Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ahhoz, hogy a...

Mit szólsz ahhoz, hogy a Jobbikhoz közeli kurucinfo Daróczi öngyilkosságát követendő példak kínálja fel minden cigánynak?

Figyelt kérdés

"Daróczi Dávid öngyilkos lett. Legyen hát példaképe minden cigánynak!"


[link]


De ők nem gyűlöletkeltők, természetesen. Kikérik maguknak.


2010. ápr. 7. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
szerintem, ha holnap reggelre minden cigány önygyilkos lenne, megszűnnének Magyarország anyagi problémái. sztem ezzel nem vitatkozik senki.
2010. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi lennék, Te, hogyan oldanád meg a cigánykérdést úgy, hogy a magyarságnak ebből előnye származzon. Te, nagyon jobbikos kiskomcsi. :D"


Először is téged költöztetnélek be közéjük. Ezzel Mo. egy problémája megoldódna. Aztán a cigányokat zárnám össze egymással. Ennyi. :)


Vagy van egy még jobb megoldás, sajna nem nekem jutott eszembe:


"Hadsereget kell szervezni a cigányokból és megtámadni Romániát. Ha nyerünk, mienk Erdély, ha veszítünk mienk Magyarország."

2010. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
20.14 vagyok. régóta gondolom, h úgy lehetne megoldani a cigánykérdést, hogy az alföldön elkeríteni nekik egy részt, elnevezni Cigányországnak, és külön országként üzemelne. oda lehet szaporodni, oldják meg a gondjaikat maguk, ne ránk várjanak. dolgozzanak, vagy bánom is én. háát nem jó megoldás? senki nem bántja őket,saját ország kell nekik!
2010. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
38%
Az Alföld termeli azt a paradicsomot, amit Te zabálsz te panelpatkány.
2010. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

a panelpatkány válasza: az Alföldön egy részt! vaksi. nem az egészet.

2. olyan részt, ami alkalmatlan földművelésre. van olyan ami már majdnem sivatag

3. én nem ettem még magyar paradicsomot, mivel alig van a boltban

4. gondolom te is cigány vagy és ráadásul alöldi. de akkor maradhatsz ahol vagy. mi ezzel a baj?

2010. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
47%
nem kell leállni vele vitázni, csak provokál. egy tipikus balf.sz. valszeg eredménytelen élete van szegénykének.
2010. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
31%

2. Magyarországon nincs sivatag. Sehol.

3. Azért nem zabálsz magyar paradicsomot, mert csak a Tuskóba, meg a Lidlibe, meg a többi szemét helyre jársz. Menj be egy magyar zöldségeshez, aki a Kiskundorozsmai piacról hordja az áruját. Akkor majd zabálsz igazi paradicsomot.

4. Nem vagyok se cigány, se alföldi. Dunántúli vagyok, és termeléssel, illetve kereskedéssel foglalkozom. Legközelebb gyere ki a panelből, mielőtt hülyeségeket beszélsz. :)

2010. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
46%
A cigányokat meg Én sem szeretem.
2010. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, ha gondolod menj ki egy román zöldségeshez, mert már azok is a magyar paradicsomot eszik. Csak a sok magyarkodó panelpatkányhoz nem jutnak el a magyar termékek.
2010. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
nem írtam azt, hogy van sivatag. azt írtam, hogy majdnem sivatag. és az tény. legközelebb olvass mielőtt írsz valamit. a megoldásom akkor is jó. te tudsz jobbat????
2010. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!