Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen élményeid voltak...

Milyen élményeid voltak "turbómagyarokkal"?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint csak jó emlékeim vannak róluk, a szomszéd faluban nagymagyország-pólós emberkék pakolják a zsákokat.

És mikor a közelben van 5-6 emberke ezek közül hirtelen eltűnnek a cigányok is.

Vertek-e meg titeket, vagy raboltak ki?


2010. jún. 6. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

" Az embereket nem az zavarja, ha valaki büszke Magyarországra, hanem amikor olyan hülyeségeket mondanak, hogy ha kell, harccal, vérrel és háborúval szerezzük vissza az elveszett területeket, még azt is, ahol milliónyi más nemzet él.

Na meg ehhez jön még az, hogy lépjünk ki az Eu-ból, szövetkezzünk Oroszországgal, és akinek nem kell Szlovákia szlovák többségű területe, az hazaáruló szar... nos, ezért nem szeretem a turbó-magyarokat."


Kb a Jobbik-szavazók 1-2%a gondolja komolyan, hogy véres harcokkal kell visszaszerezni az elcsatolt területeket.. Volt már példa vér nélküli határrevízióra a történelemben, csak politikai akarat kell hozzá, de ilyen impotens kormánnyal biztosan nem fog menni.

Senki nem mondja, hogy akkor most hirtelen lépjünk ki az EU-ból.. De eddig nem sokat értünk velük, viszont ha itthon cigányverés van, Brüsszelben fröcsögnek az "emberjogi harcosok". A romák gyilkolászásánál pedig kuss van. Olyanok mondják ránk, hogy rasszista a magyar nép, akik még csak nem is jártak itt, ez a nevetséges. Egyébként az EU a globalizáció egyik állomása, amit nemzetállamban gondolkodók el szeretnének kerülni, és ez érthető szerintem.

Oroszországgal pedig senki sem akar "szövetkezni", Vona is elmondta, hogy az egyik nagyapja ellenük esett el, a másik pedig hadifogságban volt, tehát nincsen érzelmi kötődése. De a nyugati szemét beáramlása helyett okosabb dolog lenne Kelet felé nyitni. Egyébként mi bajod Oroszországgal?

turbómagyar kifejezés pedig nem létezik. Kb. már ott tartunk, hogy aki magyar zászlót lenget, az szélsőséges, "nagymagyar"... mert ezt csak a Jobbikosok csinálják, más már nem büszke a hazájára, inkább lenézi azokat akik igen.

2010. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Eddig csak vicces élményem volt. Van egy turbómagyar ismerősöm. Ha beszélek vele mindig van valami cigány, zsidó, nagytőke, vagy hun rokonsággal kapcsolatos beszólása. Egyszer épp cigányozott és akkor azt mondtam neki hogy apám cigány volt, most akkor engem is elítélsz?(Nem hazudtam) És akkor rögtön elkezdett mentegetőzni hogy jajj, nem ítélek el minden cigányt, meg nem rád gondoltam bla bla.:D
2010. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak annyi hogy az egyik unokatesómat(rendőr) egy békés gárdista tüntető pár hónapra kórházba juttatta a tüntetésekkor.Ja és másnap még hallhattam a fröcsögését a Kossuth téren...Húúú hogy elintéztem a zsidó csendőrt...Hát köszi elég is volt belőlük.Persze azon már csak röhögni tudok mikor egy 17 éves kis köcsög ki akar oktatni gazdaságból(közgazdász v.ok)Meg pénzéhes zsidó ku.vának hívnak.És nekem is rendes az udvarom és az apukám ott pakolta a homokzsákokat....de igazából ez a normális azt hiszem.

De mindezt ne vegyétek úgy hogy utálom mindegyiket csak sajna elég kevés a kivétel.

2010. jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

Minden pártban vannak jó és rossz emberek..de ha belegondolsz Hitler és csapata úgy volt beállítva mint Messiás...Ezzel nem párhuzamot akarok vonni, csak arra akartam kilyukadni, hogy attól még, hogy valaki zsákot pakol vagy elviszi tőletek a szemetet nem verekszik nem biztos hogy mintapolgár. Attól még lehet adócsaló, megcsalhatja a feleségét, vagy rasszista...És itt jön a legnagyobb probléma, a rasszizmus. Én nagyon sok jobbikost/gárdistát ismerek, barátaim is nagy létszámabn szavaztak rájuk.DE azt ki merem jelenteni, hogy 99% rasszista és anitszemita.És abban is biztos vagyok, ha büntetlenül lehetne bántalmazni cigányokat vagy zsidókat nem kéne kétszer kérni őket.Mivel hála Istennek büntetik az ilyen cselekedeteket így csak "verbálisan gyilkolnak". Aki ilyesmire képes, szerintem már jó ember nem lehet!!

Ismerek egy fiatal kopasz brigádot akik, több embert hovatartozása miatt megvertek és volt akit utána kiraboltak...Mégse mondom azt hogy mind ilyen, mert az általánosítás az az ő műfajuk.

2010. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen ismerősöm és irtó álszent, mindig sopánkodik a cigánybűnözésről, hogy a zsidok kirabolják az országot..... miközben ő vállalkozó és a cégben dolgozó 5 emberből egyedűl maga után fizet minimál béres járulékot, a megspórolt pénzen meg külföldre megy a szeretőjével bulizni. Ha belegondolsz az ember mindegyikünket kirabol.
2010. jún. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

15:05

na igen ... sőt én olyan esetet is ismerek, hogy a nagy "magyarság nevében" ezek a turbómagyarok (amúgy nagyon király ez a szó rájuk) megvertek két meleg srácot csak mert melegek

hát én akkro elgopndolkodtam, hogy ezek szerint meleg magyar nem létezhet? hát van belga meleg meg van horvát meleg meg akármilyen meleg, de a magyar az nem lehet meleg mert akkor nem lehet magyar . ...áááááá én csak a logika többszörös bukfencét látom, na de esetükben logikáról beszélni egyáltalán van értelme ???

sztem semmi ...., azt mondanám több mint vicces, pedig sajnos szomorú, hogy van ilyen

2010. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne keverjük. Az ilyeneket az átlag jobbik szavazókkal.. Az ilyen álmagyarok csak leégetik a tisztessèges magyar embereket. A legtöbb nemzeti radikális attól nemzeti radikális, hogy büszke a magyarságára, tisztességes, segít embertársain, magyar hagyományok szerintem neveli a gyerekét a liberalizmus hülyeség helyett, keresztény értékrend szerint él (még ha ateista is, mint pl én). Én ettől érzem magam "turbomagyarnak".. A rasszistázó srácnak pedig kívánom hogy járjon Borsodban iskolába, ahol több a cigány mint a magyar, és féljél esre 8 után utcára menni.. És akkor ne legyél rasszista
2010. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!