Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen élményeid voltak...

Milyen élményeid voltak "turbómagyarokkal"?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint csak jó emlékeim vannak róluk, a szomszéd faluban nagymagyország-pólós emberkék pakolják a zsákokat.

És mikor a közelben van 5-6 emberke ezek közül hirtelen eltűnnek a cigányok is.

Vertek-e meg titeket, vagy raboltak ki?


2010. jún. 6. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk az egyik szomszéd gárdista.

Tavaszi nagytakarításkor elviszi a kerti hulladékot tőlünk, mert ő komposztálja. Szóval segít megszabadulni a szeméttől.

Ja és mondta hogyha megtámadnának a cigányok akkor szóljak neki mert segít.

Amúgy tök rendes ember, tiszta az udvara, van 3 gyereke, és bármilyen hihetetlen nem az a hődörgő jobbikos típus.

2010. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Hülye kérdést tettél fel.

Gondolom most oda akarsz kilyukadni, hogy milyen jó emberek azok, akik vissza akarják csatolni pl. Erdélyt, ahol több millió román él (na de még mindig ott tartunk, hogy mit kezdenénk velük), és hogy a "turbómagyarok" remek és jó emberek, de te most összekötötted a személyes vonatkozást a politikaival.

A Fideszes, a Jobbikos, az MSZP-s között is vannak jó és rossz emberek. A turbómagyarok is ilyenek. Van, aki jó és van ,aki nem.

2010. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Bocsánat, de miért vernének meg vagy rabolnának ki bárkit is? Ne haragudj, nem akarok bunkó lenni, de abszolút fogalmad sincs arról, hogy az ilyen emberek miben hisznek, vagy miért úgy gondolkoznak, ahogy. Persze a "turbómagyar" kifejezéssel egy kalap alá veszed az összes olyan embert, akinek valamilyen kötődése van a nemzeti oldalhoz, holott rengeteg féle eszme és gondolkodásmenet létezik itt is. Egy valami viszont megegyezik mindannyiukban: nem vernek meg és nem rabolnak ki embereket, pont ezek ellen a társadalmi jelenségek ellen küzdenek! Nagyon sajnálatos az, hogy a médiahiszti miatt azok az emberek, akiknek nincs túl sok személyes kötődésük a dolgokhoz, ebből a sztereotíp hülyeségből indulnak ki, és félnek a jobboldaliaktól, bár láthatóan Te már legalább feltetted a kérdést, hogy akkor most mi is van, ez már legalább egy jó pont. Tényleg nem azért írom, hogy megbántsalak, de ha teheted, akkor legalább kérdezz meg valakit, akin egyszer egy ilyen pólót látsz, hogy mi a véleménye arról, hogy kiraboljon vagy megverjen akárkit csak úgy. :D
2010. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
de azért azt is tegyük hozzá, van alapja annak a félelemnek ami sokakban van a hű de magyar jobbosokkal kapcsolatban ...
2010. jún. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
A nemzetellenesek által " turbómagyar" -nak nevezett emberek között a legtöbb jó természetű. Nem kötekednek ok nélkül. Viszont az emberek 75%-át zavarja, ha valaki büszke Magyarországra.
2010. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%

Az embereket nem az zavarja, ha valaki büszke Magyarországra, hanem amikor olyan hülyeségeket mondanak, hogy ha kell, harccal, vérrel és háborúval szerezzük vissza az elveszett területeket, még azt is, ahol milliónyi más nemzet él.

Na meg ehhez jön még az, hogy lépjünk ki az Eu-ból, szövetkezzünk Oroszországgal, és akinek nem kell Szlovákia szlovák többségű területe, az hazaáruló szar... nos, ezért nem szeretem a turbó-magyarokat.

2010. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
amit itt gyk-en produkáltak az elmúlt hónapokban, az egyszerűen siralmas.
2010. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én se verek meg senkit, mégse ájulnak el ettől a szomszédaim. Mert TERMÉSZETESnek veszik.
2010. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Bocsánat, de miért vernének meg vagy rabolnának ki bárkit is? "

Sajnos a még nem találták ki az iróniának a billentyűparancsát. Bocsi ha félreérthető voltam.

2010. jún. 6. 11:38
 10/17 A kérdező kommentje:

Én igazából arra akartam kilyukadni hogy néhányan a megtestesült fasiszta gonoszt látják bennük, miközben több jót csinálnak mint rosszat.

És valamiféle cáfolatot akartam csinálni arra amit néhány idióta állít.

De most ne a politikai, hanem hétköznapi szinten gondolkodjunk.

Szóval milyen élményeid voltak eddig "turbómagyarokkal"?

Eddig ezt egy ember válaszolta meg rendesen.

2010. jún. 6. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!