Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek az LMP s Schiffer...

Ennek az LMP s Schiffer Andrásnak milyen végzettsége van?

Figyelt kérdés

tegnap annyi baromságot mondott röhögött az egész parlament


pl fidesz az új szdsz....

ugyan már


ért egyáltalán a politikához?


2010. jún. 9. 09:54
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
25%

72%:


Ezt most, hogy gondoltad? Alkut köt a szervezet amit ő vezet és a jobbik, aztán szegénynek akarata ellenére be kell ülnie??? Nyilván az volt az alku lényege, hogy segítik a jobbikot cserébe a kiválasztott ember helyet kap a listán. Mellesleg nem kötelező beülni, bármikor vissza lehet lépni.

2010. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

kit érdekel most Zagyva György hogy jött egyáltalán ide?:OOO

írj róla kérdést kis barátom :))



most erról a nyomi sifferről van szó

maradt volna az ügyvédi kaptafánál

eddig semmi értelmeset nem mondott

Viktor is jól leoltotta a francba

2010. jún. 9. 11:29
 13/43 anonim ***** válasza:
82%
siffer egy nyomi pint a pártja
2010. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező: mint ahogy írtam, sajnos, Schiffer kivételesen értelmes dolgot mondott, mert ha majd ki lesz vezetve az adójóváírás, ( 2 éven belül) az alacsony keresetűek rosszul járnak majd.
2010. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező: mint ahogy írtam, sajnos, Schiffer kivételesen értelmes dolgot mondott, mert ha majd ki lesz vezetve az adójóváírás, ( 2 éven belül) az alacsony keresetűek rosszul járnak majd."


ahha na ná... pff



amúgy mekkora gyökerek vagytok

van egy kérdés az lmp ről

azt egyből há a jobbik há a jobbik



amúgy meg ha már Zagyva


akkor egyes szociknak meg csak érettségije van na pfff

2010. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
26%

73

Nézz utána légyszíves. Bizonyos összeg alatt jelenleg jár adójóváírás, így ténylegesen nem 18 százalékkal adózol. Ha ezt elveszik, az alacsony keresetűeknek a 16 százalékos egykulcsos adó adóemelést jelent majd. Ez ellen egy baloldali embernek szerintem lehet kifogása.

2010. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:

Schiffer szerint a Fidesz az új SZDSZ


Az LMP vezérszónoka, Schiffer András szerint három csapás sújtja a gazdaságot. Az előző kormány felelőtlensége és a világgazdasági helyzet mellett a Fidesz politikusainak felelőtlen nyilatkozatai is. Szerinte a kormány programját átitatja a demokráciaellenes populizmus, pedig a pártok közös felelőssége annak elmagyarázása, hogy a demokrácia pénzbe kerül. Örvendetes, ha a spekulatív kapitalizmust a termelési kapitalizmus váltja fel, de ezt új működési modellnek tekinteni túlzás. "Lehet, hogy Kóka János és az SZDSZ eltűnt a parlamentből, de az önök képében visszatért" - jelentette ki. Szerinte a Fidesz neokonzervatív fordulatot vett, az adópolitikájuk populista, a felső középrétegeknek kedvez, a szegényeket cserbenhagyja.



az lmp :D

2010. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:27

Igen, pont ez a lényege, csak ezt sokan nem tudják, hogy miként kerülhetett be egy villanyszerelő az OGY-be. Egyébként meg be KELLETT ülnie, mivel ő a HVIM legtapasztaltabb embere Toroczkai után. Na de tényleg ne ferdítsük el a témát, hisz Schiffer András van a porondon.

Ha vissza lehet majd nézni, akkor megnézem, de én is úgy hallottam, hogy elég nagy butaságokat mondott.

2010. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
48%

"39%"


jól van 39 már nagyon ideje volt hogy bevezzessék az 1 kulcsos adót

mert így lényegébe csökkenni fog


ne magyarázd már meg


és végre a minimál bér is adózni fog

mert eddig sokan jobban jártak ho minimálbérre jelentették be magukat...


szóval jó csinálja a fidesz

2010. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

" 72%"


hagyd már 72 bal liberális barátunk azt se tudja mi az a villany szerelő


fogadjunk ha megkérdezzük tőle

és milyen napod volt


a válasz a jobbik náci


agyatlan hülye...



de még jó hogy fideszes vagyok xD

csak utálom az ilyen majmokat

2010. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!