Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja sokaknak a minimálbé...

Mi a baja sokaknak a minimálbér emeléssel?

Figyelt kérdés
Én nem értem azt ha már az is baj hogy több pénzt kapunk.

2016. nov. 25. 08:15
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg igazatok van mea culpa, hülye voltam, na nem azért amit írtam, hanem, hogy egyáltalán belefogtam ebbe az értelmetlen iszapbirkózásba, örök igazság, disznóval ne kezd el birkózni, mert te is nyakig sáros leszel, de ő közben meg élvezi...


ui: Az a 4-5% onnan jött ki, hogy az elmúlt években ekörül mozgott a bruttó minimálbér emelése, mivel jövőre nem várható, hogy megtáltosodik a gazdaság, ami indokolná a 15%-ot, így az ország teljesítőképességéhez ez most is sokkal reálisabb lenne.

Mannocska nem bizonyított itt semmit, bedobott két linket, meg megideologizálta, hogy ez meg az a minimálbér emelés se okozott bérinflációt, még el is fogadnám, csakhogy egyik esetben az ország egy a mostaninál jelentősebb növekedési pályán volt, a visszasírt magyarországi FDI beáramlás időszakában, a másikban pedig a minimálbért brutálisan megadóztatták, tehát a nettó összeg 2010-2012 közt először csökkent is, nem, hogy nőtt volna csoda, hogy nem okozott inflációt?

De én naivan azt hittem, hogy ezek úgy ismertek, ha már mindenki olyan nagy közgazdász itt, bár van egy olyan gyanúm, hogy senki nem az, főleg nem manócska.

2016. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 mannnocska ***** válasza:
0%

En amugy mar rajottem. Annyi a problema, hogy elszakadtal a valosagtol.


Egyszeruen annyirol van szo, hogy en irok valamit, es te amikor elolvasod, mintha teljesen mas ertelmet adnal neki. Aztan meg erre reagalsz. Nem csoda hogy ertelmetlen amiket irsz.


Nem csoda hogy hazugsaggal vadolsz. En azt mondom alma, te erre azt reagalod, hogy "hogy mondhatja valaki azt, hogy korte". Koszonoviszonyban nincs semmi amit velem kapcsolatban reagalsz a valosaggal. Pont ennek folytan gondolom ugy hogy ez ertelmetlen. Maradjunk ennyiben. Elegem lett a shitshowbol. A hetvegen amugy se irkalnek telorol normalisan


Fogadd meg a sajat nepi okossagod

2016. nov. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 Pro Patria ***** válasza:
Az első bekezdés nélkül sokkal kevésbé lenne leereszkedő, és adna talajt vitára.
2016. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!