Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek az LMP s Schiffer...

Ennek az LMP s Schiffer Andrásnak milyen végzettsége van?

Figyelt kérdés

tegnap annyi baromságot mondott röhögött az egész parlament


pl fidesz az új szdsz....

ugyan már


ért egyáltalán a politikához?


2010. jún. 9. 09:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
ill 79
2010. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
32%

73

Ezt a stílust a kutyádnak tartogasd. Az ilyen alulművelt, bunkó széljobberek miatt szoktam le a fórumozásról.

1: Én támogatom az egykulcsos adót, lévén liberális

2: Ugyanakkor megértem, hogy ha egy baloldalinak nem tetszik, mert a szegények ezzel nem fognak jól járni. Ugyanis - és most ezt próbáld meg végre felfogni - nem minden minimálbéres csaló, és ha elvész az adójóváírás, hiába csökken az adókulcs, összességében nőni fog a szegényekre kirótt adóteher.

3: Ha ezek után a tényekkel még mindig vitatkozni akarsz, akkor... na de ezt le se írom inkább.

Levezetem

90 k forint a jelenlegi rendszerben 19431 forintot adózna. Ebből lejön 15100 forint. Azaz 4331 forint a tényleges adóteher.

Most ha kilencvenezer forint adójóváírás nélkül, ( amit ugye két év alatt kivezetnek) 14400-at adózik majd, ha nincs gyerek. Már ha a bruttó összeget adóztatják, de ha esetleg a nettót, ami jelenleg 70.369 ft, akkor is 11259 lenne az adó, 16 százalékkal, jóváírás nélkül. A kérdés az, hogy _tényleg_ csak a gyerekek utáni kedvezmény marad e meg, jelenleg úgy tűnik, igen.

2010. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 bumbi02 ***** válasza:
54%

schiffernek igaza volt... nagyrészt az szdsz gondolatai voltak amiket tnap benyögött Viktor császár.... milyen végzettsége van?

1990-ben kezdte meg tanulmányait az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán, ahol 1995-ben szerzett jogi doktorátust. Emellett 1992 és 1994 között ugyanitt politológiát is hallgatott, valamint 1995 és 1997 között humánökológiai posztgraduális képzésen vett részt.


jobb minth ha egy történelemtanár akarná megváltani magyarországot, nem?:))

2010. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

"39%"


akkor sztrájkoljál b@szod :DD

2010. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

"43%"


de de

Andriska telefonszáma is meg van 43?:DDD

2010. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

amúgy 39 akár oldalakat is írhatsz meg hisztizhetsz össze vissza

sőt még anyukádnak is megmondhatsz


baromira nem hat meg a szöveged :)


liberális majmok :F

2010. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 bumbi02 ***** válasza:
25%
lol... aki itt már érvelni tud az má liberális majom?:) a 39es szépen levezette ti meg csak libsi-zni tudtok mer felét se értitek? kocsmapolitikusok...
2010. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Schifferről nem nyilvánítok véleményt, azt hiszem nem lenne túl kedves tőlem, és hát egyesek már mindent elmondtak helyettem :)


Viszont nem akarom, hogy valaki összekeverjen a másik 73%-ossal, (akit leszóltak az előbb) mostmár kénytelen leszek aláírni, mert nem egy kérdésnél láttam, hogy valaminek lehordtak, holott addig ott sem voltam -.-, szóval még mielőtt is megtörténik hadd hangsúlyozzam, hogy ehhez a kérdéshez most írok először.


21/N

2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Na megoldva :):) Így már jobb :)
2010. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
4%
Azt magyarázza meg nekem valaki, hogy a logikus levezetésemet miért pontozták le? Tények vannak benne kizárólag.
2010. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!