Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Halottatok ilyenről?

Halottatok ilyenről?

Figyelt kérdés
Angliából halottam,hogy az ottani internetes híradások szerint olyan hírek keringenek a magyar választásokról,hogy egyes helyeken "cigánymentes szavazóköröket"alakítottak ki.Halottak-e hasonló hírt,ha nem akkor vajon miért megy Magyarországról ilyen híradás?
2010. ápr. 12. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

cigánymentes szavazóköröket"alakítottak ki


ez mit takar? nem értem

2010. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam!! HALLOTTAM!!!
2010. ápr. 12. 14:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Állítólag azt,hogy oda cigányok nem mehettek szavazni..de vajon igaz ez a hír??Vagy miért akarja más ország lejáratni Magyarországot...nem hiszem,hogy itthon nagyobb rasszizmus lenne,mint bármelyik más országban...
2010. ápr. 12. 14:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én meg hallottam,hogy a loch nessy szörny létezik.
2010. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is igaz !
2010. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség, lakóhely szerint vannak a szavazókörök, mindenki oda mehet csak, amelyikbe a lakóhelye szerint tartozik. Nem mondhatják sehol sem, hogy ide ne gyere, mert cigány vagy, ha egyszer oda tartozik, benne kell lennie az illetőnek a névjegyzékben is, szóval ez lehetetlen.
2010. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én sem hittem el,de nem értettem,hogy akkor miért megy ilyen hír! ennek mi értelme volt??

Egyébként a "'szörnyes" válasz nagyon tetszett..

2010. ápr. 12. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
illessz be egy ilyen linket.
2010. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért mondanak ilyesmit, mert félnek a Jobbik előretörésétől, és le akarják járatni. Holott ők ellenzékben lesznek mindenképpen.

Már ma rinyál a New York Times a Jobbik bekerülése miatt. :(

[link]


Kizárt, hogy ilyesmi történjen, mert akkor az OVB-nek már tegnap jelentették volna az esetet. Az OVB meg eléggé balra hajló ahhoz, hogy azonnal lecsapjon az ilyen hírekre.

Na meg egy szavazókörbe ca. 1000 ember szavazhat, ha meg kisebb faluról van szó, akkor meg még kevesebb, így ha mégis lenne ilyen, bár nincs (!!!), akkor sem érintene sok embert!

2010. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban így lett volna, már telesírták volna a médiát :) Itthon ha valaki annyit mer kérdezni, miért fizetünk milliárdokat segélyre, akkor rasszista náci csőcselék a neve. Sajnos itt tartunk.
2010. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!