Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért nem tudnak...

A jobbikosok miért nem tudnak alkalmazkodni az új szituációhoz?

Figyelt kérdés
Én a helyükben örülnék, hogy ez helyzet állt elő. Nem kell megszavazniuk semmit muszájból. Csak a legnépszerűbb törvényeket kell megszavazniuk, a kevésbé népszerű, de szükségeseket meg jól leszavazhatják, szívhatják a Fidesz vérét, és soha senki nem fog rájuk mutogatni, ha valami balul sül el. Nem értem ez miért nem tetszik nekik. Ennél jobban nem is sülhetett volna el a dolog. Anélkül növelhetik majd a népszerűségüket, hogy egyszer is kompromisszumot kelljen kötniük valamelyik társadalmi réteggel szemben. A Fidesz meg csak jobban kormányozhat az MSZP-nél, ezt még VONA GÁBOR is beismerte. Tehát még könnyebb helyzetben is lesz a Jobbik, mint 4 év múlva.
2010. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
100%

"Te tényleg annyira suta vagy, hogy elhiszed, hogy minden megnyilvánulásuk, program pontjuk, és az összes szórólapjuk a puszta véleményüket tükrözik? Hogy egyáltalán nem akarnak az érzelmekre hatni? Hogy nem azt mondják, amit az emberek hallani akarnak? Mese habbal."


Ha azt mondanák amit az emberek hallani akarnak nem 17%ot értek volna el hanem 100at. Ostoba ne legyél már.

2010. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
100%

"Nem azt mondom hogy 100%-ban függetlennek kell lenni a külföldtől, mert ez természetesen lehetetlen, hanem arról van szó, hogy jelenleg nem marad Magyarországon pénz, ezért kell felvenni az egyre nagyobb hiteleket, és ezért kell egyre többet fizetni. Fogjátok már fel, hogy ez hosszútávon nem fog működni...."



Neked lehetetlen csak te csíra.

2010. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
75%

"Csak azt nem értem, hogy miért a Fideszesek az elvakultak, mikor a Jobbikosok hisznek benne a végtelenségig, hogy az Ő pártjuk szent... Ti vagytok szánalmasak. Az ilyenek nyelték be azt is, hogy "Nem igaz kampánnyal nyerni, nem igaz országhoz vezet.". Veletek mindent be lehet etetni, ha piros fehér zöld szalaggal van átkötve. Most ez az új divat. Ezt a réteget mindik megtalálja valamelyik párt. Mégegyszer mondom, hogy aki azt hiszi, hogy a Jobbik nem tudatosan manipulálja a választóit, és kizárólag csak a hazaszeretet dolgozik bennük, az nem normális."



Ehhez egyetlen dolgot fűznék hozzá: A ku,rva anyád kérdező!

2010. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

"Olvastam a Jobbik programját. Jól hangzik, meg minden. De ez inkább csak egy 88 oldalasra hízott szórólap, nem pedig egy ország irányításának terve. Tényleg elhiszi valaki is, hogy lehet úgy változtatni egy ország helyzetén, hogy abban nincs semmi fekete leves? Mert Én népszerűtlen programpontot nem láttam egyet sem. Arról nem is beszélve, hogy amit itt leírnak, az telibe szinte 0-ról írná újra a teljes bürökráciát. Tehát nem elég, hogy populista, még csak meg sem valósítható."



Ne pofázz gyökér!

2010. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

"Nos fogjátok már fel,hogy ti csak abba a 17-18 akárhány százalékba tartoztok,akik szerint a Jobbik demokratikus és nem szélsőséges,de azt végképp neház belátni,hogy a társadalom nagyobb része elutasítja a Jobbik féle erőszakoskodást?Ezt bizonyítja a szavazás is.

Egyszerűen nem tudom mit hisztek magatokról,hogy kik vagytok?"


Mi vagyunk azok akik megbaxák a pi.csád.

2010. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:
Úgy látom megállt a tudomány. :D
2010. ápr. 29. 19:40
 47/57 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kérdés nagyon ász!Tipikusan a nagy darab barna szar és a legyek esete:))))Keringenek a jobbik bálványozók felette!Hihihihi
2010. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
;)
2010. ápr. 29. 20:00
 49/57 anonim ***** válasza:
56%
Buták.Nem látnak az orruknál tovább.Gyűlölködnek.Nekik semmi sem jó!De tök mindegy, mert csak harmadik lett és csak ellenzékben...Mert még a hazug Mszp is megelőzte őket:))))
2010. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem akarunk hazugságban élni! Abban a ködösítésben, amit a Fidesz gyárt.


Nekem is lenne kérdésem, hozzád kérdező!

Téged miért nem izgat a titkosítás?

Meg h a Fidesz eladta az országot? Liszaboni szerződés?

Meg h ők is ugyanugy benne vannak a korrupcióban?


Hogy vagytok ilyen Ostobák???

2010. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!