Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha egy kormány...

Fideszesek! Ha egy kormány folyamatosan össze-vissza hazudozik, attól még akarhat jót nekik, vagy valószínűleg inkább rombolja, tönkreteszi az országot?

Figyelt kérdés
Arról nem beszélve, hogy sok erkölcstelen, magyarellenes dolgot tesz. Pl. kitüntet magyarellenes írókat, ilyen szervezeteket támogat, szektákat támogat milliárdokkal, lenyúl sok mindent, kedvenc polgármestere az ország egyik leggazdagabb embere lesz, stb.

2018. jan. 12. 10:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
38%
#10 mé? A legtöbb 3. világbeli polgárháborús csövi ország minket irigyel. De más európai országokat amik minket eltartanak viszont még jobban irigyelnek :)
2018. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Több embertől hallottam azt a véleményt hogy a Fidesz a Kádár-korszak elveit folytatja. Vagyis megvesztegeti a nép egy részét a szavazat érdében. De azt ne feledjük hogy a Kádár-korszak is csak üveggyöngyöket osztogatott. Péáldául egy ideig olcsó kenyeret, alanyi jogon állást, stb. De abból nem lett a népnek tőkéje, vagyis megélhetési forrása hosszú távra. Hisz az 1 Ft-os kenyeret már rég megette.

Ahogy ma is fel kell hogy merüljön a jogos kérdés, hogy oké a béremelés meg más üveggyöngy. De hogy lesz ebből nyugdíja a jövő nyugdíjasainak? Mivel az emberek kimennek az országból és nem lesz aki kitermelje.

Ahogy szép a luxusjact meg a tengerparti luxus apartman amit a mai pártemberek kapnak. De hogy lesz ebből a mai fiataloknak tőkéje, megélhetési forrása vagy csak olyan munkahelye amivel megalapozza jövőjét?

2018. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
7%
Fidesz szavazó vagyok. Most én válaszolnék nektek de rengetegszer tettem már és rájöttem, hogy ti csak szidni akarjátok a Fideszeseket, szóval inkább nem írok semmit mert nektek értelmetlen. Sokszor leírtam az érveimet már nektek, alátámasztva de rájöttem, hogy nektek nem érdemes. Amúgy a kérdés tipikus vergődés.
2018. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%

"ti csak szidni akarjátok a Fideszeseket"


Szegénykéim...

Pedig egyáltalán nem is érdemlik meg.

2018. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

12, sajnos az emberek nem gondolkodnak előre meg ennyire... értelmesen. Már attól újraválasztanak egy kormányt, hogy csökkenti a rezsit...

13, miért lenne vergődés? Aki hazug, az nem jó ember. A Jobbik pl. sokkal kevesebbet hazudik, és sokkal őszintébb, kimond dolgokat.

2018. jan. 12. 11:28
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos az emberek nem gondolkodnak előre meg ennyire... értelmesen. Már attól újraválasztanak egy kormányt, hogy csökkenti a rezsit..."


Igen, ez a legfőbb gond sajnos, hogy a magyar az egy hihetetlenül igénytelen nép.

Elég megnézni az öregeket, annak örülnek, hogy mennyivel jobb most az élet, mint a 60-as években, amikor egy normális embernek evidens, hogy jobb az élet, mint 50 évvel ezelőtt volt.

Ha ezt elmondanád egy nyugati embernek, hogy itt két felesért és egy zsák krumpliért szavaznak az emberek egy-egy pártra, akkor csak lesne rád üveges szemekkel, aztán elröhögné magát.

2018. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban belegondolunk, nem is a Fidesz alapvetően a hibás. Őket is ez a kultúra termelte ki magából, ami itt van, nem ők a gyökerei ennek az egésznek. Ők is csak belenőttek, belenevelődtek ebbe a gyerekkoruktól fogva.

Orbánt gyakorlatilag a magyar nép hozta létre önmagának egy újabb Ferenc Jóskának, Horthynak, Rákosinak, Kádárnak. Orbán most a legújabb kiadás.

2018. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ezt elmondanád egy nyugati embernek, hogy itt két felesért és egy zsák krumpliért szavaznak az emberek egy-egy pártra, akkor csak lesne rád üveges szemekkel, aztán elröhögné magát."


Zene és tánc is elég egyeseknek, na meg egy kis zárcsökkentés:

https://www.youtube.com/watch?v=pLGTHjw9kn8

2018. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
#4! "Most nem fogok neked 200 soros szöveget írni, ne haragugyj." De! Haragugyjok! A 200 sortól ezért boldogan eltekintek:-)
2018. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért az ilyen más országok minket irigyelnek kommenteken felröhögtem :D


Az egyetlen ország a világon aki irigyel minket az Ukrajna mivel itt van a szomszédban és látják hogy itt nem döglesz éhen ha elmész dolgozni.


Ettől függetlenül azért hagy ne boruljak már le a Fidesz előtt. Lassan nincs szabad sajtó az országban, mindenhonnan ömlik a gyűlöletpropagadna, szétlopnak mindent, megfojtják a demokráciát. -> Írom ezeket keresztény, jobboldali emberként.

2018. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!