Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja sokaknak a minimálbé...

Mi a baja sokaknak a minimálbér emeléssel?

Figyelt kérdés
Én nem értem azt ha már az is baj hogy több pénzt kapunk.

2016. nov. 25. 08:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:

#28: Megkérhetlek, hogy ne személyeskedjünk? Írtam, nem vagyok gazdasági szakember. Csak azt írom, amit a gyakorlatban tapasztaltam a korábbi minimálbér emelésekkor... Amiket aktív dolgozóként átéltem..

És nem bánnám, ha 43 éves nőként nem öcsiznél le... Ennyi tiszteletet adjunk már meg egymásnak!

Köszönöm.

2016. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 mannnocska ***** válasza:
12%

Hmmm... igen a szokásos reakció.


Butaságokat beszélsz, elmagyarázom hogy butaság, nekiállsz követelőzni, hogy bizonyítsam adatokkal. Megtettem, most meg sértődés van. Ez az internet, nekem ne gyere a koroddal. Itt egy senki vagy, ahogy én is. Itt a véleményed, a tudásod, és a viselkedésed határoz meg.


Ennek megfelelően kezeltelek. Amikor benéztem és neked írtam, amit másnak szántam elnézést kértem. Amikor követelőzöl, és alap nélkül teszel állításokat, de még ragaszkodsz is hozzájuk, amikor elmagyarázom hogy nem igaz, akkor meg ennek megfelelően.


Nem először kell ezt elmagyarázzam olyannak, aki egy vita végén kihátrál tekintélyelvűségre, és érzelmi alapra helyezve az egészet. Előtte eggyel még magas lóról dobtad ide, hogy "jaj nem vagy képes bizonyítékot szolgáltatni". Ez van. Ovis módjára viselkedsz, úgy kezellek.

2016. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:

Nem tekintélyelvűség, csak kölcsönös tisztelet. Kortól és nemtől függetlenül.

És baromira hidegen hagynak a statisztikai elemzések (amik nagyon jól tudjuk, hogy készülnek), ha a bőrömön az ellenkezőjét tapasztaltam. De majd legfeljebb a boltban, meg a szolgáltatóknak lobogtatom majd a táblázatokat...

2016. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 mannnocska ***** válasza:
8%

Ez egyre jobb.


Kérsz adatot egy általad felállított kifacsart követelményredszer alapján, és amikor még ez se igazolja a hülyeséget amit köpködsz, akkor jön hogy "amúgy se érdekelnek az adatok", meg hogy te annak hiszel amit érzel.


Hölgyeim és uraim bemutatom mindazt ami a mai eltorzult liberálisokkal probléma! Te tökéletesen megszemélyesíted mindezt.


Tiszteletet majd akkor kapsz, ha 43 éves létedre nem egy sértődött ovis módjára viselkedsz, hanem szembe tudsz nézni a ténnyel, hogy tévedsz.


Benned ez jelenleg még csak fel sem vetül!


Itt fejeztem be veled a kommunikációt.

2016. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
41%
Mi a baja ? Hát a baloldal és szavazói mit mondjanak ? Úgy se fogják dícsérni ezt a lépést még akkor se ha jó. Amikor az Mszp nettó 100 ezres minimálbérrel kampányolt nem érdekelte őket ennyire hogy pl a kiskereskedők hogy termelik ki.
2016. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg munkahely fog megszűnni, főleg ott, ahol alapból nincs munkalehetőség.


Felhúzza az inflációt, általában véve a kis jövedelemből élőket fogja a leginkább károsan érinteni.


Az olyanok mint a köz vagy diákmunkások számára pedig rettenetes.


nőni fog szépen a bérfeszültség is.


Senkinek sem lesz jó, csak a máshoz nem értő, személyeskedő fideszesek mint itt mannerka vagy mi is a neve verhetik a mellüket, hogy nő az életszínvonal, közben meg rosszabb lesz.

2016. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 mannnocska ***** válasza:
12%

Az a baj hogy a kbbott levegőbe beszéltek félinformációk alapján.


Én mindazt amit újra és újra idehánytok már leírtam, hogy miért nem igaz. De csak bekommentelik, és még be is szól a kismajom. Ügyes vagy, de a keksz nemjár.

2016. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
73%

Vegyél vissza az arcocskádból mannócska, mert itt te vagy az egyedüli, aki beszól, meg személyeskedik, meg hazudik mint a vízfolyás minden válaszolónak válogatás nélkül.

Tudod tükörbe se ártana nézni.

Azért az engem legalább megnyugtat, hogy sokan szerencsére átlátnak ezen a szitán is, és tudják, hogy ez most egy ócska parasztvakítás. Írtam, hogy max 4-5%-ot bírna el a gazdaságunk, az nem okozna brutális inflációt meg nem vezetne leépítésekhez. Ez viszont fog.

2016. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Ha emelés van az a baj ha meg nincs akkor meg az a baj hogy a környező országokban magasabb a jövedelem. Most már valami mellett tegyétek le a voksot hogy mi a jó. Mert így teljesen olyan mintha össze vissza beszélnétek.
2016. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
39! Szerintem mindenki érthetően fogalmaz, mit nem lehet azon fölfogni, hogy a gazdaság nem bír el 15%-os minimálbér növekedést komoly infláció nélkül? Egy 4-5%-ot bírna, a gyakorlatban úgy ennyivel is fog nőni a bérek vásárlóértéke, a többit viszi az infláció, csak tudod az mindenkinek rossz lesz, azoknak is, akiknek nem emelnek lásd. nyugdíjas, gyerek, nem minimálbéres, közfogin lévő stb.
2016. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!