Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit gondoltok erről?

Fideszesek mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ugye adócsökkentésről papolás 8 éven át. A kampányban végig. A kampány vége fele meg a győzelem után már arról votl szó, hogy izél idén már tuti nem lesz változás mert annyira szarban az ország.

Ma pedig olvasom, hogy adócsökkentés max 3-4éven belül esetleg a vállalkozóknak(gondolom ilyen 1-2ezer Ft-nyi fog majd kijönni), és a többi majd talán 6 év múlva.


Tudom, titeket nem érdekel, de szerény véleményem szerint át lettetek verve, hát jó étvágyat hozzá! Várható a többi ígéret visszavonás is asszem.


A következő amire iszonyat kíváncsi leszek, az a közbiztonság, hogy azzal mit kezdenek.


2010. ápr. 22. 09:36
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Akartam írni: "Széchenyi-tervvel"
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
ma 10:30 csak azért mert feltételes módban írsz, ergó nem vagy benne biztos!
2010. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

"10:22, nem dolgoztam akkor, de nemcsak a statistikákat nézem (azért azokat is jó megnézni), hanem a rokonságomat, ismerőseimet tekintve látom a különbségeket."


Na látod: ha nem dolgoztál, nem tudhatod, hogy mi volt akkor, és mi nem. Gyerekként az ember máshogy néz a dolgokra, mint felnőttként. Én azt tudom, hogy a tanári fizetésem majdnem a duplájára nőtt. Még így is ötödannyit keresek, mint kereshetnék Nyugaton, de akkor, 2002-ben konkrétan alakbérre és rezsire sem volt elég a fizetésem.

Ezzel nem azt mondom, hogy éljen az MSZP-kormány, mert ugyanolyan demagóg idióták voltak Medgyessyék is, mint most Orbánék. Ők be akarták tartani a demagóg programjukat, és be is tartották: számolatlanul elkezdték osztani a pénzt, szinte mindenkinek csurrant-cseppent valami. És ehhez vezetett... A mostani válság alapjait a Medgyessy-kormány osztogató és demagóg politikája teremtette meg.

2010. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Erről az egész helyzetről ez az elbaszott magyar ember is felelős. Szerinted hány talicska pénz, ment ki olaszoknak, törököknek stb. amikor elindult az arany, bördzseki, ruha, csoki cigi műszaki cikk csempészést. Aki az én környezetemben most a jobbikért kiabál a leghangosabban, régen minden adózás minden nélkül, hetente járt ki csempészáruért olaszországba.
2010. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Erről az egész helyzetről ez az elbaszott magyar ember is felelős. Szerinted hány talicska pénz, ment ki olaszoknak, törököknek stb. amikor elindult az arany, bördzseki, ruha, csoki cigi műszaki cikk csempészést. Aki az én környezetemben most a jobbikért kiabál a leghangosabban, régen minden adózás minden nélkül, hetente járt ki csempészáruért olaszországba.



És az hogy ezt akkor meglehetett tenni az kinek a hibája volt? Nem kellett volna 40% vámokat kiróni és akkor a nagyobb tőkével rendelkezők legálisan csinálták volna.

Én is sefteltem, de vállalkozói szinten, a fele számlára a fele meg nem. Talán nem kellett volna a csúszóleértékelés, és a 30% os infláció, mert az sokkal nagyobb kárt okozott.

2010. ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

"És az hogy ezt akkor meglehetett tenni az kinek a hibája volt? Nem kellett volna 40% vámokat kiróni és akkor a nagyobb tőkével rendelkezők legálisan csinálták volna.

Én is sefteltem, de vállalkozói szinten, a fele számlára a fele meg nem. Talán nem kellett volna a csúszóleértékelés, és a 30% os infláció, mert az sokkal nagyobb kárt okozott."


Vagy lehet, hogy el kellett volna kezdeni gyártani vazzeg. Én ezt választottam a sok seftes, meg importőr csak röhögött, most ők vannak szarban és nekem sikerül exportálnom is. Persze kereskedni, seftelni a könnyebb út csak aztán elfogy a pénz a gazdaságból aztán gatya. Általában csak addig lát a magyar proli, hogy mit lehet behozni.

2010. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

A 10:34-es vagyok. Szerintem nem olyan fontos ez a találgatás, inkább várjuk meg, mit fog a Fidesz-kormány csinálni. Ismétlem: évek kellenek ahhoz, hogy jobb legyen. A Fidesz jó teszi (vagy tenné) ha néhány javaslatot átvenne a Jobbik programjából...

Itt le is zárhatnánk a témát.

2010. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Orbánék alatt nyomorogtam legjobban és utána kezdtem fellendülni majd az utóbbi egy év megint tönkre tett.
2010. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
38as nálad nagy baj van ha ők állnak hozzád legközelebb..
2010. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

első vagyok. képzeld, egyetemista vagyok, a 8.kerület szívében élek, pontosan tudom milyen az, ha az ember nem mer utcára menni sötétedés után. biciklit már nem is veszek.

kérdező, mit gondolsz? majd jönnek a nagy hazafi pártok és esténként levadásszák, aki cigány? hát nem lesz ilyen. küldjenek több rendőrt? én nap mint nap látom, kijön a rendőr, rendet rak, miután elment 15 perc kell és ugyanaz van.

mellesleg elláthatnál az adócsökkentésnél tovább. szarban vagyunk, hova csökkentsük az adót, úgy mégis? majd ha jobb lesz a helyzetünk, akkor lehet csökkenteni(abszolút híve vagyok a családi adózásnak, gyerekek után csak adókedvezmény).

az mszp is hazudozott, mégis végig nézte a birka magyar, hogy mit cisnálnak. mindenki hazudozik, azt választom, aki talán kisebbet.

2010. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!