Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Halottatok ilyenről?

Halottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Angliából halottam,hogy az ottani internetes híradások szerint olyan hírek keringenek a magyar választásokról,hogy egyes helyeken "cigánymentes szavazóköröket"alakítottak ki.Halottak-e hasonló hírt,ha nem akkor vajon miért megy Magyarországról ilyen híradás?
2010. ápr. 12. 14:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én elolvastam a New York Times cikkjét, de ott szó nem volt ilyenről (mint ahogy a belinkelt cikkben sem), de ha valaki mutatna egy ilyet, akkor vetnék rá egy pillantást, mert ezt nem tudom elképzelni.
2010. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok linket mutatni,mert én is csak az egyik angliai ismerősömtől halottam,hogy egy angol oldalon olvasta az interneten..de ha lesz rá lehetőségem akkor igyekszem valahogy megtudni,hogy hol is olvasta..
2010. ápr. 12. 16:03
 13/13 A kérdező kommentje:
bocsánat,de megint lemaradt egy "L" betű szóval *hallottam*
2010. ápr. 12. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!