetet ki valakire, azt nem tudja kompenzálni a béremelés, mert kizártnak tartom, hogy a munkaadók annyi emelést adjanak, hogy az nettóban elérje az adójóváírás összegét.

2010. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!