Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikosok miért nem tudnak...

A jobbikosok miért nem tudnak alkalmazkodni az új szituációhoz?

Figyelt kérdés
Én a helyükben örülnék, hogy ez helyzet állt elő. Nem kell megszavazniuk semmit muszájból. Csak a legnépszerűbb törvényeket kell megszavazniuk, a kevésbé népszerű, de szükségeseket meg jól leszavazhatják, szívhatják a Fidesz vérét, és soha senki nem fog rájuk mutogatni, ha valami balul sül el. Nem értem ez miért nem tetszik nekik. Ennél jobban nem is sülhetett volna el a dolog. Anélkül növelhetik majd a népszerűségüket, hogy egyszer is kompromisszumot kelljen kötniük valamelyik társadalmi réteggel szemben. A Fidesz meg csak jobban kormányozhat az MSZP-nél, ezt még VONA GÁBOR is beismerte. Tehát még könnyebb helyzetben is lesz a Jobbik, mint 4 év múlva.
2010. ápr. 29. 13:17
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
67%

Ez komoly kérdés????


Ne általánosíts, a Jobbik nem az a párt lesz, akik szépen beülnek a parlamentbe és sz*rnak majd az egészre, meglátod.


Ők természetesen győzni akartak, kormányozni, és rendbetenni ezt az "k*rvaországot".

2010. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%

nos.... egy igazi fideszest hallhattunk.


ti így gondolkodtok. Nektek normális, hogy ellenszavaz mindenben a fidesz, csak a "népszerűben" nem.


ez überszánalmas.


nagyot csalódnék, ha a jobbik odabent azt csinálná amit te mondasz amit a fidesz csinált 8 éven át.


A parlamentbe dolgozni járnak be, nem pedig leugatni mindenkit dacból ahogy a fidesz tette.

ha a fidesz olyan törvényt nyújt be ami a nemzet érdekét szolgálja, akkor megszavazzák. az ország sorsa az első. kár, hogy ti ezt nem látjátok be, csak az ellenségeket nézitek. szánalom.

2010. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
Te tényleg annyira suta vagy, hogy elhiszed, hogy minden megnyilvánulásuk, program pontjuk, és az összes szórólapjuk a puszta véleményüket tükrözik? Hogy egyáltalán nem akarnak az érzelmekre hatni? Hogy nem azt mondják, amit az emberek hallani akarnak? Mese habbal.
2010. ápr. 29. 13:31
 4/57 anonim ***** válasza:
89%

Elég szánalmasan gondolkodsz kérdező. Tudod ez nem csak egy verseny, amit "dacból" csakazértismegkellnyerni, hanem itt egy országról van szó. Hogy ki képviseli az ország érdekét, és ki képviseli a külföld érdekét. Itt arról van szó, hogy mígy Magyarország 100%-ban függ a külföldtől jelenleg, és nincs belső piacunk, mert csak a multikat támogatják, a magyar termelő meg le van sz@rva. Hogy csak TÍZEZER milliárdos IMF hitelekből tudjuk fenntartani az országot, amit soha a büdös életbe nem tudunk visszafizetni.


Nem azt mondom hogy 100%-ban függetlennek kell lenni a külföldtől, mert ez természetesen lehetetlen, hanem arról van szó, hogy jelenleg nem marad Magyarországon pénz, ezért kell felvenni az egyre nagyobb hiteleket, és ezért kell egyre többet fizetni. Fogjátok már fel, hogy ez hosszútávon nem fog működni....

2010. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
79%

kérdező, te nem suta, simán gyökér vagy.


nem értem, hogy hogy jön most ide a programjuk a véleményük stb.

másról beszélgettünk, arra válaszolj, ha van eszed hozzá.

2010. ápr. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért a Fideszesek az elvakultak, mikor a Jobbikosok hisznek benne a végtelenségig, hogy az Ő pártjuk szent... Ti vagytok szánalmasak. Az ilyenek nyelték be azt is, hogy "Nem igaz kampánnyal nyerni, nem igaz országhoz vezet.". Veletek mindent be lehet etetni, ha piros fehér zöld szalaggal van átkötve. Most ez az új divat. Ezt a réteget mindik megtalálja valamelyik párt. Mégegyszer mondom, hogy aki azt hiszi, hogy a Jobbik nem tudatosan manipulálja a választóit, és kizárólag csak a hazaszeretet dolgozik bennük, az nem normális.
2010. ápr. 29. 13:36
 7/57 anonim ***** válasza:
91%
Tudod az a különbség a Jobbik és a Fidesz között, hogy míg a Jobbiknak van normális programja, addig a Fidesz 8 éven át adócsökkentéssel kampányolt, de amikor már kormányon vannak, elvitte a cica. Na mi ez ha nem "nem igaz kampány". Jah és világéletemben gyűlöltem az MSZP-t, én nem vettem be ezt a "nem igaz ország" dumát.
2010. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
91%

senki sem beszélt arról, hogy a jobbik szent és sérthetetlen, de azt hiszem harmincad annyira sem sáros hazudós mint a fidesz.


mi tudjuk, hogy miért a jobbikra szavaztunk. meg tudjuk magyarázni indokokkal, érvekkel. a legprimitívebb jobbikos is tud adni magyarázatot, ha mást nem, legalább annyit, hogy elege van a cigány terrorból. egy fideszes még ennyit sem tud mondani, csak annyit, hogy:


"mszp ellen szavaztam"

"kisebbik rosszra"

"há mer' orbán rendet tesz"

"a fidesz megoldja!"

"A fidesz rendbe tezsi az országot"

2010. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
91%

jah kifelejtettem, hogy:


"mer' jobban éltem 8 éve"

2010. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
84%

Milyen új szituációhoz?

A jobbik eddig ellenzék volt(mégha parlamenten kívüli is),meg ezentúl is az lesz.

Tessék volna a jobbikra szavazni és akkor lett volna új szituáció.

Meg tessék megérteni,hogy most nem fognak az emberek hasraesni Orbán elött,pláne ha olyanokat nyilatkozik,ami esetleg Hitlertől lehetne elfogadható (ha azt vesszük alapul hogy tényleg nemnormális volt)

2010. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!