Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallotatok már ilyenről? Vagy...

Hallotatok már ilyenről? Vagy a Ti babátoknak volt már ilyen? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
16 hónapos a kislányom és 2 napja fura pöttyök jelenek meg rajta. Olyan, mintha szúnyogcsípés lenne (először erre gyanakodtunk), de fél óra vagy 1 óra múlva nyom nélkül eltűnik és előjön máshol. Biztos, hogy nem csípés, mert tegnap este fürdés közben is jöttek elő rajta és a fürdőkádban nem csípi meg semmi. Majd fürdés után kb. fél órával megnéztem és mind eltűnt a hasáról és fenekéről és előjött a kezén és az arcán! Nem viszket neki és nem is fáj. Semmi más tünet nincs. Orvos később tudom csak hívni!
2011. aug. 3. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Húgomnak valami étel allergia jelent meg ilyen formában,hol itt,hol ott jelentek meg rajta piros foltok,majd elmúltak.
2011. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányomnak még mindig vannak ilyen kiütései (6éves)tavasszal.Nekünk az eper csinálja,és a fürdés fokozza,de mire orvos látta volna eltünt.Sajnos imádja az epret,persze igyekszem távol tartani tőle....
2011. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nallunk sarga dinnye okozott hasonlo gondokat az akkor 14 honapos kisfiamnal. Azota nem adok neki es semmi gondja. Majd ha nagyobb lesz probalkozom ujbol. Lehet nallatok is valami etel okozza. De en is mire rajottem. :(
2011. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, a védőnő is azt mondta, hogy valószínűleg étel allergia.
2011. aug. 3. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejjel van összefüggésben.
2011. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!