Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek az LMP s Schiffer...

Ennek az LMP s Schiffer Andrásnak milyen végzettsége van?

Figyelt kérdés

tegnap annyi baromságot mondott röhögött az egész parlament


pl fidesz az új szdsz....

ugyan már


ért egyáltalán a politikához?


2010. jún. 9. 09:54
1 2 3 4 5
 41/43 bumbi02 ***** válasza:

43-as, szóval szerinted én azért vagyok magas százalékon, mert nem istenítem azokat, akik tönkretették az országot?

Érdekes meglátás...



nem mondtam h isteniteni kell, nem mondtam hogy gyurcsányék nem basz*ták el, mer akkor hazudnék... de nem is tartom istennek Viktort, nem tartom nemzeti hősnek a 2006os csőcseléket, és több párttal is egyetértek... stb... igy elég alacsony sázzalék jön össze hisz ez nem divat...


3 diploma mi?:)) diploma munkánál is hasonló érvelésed volt mint a hülye zsidó majom előbbiekben?:)))

2010. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ne tévessz össze légyszíves más válaszolókkal, nem én írtam, hogy 3 diplomám van, a koromból adódóan nem is lehetne.
2010. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Schiffer végzettsége kukás.
2010. jún. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!