Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért nem tudnak...

A jobbikosok miért nem tudnak alkalmazkodni az új szituációhoz?

Figyelt kérdés
Én a helyükben örülnék, hogy ez helyzet állt elő. Nem kell megszavazniuk semmit muszájból. Csak a legnépszerűbb törvényeket kell megszavazniuk, a kevésbé népszerű, de szükségeseket meg jól leszavazhatják, szívhatják a Fidesz vérét, és soha senki nem fog rájuk mutogatni, ha valami balul sül el. Nem értem ez miért nem tetszik nekik. Ennél jobban nem is sülhetett volna el a dolog. Anélkül növelhetik majd a népszerűségüket, hogy egyszer is kompromisszumot kelljen kötniük valamelyik társadalmi réteggel szemben. A Fidesz meg csak jobban kormányozhat az MSZP-nél, ezt még VONA GÁBOR is beismerte. Tehát még könnyebb helyzetben is lesz a Jobbik, mint 4 év múlva.
2010. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
20%

Mert a Vona beetette a választóit, (ovisnak nézve őket), hogy kétharmaduk lesz, de minimum egy választási győzelem.


csalodottak lettek, nyugtatják magukat, hogy a jobbik egy f*sza ellenzék lesz, aztán 4 év múlva simán megnyerik a választásokat (ugy mint most).


választások előtt írták a 60, 80, 435345 %-ukat, mikor én írtam, hogy 20%-ra számítok, jól kiröhögtek.

2010. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
89%

Vona nem mondott olyat hogy 2/3uk lesz, hanem hogy meglehetne a kétharmad, ha a program mindenkihez eljutna, mindenféle csúsztatás, féligazság nélkül.


Aki meg elhitte, hogy a jobbik fog győzni az tényleg álomvilágban élt. Nem sok ilyen volt, de biztos volt. Megmondom őszintén is számítottam volna 20-25%-ra, de nem lett meg. Ennyi. Majd meglátjuk mi lesz a következő 4 (esetleg 20 évben, ha diktatúra lesz)...

2010. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
84%

erre a 40%-osra kár figyelni. szerintem ő volt annó a 31%-os utána a 38-as ez valszeg már a 3. regje:)


valahol poén ezen a szerencsétlenen röhögni, feldobja a napomat:)

2010. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
61%

Nekem

Tipikus fideszes idióta.

Fogadni mernék,hogy vagy tanul,vagy estin lediplomázott és most ő a megnembecsült értelmiségi-szerinte.


De most majd kap egy zsíros állást és kolbászból lesz a harmadik emeleti albérletjének a kerítése:-))))

2010. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is-az is lemaradt a röhögéstől.
2010. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
91%

"Aki meg elhitte, hogy a jobbik fog győzni az tényleg álomvilágban élt."


HÁt abban, mert nem számolt a sok öreggel, akiknek a fejében az mszp és a fidesz él. Ami ugyanaz csak nevük más...és mivel mszp nem jött be, legyen fidesz...

2010. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

Sajnos a Jobbikosok többsége, még mindig hisz a mesékben. Hisz abban, hogy elég elolvasni 4 db párt programot, hogy kiválaszthassa melyik a legszimpatikusabb. Hát a politika sajnos, nem sajnos, nem így működik. Ezt 2002 óta, sőt Ronald Reagan elnök óta tudjuk. A Fidesz is azt hitte, hogy majd észérvekkel meggyőzi a választókat arról, hogy amit a Megyóék akarnak csinálni, az kifekteti az országot. Sőt az emberek, még 4 évvel később is elhitték, hogy amit Gyurcsány mondd, az szent és sérthetetlen. Aztán felvásárolták a nyugdíjasokat 19000 Ft-ért, amiről máig meg vannak győződve, hogy Orbán Viktor személyesen vette el tőlük. Aztán kiderült, hogy 2006-ban meg belehazudtak a szemükbe (vizit díj), sőt, jött öszöd, de még így is kellett egy világválság, hogy a kommunisták lemenjenek 20%-ra. Ilyen a politika.


Olvastam a Jobbik programját. Jól hangzik, meg minden. De ez inkább csak egy 88 oldalasra hízott szórólap, nem pedig egy ország irányításának terve. Tényleg elhiszi valaki is, hogy lehet úgy változtatni egy ország helyzetén, hogy abban nincs semmi fekete leves? Mert Én népszerűtlen programpontot nem láttam egyet sem. Arról nem is beszélve, hogy amit itt leírnak, az telibe szinte 0-ról írná újra a teljes bürökráciát. Tehát nem elég, hogy populista, még csak meg sem valósítható.

2010. ápr. 29. 14:07
 18/57 A kérdező kommentje:

"

HÁt abban, mert nem számolt a sok öreggel, akiknek a fejében az mszp és a fidesz él. Ami ugyanaz csak nevük más...és mivel mszp nem jött be, legyen fidesz..."


De a Fideszesek a demagógok. :D

2010. ápr. 29. 14:09
 19/57 anonim ***** válasza:
74%

Na mi nem megvalósítható a Jobbik programjából, te istenbarma? Várom a válaszod...


Az ilyen hülyék, akik ugyanazt a "nem valósítható meg" mondatocskát szajkózzák, úgy fel tudnak idegesíteni...

2010. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
91%

szerintem neked semmi fogalmad a politikáról.


amúgy ha komolyan vesszük amit írtál, akkor beismered, hogy egy hazug szar fos pártra szavaztál;) de amúgy így történt!

2010. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!