Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek az LMP s Schiffer...

Ennek az LMP s Schiffer Andrásnak milyen végzettsége van?

Figyelt kérdés

tegnap annyi baromságot mondott röhögött az egész parlament


pl fidesz az új szdsz....

ugyan már


ért egyáltalán a politikához?


2010. jún. 9. 09:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
32%
ért és igaza van
2010. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
6%

tudom,költői volt a kérdés..nem vársz rá választ,csak kötekedni akarsz...de belinkelem:

[link]

2010. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
54%

A pasas ügyvéd, de álljunk meg egy szóra.

Leszögezem: az LMP az egyetlen olyan párt, amit a Jobbiknál is jobban utálok. Ezt hosszas, kitartó munkával tudták elérni - én már akkor ismertem őket, amikor a többségnek fogalma sem volt róluk - de speciel tegnap mondott igaz dolgokat.

Nézd meg a gyűlölt, mocskosliberálisozott, stb... szdsz programját. Nyolc éven át kepesztettek, hogy legyen egykulcsos adó, hogy csökkenjen az adóteher, hogy adózzon a minimálbér, stb. Ők voltak a szemét, nép és nemzetellenes, alávaló mocskok, mert egyátalán, fel merték ezt vetni. Most Orbán benyögi ugyanezt, és népünnepély. Mindenki látta a Hannibál Tanár Urat, ugye? A végét, amikor Nyúl "szónoklatot" tart? Na, nekem ez járt tegnap az eszemben.

Másfelől, az LMP egy fura képződmény a magyar politikában, lévén következetesen, és tántoríthatatlanul baloldaliak, a szegények, és a bérből és fizetésből élők pártján állnak. ( Nem, nem ez a bajom velük. ) Ők csak úgy tudnak hitelesek maradni, hogy ha azt mondják, hogy egy alapvetően a legszegényebbeket nem túl előnyösen érintő adómódosítás ( a minimálbér megadóztatása) olyan dolog, amihez nem tudják a nevüket adni. Ha nem is szeretem őket, ez azért valamiféle tiszteletet érdemel, mert ha fele olyan következetes lenne a magyar politikai elit, mint ők, akkor nem itt tartanánk. Pl, Orbán miért nem ezzel a huszonkilenc ponttal kampányolt?

2010. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
53%

miket mondott

lemaradtam

2010. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
35%
Jogász.
2010. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
10%
Hát még mindig jobb mintha villanyszerelő lenne... ugye Zagyva György Gyula?
2010. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
0%
:D
2010. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 41%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:35

Zagyva azért van ott, mert a HVIM vezetője. Ez a szervezet és a Jobbik szövetséget kötött, és ennek keretében KELLETT beülnie. Ő nem akart. Sose akart parlamenti képviselő lenni. Így hozta a sors. Lényegiben annyival tudja segíteni a nemzetet, hogy a tudását Szávay képviselőtársával "jogi nyelvre fordítattja". A tudását pedig tapasztalati úton szerezte a kárpát-medence minden egyes pontján, mivel a HVIM egy kárpát-medencei szervezet. Jelenleg ha jól tudom Szerbiából van kitiltva, pont egy önrendelkezési demonstrációjuk miatt.

2010. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
19%

72

Mindjárt sajnálom, hogy szegénynek ott KELLETT HAGYNIA AKARATA ELLENÉRE A VILLANYSZERELÉST HAVI TÖBB SZÁZEZER FORINTÉRT.

2010. jún. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
82%

A válasz írója 39%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:15

Nem a szakmájából élt eddig se. Ha ismernéd őt tudnád, hogy valakit nem az tesz jó emberré, hogy doktor professzor a titulusa.

2010. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!