Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a Jobbikhoz közeli kurucinfo Daróczi öngyilkosságát követendő példak kínálja fel minden cigánynak?

Figyelt kérdés

"Daróczi Dávid öngyilkos lett. Legyen hát példaképe minden cigánynak!"


[link]


De ők nem gyűlöletkeltők, természetesen. Kikérik maguknak.


2010. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
Úgy érzel, ahogy akarsz, jogod van hozzá. Ha téged magyarok zaklattak többnyire, akkor én elfogadom, hogy utálod őket. Te pedig fogadd el, ha mások a cigányokat utálják ugyanezért. Az, hogy a cigányokat többen utálják eyg elgondolkodtató tény. Mint ahogy az is, hogy Európa szerte rengeteg kisebbség él, nem sorolom fel őket. De érdekes módon mindenhol, MINDENHOL a cigányokkal van baj. És nekem ne jöjjön senki bőrszínnel, mert náluk jóval barnábbakkal ki tud jönni az emberek többsége. Sajnálom, hogy ez alakult, ki, de nem fogom szégyellni magam, mert undorítónak tartom a cigányság 99%-nak a viselkedését. Azt az 1%-ot sajnálom, de őket nem is tekintem cigánynak. Viszont ez olyan csekély %, hogy az ember nem mondhatja, hogy "kivéve". Vannak szőke négerek is, de annyira kevesen, hogy attól még igaz az az állítás, hogy a négerek fekete hajúak. Senkit nem ismerek, aki a cigányokat "csak úgy" utálja. Mindenki tapasztalat alapján. Ha ez a cigányságnak, vagy másoknak nem tetszik, akkor változtassanak azon, hogy így látom a dolgokat. De ne tiltással, vagy szájbetapasztással, mert az nem fog működni. Az meg, hogy én vagyok lerasszistázva, mert sajnálom az idős nénit, akihez a cigányok úgy járnak be, mintha ott laknának és elhordják mindenét + jól el is verik, ha mer szólni enyhén szólva felháborító. A sok városi, meg lakótelepi kis f@sz, aki nem szenved ettől nap mint nap meg hőzöng a cigányok mellett. Tudod mit? Költözzön le vmelyik erősen cigánylakta helyre, kíváncsi lennék meddig lenne liberális. Képzeld milyen lenne, ha vki a családtagjaidat bántaná minden nap és mikor mersz emiatt szólni, mindenki más neked esne, hogy Te milyen egy sz.emét ember vagy, miért bántod szerencsétlen bántalmazókat. Egyébként ennek a felfogásnak köszönhetően utálta meg MÉG JOBBAN a cigányokat mindenki. Ugyanez van a melegekkel is. Addig senkinek nem volt velük semmi gondja amíg nem akarták másokra erőltetni a "másság" kötelező elfogadását. Most, hogy szinte az én életemet rendezik át az ő kényelmük szerint, mostmár én sem fogadom el őket. Ennyi.
2010. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!