Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halottatok már ilyenről?

Halottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
tegnap elvittem a 6hónapos lányom hogy nagyon köhög és folyik az orra ,azt mondta az orvosunk azért mert jön a foga.azóta hörög és csak sir.igy más orvoshoz viszem délután.mi a véleményetek voltatok már ilyen helyzetbe.
2010. júl. 27. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Vizes orrfolyásról hallottam fogzáskor, de köhögésről még soha. Szerintem is menny el másik dokihoz.
2010. júl. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ssj2baki válasza:
Mindenképpen vidd el másik orvoshoz, nehogy valami szövődményes baj legyen ha nem kezelik! Szerintem sincs ilyen a fogzástól...
2010. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen az orfolyas meg mondjuk lehet, de a kohoges nem hiszem, hogy fogzastol van. Jobb lesz ha megnezi egy masik doki is.
2010. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyan így voltam. 4 hónapos korától folyamatosan hörgött a gyerek meg folyt az orra. Mi 4 orvosnál jártunk és mind a 4 azt mondta, hogy a fogzástól van, szívjam az orrát sűrűn és ha nagyon kínlódik vagy nem tud elaludni adjak neki egy kis Panadolt. Most 12 hónapos, utoljára 10 hónapos jött elő ez neki és akkor jött ki a 7. foga is. Most megint kezdődik mert most jön a 8. neki.

2010. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk előfordult, hogy fájt a füle(nem volt gyulladt), berekedt és folyt az orra, mikor a fogai jöttek, de köhögni nem köhögött


Valószinű megmutatnám másik orvosnak is

2010. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen voltam ilyen helyzetbe. A télen helyettes orvos volt nálunk mert a sajátunk szabin volt. Már előtte is beteg volt a fiam, de mivel nem múltak el a tünetei elvittem az helyetteshez. A gyerek tiszta takony volt, köhögött, tüsszögött, nem evett... Erre a helyettes közölte velem, hogy nincs semmi baja csak a foga jön... Csak szemcseppet írt, hogy csöpögtessem az orrába.

Aztán mikor még másfél hét múlva se múltak el a tünetei, már viszsavittem a mi doktornőnkhöz. Szegény gyereknek már arcüreggyulladása volt...

2010. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia, hát ez érdekes. nálunk ha iyen volt, akkor mindig azt kérdezte elsőneka doki: nem köhög? mert ha köhög, akkor az nem a fogától van. orrfolyás lehet, de köhögés nem. legalábbis én így tudom. sztem is jó ha megmutatod másnak is.
2010. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köhögni a sok nyál félrenyelésétől köhöghet, ha jön a foga. Én meg az orrfolyásról nem hallottam.
2010. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
na szoval voltam dokinál középfüll gyulladása van!!!!!!!!!!ennyit a fogárol!!!!!!!!!orvos cserélve!!!!!!
2010. júl. 27. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegeny, jobbulast kivanok neki:)
2010. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!